Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Sprzęt stereo do pokoju

  1. #1
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Sprzęt stereo do pokoju

    Elo. Potrzebuje jakiś sprzęt do muzyki. Wzmacniacz plus kolumny do pokoju 25m^2. Słuchany będzie głównie hiphop i jazz nie za głośno. Z laptopa przez jacka no ewentualnie plyty CD jak to nie problem i z możliwością rozbudowy o gramofon. Moze być uzywka. Chciałem wydać w okolicach 2k i nie więcej niż 3k no bo chyba przy małym pomieszczeniu i nie napierdalaniu na full to powinno być ok żebym nie widział różnicy z droższym sprzętem.

    Ktoś się zna lub przejrzy za mnie oferty na olx/allegro i coś poleci?
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  2. #2
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Z tego co wiem to żeby mieć dobrą jakość dźwięku w danym pomieszczeniu to najpierw trzeba dostosować to pomieszczenie do konkretnego sprzętu jak i muzyki, której będziesz słuchać. Ten punkt odpada. Stawiałbym na sprzęt używany, polecam zwracać uwagę na wagę urządzenia jak i opis sprzedającego bo bardzo łatwo dojść do wniosku, że człowiek wie co posiada.

    tu przykład
    https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz...tml#9c045c80fa

    Ktoś się zna lub przejrzy za mnie oferty na olx/allegro i coś poleci?
    Szukasz jelenia??? Polecam trochę poczytać na forum takim jak te i konkretnie w takim temacie. Nie wiem jak szybko ci odpiszą ale na pewno ich doświadczenie pomoże ci w znalezieniu dobrego sprzętu.

    https://forum.audio.com.pl/topic/473...niacze-stereo/

    Wydaje mi się, że przy głębszym przyjrzeniu się sprawie możesz sporo zaoszczędzić jak i dobrać zajebisty sprzęt z tym, że wymaga to chęci.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co wiem to żeby mieć dobrą jakość dźwięku w danym pomieszczeniu to najpierw trzeba dostosować to pomieszczenie do konkretnego sprzętu jak i muzyki, której będziesz słuchać. Ten punkt odpada. Stawiałbym na sprzęt używany, polecam zwracać uwagę na wagę urządzenia jak i opis sprzedającego bo bardzo łatwo dojść do wniosku, że człowiek wie co posiada.

    tu przykład
    https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz...tml#9c045c80fa



    Szukasz jelenia??? Polecam trochę poczytać na forum takim jak te i konkretnie w takim temacie. Nie wiem jak szybko ci odpiszą ale na pewno ich doświadczenie pomoże ci w znalezieniu dobrego sprzętu.

    https://forum.audio.com.pl/topic/473...niacze-stereo/

    Wydaje mi się, że przy głębszym przyjrzeniu się sprawie możesz sporo zaoszczędzić jak i dobrać zajebisty sprzęt z tym, że wymaga to chęci.
    no bardziej liczylem ze ktos kto sie zna wejdzie na olx wpisze wzmacniacze stereo i zobaczy o zajebista oferta masz pumpkin linka bierz to z powodu x i z powodu y
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 29-01-2019, 15:28
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  5. #4
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Pumpkin napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no bardziej liczylem ze ktos kto sie zna wejdzie na olx wpisze wzmacniacze stereo i zobaczy o zajebista oferta masz pumpkin linka bierz to z powodu x i z powodu y
    A ty bez minimalnej wiedzy o sprzęcie weźmiesz to i to z tego i tego powodu??
    Poważnie poczytaj trochę i miej jakiekolwiek wymagania, a nie tylko grać rap i jazz niezbyt głośno to wtedy łatwiej będzie ci pomóc.

    edit: Warto sugerować się opiniami audiofilów bo mimo, że oni słyszą każdy szum to poradzą ci coś co dla normalnego człowieka będzie brzmieć co najmniej dobrze (oczywiście nie zawsze). Takie tipy jak jeden sprzęt brzmi różnie dla 2 różnych osób mam nadzieję, że wiesz. Chociażby po takich krótkich poradach możesz się dowiedzieć jaki sprzęt cię interesuje.
    Jeszcze co do pokoju to jest też bardzo ważne rozmieszczenie mebli, wykładzina (bądź jej brak), obrazy, puste ściany, rozstawienie głośników i moc na jakiej będziesz je obsługiwać.
    Ostatnio zmieniony przez Evidence : 29-01-2019, 15:58
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  6. #5
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A ty bez minimalnej wiedzy o sprzęcie weźmiesz to i to z tego i tego powodu??
    tak. Sprawdzę tylko czy ktoś mnie nie trolluje i nie jest to kompletny shit i kupie. No jak ktos sie tym interesuje powiedzmy codziennie bo ma sklep albo chuj wie co to chyba lepiej mi powie niz ja czytając opinie przez 2 godziny xD
    Poważnie poczytaj trochę i miej jakiekolwiek wymagania, a nie tylko grać rap i jazz niezbyt głośno to wtedy łatwiej będzie ci pomóc.
    no ale jakie wymagania jeszcze od sprzętu grającego xd

    edit: Warto sugerować się opiniami audiofilów bo mimo, że oni słyszą każdy szum to poradzą ci coś co dla normalnego człowieka będzie brzmieć co najmniej dobrze (oczywiście nie zawsze). Takie tipy jak jeden sprzęt brzmi różnie dla 2 różnych osób mam nadzieję, że wiesz. Chociażby po takich krótkich poradach możesz się dowiedzieć jaki sprzęt cię interesuje.
    Jeszcze co do pokoju to jest też bardzo ważne rozmieszczenie mebli, wykładzina (bądź jej brak), obrazy, puste ściany, rozstawienie głośników i moc na jakiej będziesz je obsługiwać.
    Ostatnio zmieniony przez Pumpkin : 29-01-2019, 20:59
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

  7. #6
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    dobra jak by ktos byl ciekawy to kupilem
    wzmacniacz cambridge cxa60,
    transport CD cambridge CXC
    2x głośniki heco aurora 700

    Dzisiaj marże w sklepach to jakiś pierdolony joke. Wzmacniacz kupiłem używany ale praktycznie nowy za 60% ceny na OLX. Prywatna oferta po gwarancji widac ze byl maksymalnie 1 miesiac uzywany. Transport CD nowy jakieś 600 zł taniej niz cena w sklepach i głośniki kupiłem w sklepie audio mówiąc że widziałem oferty na allegro sprzedane i nagle są w stanie sprzedac je o 700 zł taniej kurwa... Jak sie nie zapytasz czy da sie taniej to w chuj przeplacasz.
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sprzęt audio do pokoju
    Przez Fansworth w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 03-01-2017, 17:40
  2. stereo mix albo cos podobnego
    Przez simon007 w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 26-02-2013, 17:22
  3. Telewizor do pokoju
    Przez Morphess w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 15-01-2013, 22:32
  4. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 23-11-2010, 16:57
  5. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 10-03-2009, 10:53

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •