Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Mercedes Sprinter 2018/2019

  1. #1

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny Mercedes Sprinter 2018/2019

    Witam. Czy ma ktoś w firmie może tego busa? To jest III generacja sprintera chyba. Jak z awaryjnością i rdzą? Czy już poprawili? Bo podobno II generacja nie była za dobra a jak ten najnowszy Sprinter się spisuje? Może ma ktoś takiego w firmie? Jaki silnik jest polecany i lepiej napęd na tył któy od zawsze w Sprinterze był czy lepiej na przód? Szukałem w googlach ale mało info

    chodzi o kontener i ładunki w okolicach 2t (+ -)

  2. #2
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nie ma takiej ladownosci, a chyba nie chcesz lamac prawa????
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    no jak łamać przepisy to jednak iveko jako tako lepszy od sprinterka
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #4

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Iveco ma 500kg ładowności to co mi z takiego auta, chyba powietrze wozić

  6. #5
    Avatar Urlak
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    5,588
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    500 kg? Chyba coś ci się pomyliło ?
    Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny

  7. #6
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    halo dopiero chciałeś do sprintera wrzucić co najmniej 2t xDDDD, tanio skury nie chcesz sprzedać, bo kierowca zawodowy kosztuje a firme przecie nie stać na jakieś atego
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #7
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Iveco ma 500kg ładowności to co mi z takiego auta, chyba powietrze wozić
    Jakie iveco?
    Przy kat b nie bedzie prawie roznicy jak ty 2 tony chcesz ladowac to jeden chuj czy bedzie przewazony o tone czy o tone sto xd
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  9. #8
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    VW t4 mozesz nawet czolg tym przewiezc pod gorke polecam
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  10. #9

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    widze ze gowno wiecie o transporcie w polsce i na swiecie. kazdy wozi zwyklym busem ladunki 2-,2,5t i to ile lat i nic z samochodem sie nie dzieje. Najwyzej resor peknie to sie wymienia i spokoj na 2-3 lata.

    Po co tak piszecie skoro nie wiecie jak jest? Co wy myslicie ze bus to tir i busa po zaladunku na wage sie daje i szef patrzy czy przewyzsza ladownosc czy nie?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD???XDDDDDDD???????
    Ostatnio zmieniony przez Bigi : 15-02-2019, 18:46

  11. #10

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Koczek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    halo dopiero chciałeś do sprintera wrzucić co najmniej 2t xDDDD, tanio skury nie chcesz sprzedać, bo kierowca zawodowy kosztuje a firme przecie nie stać na jakieś atego
    a po co sie sttosowac do tych durnych norm? tu wjechac nie mozesz a tam mozesz, ogarniczenie do 90km/h, spala 25l/100, kierowce oplacic, oplaty drogowe wysokie, jakies durne licencje wykupowac za 10 kołą euro no po co??????

  12. #11

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    No ja mam sprinterka z 2019 i jednak nie polecam, bo strasznie rdza go zżera, zwłaszcza na nadkolach. Mam nadzieję, że pomogłem.

    XDDDDDDDDDD

  13. #12
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widze ze gowno wiecie o transporcie w polsce i na swiecie. kazdy wozi zwyklym busem ladunki 2-,2,5t i to ile lat i nic z samochodem sie nie dzieje. Najwyzej resor peknie to sie wymienia i spokoj na 2-3 lata.

    Po co tak piszecie skoro nie wiecie jak jest? Co wy myslicie ze bus to tir i busa po zaladunku na wage sie daje i szef patrzy czy przewyzsza ladownosc czy nie?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD???XDDDDDDD???????
    No kurwa widać jak ty się znasz bo już w 2k18 roku inspekcja jak miała wybór ściągnąć do kontroli busa czy zestaw to brali busa, cyk na wagę i chuj cześć elo. A w 2019 roku mają to jeszcze bardziej zaostrzyć to się skończy nakurwianie busami po 2 tony, zwłaszcza w Polsce. A poczekaj jeszcze jak ITD zacznie normalnie nocami pracować co też ma wejść to chuj będą te busy za pół darmo sprzedawać bo jednak bardziej będzie się opłacało wziąć do 7.5 tony i zapłacić za licencję i za drogę niż jebać za grosze transport i co chwile płacić jebitne kary które też mają być o wiele większe

  14. #13
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widze ze gowno wiecie o transporcie w polsce i na swiecie. kazdy wozi zwyklym busem ladunki 2-,2,5t i to ile lat i nic z samochodem sie nie dzieje. Najwyzej resor peknie to sie wymienia i spokoj na 2-3 lata.

    Po co tak piszecie skoro nie wiecie jak jest? Co wy myslicie ze bus to tir i busa po zaladunku na wage sie daje i szef patrzy czy przewyzsza ladownosc czy nie?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD???XDDDDDDD???????
    Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale u mnie w firmie mówią że jak kiedyś na busy po Europie pakowali 2-2.5t, tak teraz nie są w stanie zapakować 1.3t bo nikt nie chce ryzykować

  15. #14
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Bigi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widze ze gowno wiecie o transporcie w polsce i na swiecie. kazdy wozi zwyklym busem ladunki 2-,2,5t i to ile lat i nic z samochodem sie nie dzieje. Najwyzej resor peknie to sie wymienia i spokoj na 2-3 lata.

    Po co tak piszecie skoro nie wiecie jak jest? Co wy myslicie ze bus to tir i busa po zaladunku na wage sie daje i szef patrzy czy przewyzsza ladownosc czy nie?XDDDDDDDDDDDDDDDDDDD???XDDDDDDD???????
    Zgadzam sie w calej roscionglosci ja z transportem mam wspulnego tyle co starego najebanego spod zabki przywioze do domu na pszyczepce i tyle bigi ma racje na chuj te normy pozdrawiam

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wiem czy wszędzie tak jest, ale u mnie w firmie mówią że jak kiedyś na busy po Europie pakowali 2-2.5t, tak teraz nie są w stanie zapakować 1.3t bo nikt nie chce ryzykować
    @jaxi ;
    Dawno temu (5-6 lat) bylo tak, ze taki bus nazywal sie "poltoratonowka" i z zasady byl w stanie poladowac 1,5 tony ladunku. To oczywiscie bylo klamstwem i pierdoleniem kocopolow bo takie auto jest zarejestrowane na 3,5t dmc co w praktyce daje 2000kg wagi auta + kierowca + graty. W praktyce do 3,5t to jest jakies 900kg ladunku w standardowym busie 8ep (plandece). Na blache moze do 1100kg dojdzie (liczac kiera + graty bo z tym sie wazy). Natomiast to, ze przyjelo sie "poltoratowoka" wyniklo z gwaltownego rozwoju polaczkow w transporcie miedzynarodowym - chcieli jak wiadomo wozic jak po polszy jak najwiecej i jak taki janusz kurwa biznesu bigi ladowac po 3t na takiego busa bo "heheheheheheh co tam jakies XDDD prawa lol XDDd na co to komu poczebne ja tu elegancko 17 ton laduje na boksera i leci jak talala hehe xDD a niemiec placi XD". Na szczescie niektorzy to zauwazyli i kilka panstw poszlo po rozum do glowy (np. austria, slowacja, szwecja, szwajcaria....) i wprowadzilo sensowne kary dla takich spierdolencow umyslowych. Tylko powstal maly problemik bo klienci z europy nadal mysla (tak naprawde wiedza, ze to bullshit, ale dla wlasnego dobra sie nie przyznaja), ze busy laduja 1,5 tony i trudno im wyperswadowac, ze to gowno prawda. No i nadal znajduja sie polaczki janusze biznesu, ktorzy laduja takie ilosci na vana, ale na szczescie takie firmy w miare szybko sie wypierdalaja na plecy bo jak bigiszex sp zoo bedzie musial opierdolic mandat na 1000 euro, przeladowac auto, zoragnizowac przeladunek, a na koniec klient nie zaplaci mu kolejnego 1000 euro i po jednym transporcie bedzie z 15k w plecy to zrozumie, ze sie nie oplaca albo zwinie interes i elo.
    Ogolnie dluga historia to bym musial siasc i strescic ostatnie 10 lat transportu zeby to z detalami opowiedziec dzieci. W kazdym razie wg. mnie za przewazenie 10%+ powinny wjezdzac kary zatrzymania prawka na 3+ miesiecy i min. 3.000 euro kary. U nas w Polsce to w ogole patolex bo tam jest chyba 300 czy 500 mandatu XDDD Lekko powinno byc z 10 000 za przewazenie 10%+ imo.

    ps.
    to co se poczytacie, ze che che w astri to przeciez piszo na necie max 200 euro mandacik to jest guwno prawda.
    Prawda jest taaka, ze dopierdola ci 250 mandatu, odholuja auto w asyscie policji (roznie, ale min 200 euro, maksimum jakie mi sie trafilo to 560 euro za taka asyste), parking dniwoka 200 euro. A jak sie postawisz albo masz naprawde w chuj przewazone to dalej dopierdoli Ci sad :)

    (i prawidlowo)
    Ostatnio zmieniony przez Master : 16-02-2019, 03:08
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #15

    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,152
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    dobra a miałes styczność z rzeczywistościa czy tylko tak pierdolisz trzy po trzy????????????????? Wszystkie firmy które zajmują się produkcją i sprzedażą zazwyczaj kupują Iveco Daily do 3.5t i zabierają na pake po 3 tony i więcej i rozwoza towar po kraju bo jest dużo taniej i szybciej a jak raz na pół roku się zapłaci mandacik 500zl za przeładowanie to maja to w pizdzie bo to jest nic. Więc ciężarówka ma tylko sens w takim momencie jak wozisz conajmniej 5ton i więcej samego ladunku bo do 5t ladunku spokojnie wpakujesz w iveco daily do 3.5t na blizniakach, wzmacnianych oponach i poduszkach. A jak wiadomo iveco Daily ma dobra wytrzymala ramę. Więc po co takie wasze historyjki??????? Może lepiej już do poduszki spać????

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Czarnobyl (Serial 2019-)
    Przez Askarnoh w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 75
    Ostatni post: 27-03-2020, 09:46
  2. WORLD OF BLEACH - 26.07.2019 - WOBOTS.PL
    Przez wobots w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 26-07-2019, 16:09
  3. Sondaże, sondaże, a większość konstytucyjna WYBORY 2019
    Przez Pies w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 14-03-2018, 21:07
  4. mercedes a150 - siada elektronika?
    Przez Torg User w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-10-2016, 21:10
  5. Samochód trochę kolekcjonerski MERCEDES S500 SEC
    Przez dajmitemat w dziale Motoryzacja
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 25-10-2014, 08:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •