Reklama
Strona 3 z 8 PierwszaPierwsza 12345 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 116

Temat: Zarobki w Polsce

  1. #31
    Avatar motyl93
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    104
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Poważnie aż taka bieda? Ja po 2 latach pracy 4,5 podstawy + dyżury/delegacje i wychodzi koło 6. Branża IT. Polecam na początek kariery pracę w Help Desku, na start 2,5-3,5k w 3mieście, a właściwie wszystkiego nauczysz się w pracy. Sam obecnie szukam jednej osoby do swojego teamu.
    15:05 Maxwell Richmond [77]: How long?
    15:05 Zeerux [64]: 30 cm
    Zapraszam na nasz temat!!
    http://forum.tibia.org.pl/showthread.php?t=291557

  2. #32
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj motyl93 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Poważnie aż taka bieda? Ja po 2 latach pracy 4,5 podstawy + dyżury/delegacje i wychodzi koło 6. Branża IT. Polecam na początek kariery pracę w Help Desku, na start 2,5-3,5k w 3mieście, a właściwie wszystkiego nauczysz się w pracy. Sam obecnie szukam jednej osoby do swojego teamu.
    No i widzisz, na start porównujesz swoje 3 miasto w dodatku w branży IT do innych lokalizacji oraz innych branż xD
    Jak myślisz, że w każdej branży jest tak dobrze, jak w IT to jest ładnie oderwany od rzeczywistości, to samo z płacami w dużych miastach - są zwyczajnie większe
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,880
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @bogluto ;
    Jak sie fachu w ręku niema to raczej kokosów sie nie dorobisz, ale napewno da radę odkładać, a nie to co w Polsce
    No no napierdalajac jakies kurczaki w chlodni i mieszkajac na 35m2 z 10 innymi polacks, ktorzy non stop chleja i sie wyzywaja xDD To faktycznie super zycie, to w PL tez mozna jakies akumulatory na palete odkladac w Katowicach czy innym Wroclawiu, mieszkac w pokoju z 3 ukraincami i odkladac 2,5k polish zloty tak jak polacks za granica. xD Kurwa najlepsze, ze polacks tego nie rozumieja i mysla, ze jak mieszkaja w klicie z 10 innymi robolami w jakiejs dziurze w holandii, a raz w tygodniu stac ich na mc donalds i do tego odloza jeszcze 1200 zlotych to, ze pana boga za nogi zlapali XD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 01-02-2019, 10:06
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #34

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Ale chyba troche inaczej jezeli ktos ma znajomych/rodzine za granica u ktorych moglby kimac, to juz wtedy fajny profit wychodzi. A jak ktos niema super zdolnosci manualnych i nie wygral zycia to gdzie go przyjma? Ciezko o jakas lepsza prace zeby miec te 2800+ bo wymagania w postaci doswiadczenia na podobnym stanowisku, a gdzie je pozyskac jezeli wszedzie chca juz przyuczonego?

  6. #35
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale chyba troche inaczej jezeli ktos ma znajomych/rodzine za granica u ktorych moglby kimac, to juz wtedy fajny profit wychodzi. A jak ktos niema super zdolnosci manualnych i nie wygral zycia to gdzie go przyjma? Ciezko o jakas lepsza prace zeby miec te 2800+ bo wymagania w postaci doswiadczenia na podobnym stanowisku, a gdzie je pozyskac jezeli wszedzie chca juz przyuczonego?
    Nie rozumiesz zasad działania życia. Skąd masz mieć te zdolności manualne, skoro nigdy ich nie wyćwiczyłeś? Znając życie to pewnie przez 20 lat nic produktywnego nie robiłeś i nagle się obudziłeś olaboga nie potrafie nic, ale chce zarabiać
    Idziesz do pracy w której dostajesz grosze, tam nabywasz umiejetności, doświadczenie, a następnie zmieniasz na inną, lepszą pracę w której już doświadczenie i umiejętności są wymagane
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  7. #36
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,539
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    W sumie myślę, żeby mógłbym wyjechać do Niemiec jak już ogarnę język. Wolałbym oczywiście pracować w Polsce pracując dla mercedesa/mana i korzystać z języka niemieckiego na miejscu.

  8. #37

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    Ale to juz raczej w "wiekszych miastach" takie ofki, u siebie widze tylko wymagania, wymagania i jeszcze raz wymagania.

  9. #38
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,880
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale chyba troche inaczej jezeli ktos ma znajomych/rodzine za granica u ktorych moglby kimac, to juz wtedy fajny profit wychodzi. A jak ktos niema super zdolnosci manualnych i nie wygral zycia to gdzie go przyjma? Ciezko o jakas lepsza prace zeby miec te 2800+ bo wymagania w postaci doswiadczenia na podobnym stanowisku, a gdzie je pozyskac jezeli wszedzie chca juz przyuczonego?
    Ja wiem, ze Ty albo trolujesz albo mowisz prawde i w obu przypadkach wspolczuje.
    No nie wiem trzeba moze isc do jakiejkolwiek pracy zdobyc jakiekolwiek doswiadczenie i sie czegos nauczyc. To nie jest tak, ze bogluto sie urodzil ze spawarka w dloni i w wieku 20 lat mial 18 lat doswiadczenia spawalniczego. Te 2800+ to nwm nawet podpraca w stylu kuriera Ci zapewni wiecej. Co za problem byc kurierem podczlowiekiem, zarabiac z 4k tyrac od rana do wieczora, pokoj pincet, utrzymanie na zupkach chinskich pincet i 3000 oszczedzasz i chuj niczym to sie nie rozni od polacks co siedza na kurczakach czy w innych szklarniach, ktorzy mysla, ze wygrali w zycie, a w polszy to tylko biedacki siedza. xDD

    Jak sie ma rodzine to inna sprawa, ale tutaj chyba nie mowimy o wyjezdzie do pracy za granice majac tam starych, ktorzy beda nas utrzymywac. Bo nikt inny nas za friko i tak nie utrzyma, a mieszkanie z jakas dalsza rodzina, jakimis kuzynkami itd to rakowisko.

    A w jakim miescie niby mieszkasz @ragnarok ;
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  10. #39

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    93
    Siła reputacji
    6

    Domyślny

    @Master ;
    U mnie wygladalo to mniej wiecej tak ze poszedlem do pierwszej lepszej roboty, ktora malo mnie nauczyla, nie że nie chciałem tylko po prostu nie mialem czego sie tam nauczyc.
    jedynie blizszych kontaktow z ludzmi bo bylem aspoleczny.
    Prawka nie mam, wiec kurierka odpada.
    Miasto Olsztyn
    Niby zawsze interesowal mnie software Pctowy ale nie zglebialem tematu, wiec nigdy tez nie zblizylem sie do tego kierunku. Moglbym zaczac probowac cos chociazby w Javie ale do tego czasu potrzebuje cos zarabiac
    Zawody techniczne pokroju spawacz, slusarz, frezer malo mnie interesuja, odbywalem juz takie warsztaty, moze spoko kasa no ale niestety z wiedzy technicznej(jak ze wszystkiego) jestem slaby, nie mam do tego checi, no i malo pewne dlonie.
    Ostatnio zmieniony przez ragnarok : 01-02-2019, 11:27

  11. #40
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,880
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No, ale co Ty chcesz robic i osiagnac skoro zawody techniczne odpadaja bo nie masz do tego checi, software Cie interesuje, ale nie chce Ci sie uczyc, zawody przedstawicieli/spedytorow etc. gdzie ma sie ciagly kontakt z ludzmi do tego sie nie nadajesz. xD No to skoro ani nic nie potrafiasz ani nawet nie chcesz sie nauczyc robic czegokolwiek to nie oczekuj by pracodawca zaplacil Ci wiecej niz 1000 zlotych bo niby czemu i za co? xD Ja tez zajmuje sie tym czym sie zajmuje przypadkiem i nie wiedzialem, ze mnie to tak bedzie jarac, ale no przegladajac oferty pracy przynajmniej przechodzilo mi przez mysl, ze "o to moze byc fajne, to bym chcial robic, to byloby ciekawe" itd.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #41
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak znasz angielski to zostań spedytorem zajebanym i tyle pzdr

  13. #42
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja tez zajmuje sie tym czym sie zajmuje przypadkiem i nie wiedzialem, ze mnie to tak bedzie jarac, ale no przegladajac oferty pracy przynajmniej przechodzilo mi przez mysl, ze "o to moze byc fajne, to bym chcial robic, to byloby ciekawe" itd.
    nie klam ty kurwo jebana, jaraja cie tylko te pieniadze

  14. #43
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Teoretycznie w pierwszej lepszej fabryce dostaniesz jako operator około 2500 zł na start jak tam psiedziesz z 3-5 lat to te 3k powinno byc a nóz się odnajdziesz i dostaniesz jakis awans na brygadziste to nawet więcej a praca w fabryce jest bardzo łatwa najczęsciej polega na włożeniu gdzies elementu i nacisnieciu guzika nawet nic nie musisz ustawiac bo od tego są nastawiacze. Często ludzie sobie mysla nie chce robic jako robol nie lubie się meczyc ale kto sie w fabryce męczy? to nie jest przemysl ciężki gdzie trzeba zapierdalać w cięzkich warunkach tylko praca na czystej klimatyzowanej hali gdzie nikt nawet nie może na ciebie podniesc głosu bo to mobbing. No i najczescie dużo fajnych dup można poznać w takich robotach także polecam każdemu kto ma gówno robotę :)

  15. #44
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,880
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie klam ty kurwo jebana, jaraja cie tylko te pieniadze
    Zawsze mialem wielkie marzenia...

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i najczescie dużo fajnych dup można poznać w takich robotach także polecam każdemu kto ma gówno robotę :)
    To. Zanim poszedlem do spedycji to mialem rozmowe o prace na stanowisko jakiegos brygadiera koordynatora w takim zakladzie produkujacym glosniki to tam na tej linii prawie jak w burdelu kurwa brunetki, blondynki, takie, srakie jakie by czlowiek nie chcial. Wtedy zrozumialem, ze ja obracajac sie w tym wysoce intelektualnym srodowisku nie spotykam tych dupeczek wszystkich bo one sa za glupie na takie powazne zadania jakie ja zawsze wykonywalem wiec pracuja se w jakichs fabrykach wszystkie.
    Ostatnio zmieniony przez Master : 01-02-2019, 11:53
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #45

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj ragnarok napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Niby zawsze interesowal mnie software Pctowy ale nie zglebialem tematu, wiec nigdy tez nie zblizylem sie do tego kierunku. Moglbym zaczac probowac cos chociazby w Javie ale do tego czasu potrzebuje cos zarabiac.
    Nie chcę Cię zniechęcać, ale jeżeli przez tak długi czas nic nie zacząłeś robić w tym kierunku, to ja na Twoim miejscu - a wydaje mi się, że wiem co mówię w tym temacie - bym po prostu sobie odpuścił.
    Programowanie, czy ogólnie tworzenie softu to jest ciągła, nieustanna nauka i podnoszenie swoich kwalifikacji. Kto się nie rozwija, ten się cofa, a ostatni gasi światło.
    Pomimo całej tej wykreowanej miodowej krainy programowania, to trzeba tutaj zapierdalać, a to, że umysłowo, a nie fizycznie, to już inna kwestia.

    Juz bardziej bym polecił jakiegoś help deska czy inne testowanie oprogramowania manualnego, ale zgaduję, że i tam "ludzi z łapanki" nie biorą.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zarobki na OTS w 2016 - jak wyglądają aktualne realia?
    Przez Paranormalny w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-08-2016, 13:54
  2. zarobki w tvp info
    Przez Zwytkly w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 31-07-2016, 09:34
  3. Pasja, a zarobki
    Przez trochestylu w dziale Artyści
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post: 26-10-2014, 18:46
  4. Server Zarobki Co I Jak?
    Przez PogramyZobaczymy w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 14-07-2012, 15:21
  5. Zarobki OTS
    Przez _raku_ w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 27-02-2011, 14:05

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •