Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 66

Temat: Szereg waznych pytan

  1. #31

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    zeby dziadkow prosic o pomoc bo sie bylo debilem i zalalo forme to trzeba byc bez kitu scierwem bez godnosci XD, poza tym no papiery brudne ale robota u kogos to nie jest jedyna opcja a w pierdlu masz dostep do ksiazek etc, da sie te 5 lat spedzic jakos semi-produktywnie i wlaczyc w pogon za prawdziwym hajsem po wyjsciu z nie takim wielkim opoznieniem (niektorzy w wieku 25 lat po gownostudiach zaczynaja wiec nawet po 5 latach odsiadki jak sobie zapewnisz tam jakas edukacje samemu bedziesz lepszy niz oni)

  2. #32
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    tak se mysle ze znam jedna osobe co nie ma zadnych konczyn, taki motywator na pewno kojarzycie chuj wie jak sie nazywa, wydaje sie wzglednie szczesliwy i wiedzie jakieś tam normalne życie, a osoby glucho niewidomej żadnej nie znam

    jak nie masz konczyn to mozesz se inaczej ustawic priorytety, ale nei być debilem, bo nauczysz sie czytac, jakos tam pisac itd. a glucho-niewidomy bedzie, jak chujowo to nie zabrzmi, glupi

    Cytuj betonekke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zeby dziadkow prosic o pomoc bo sie bylo debilem i zalalo forme to trzeba byc bez kitu scierwem bez godnosci XD, poza tym no papiery brudne ale robota u kogos to nie jest jedyna opcja a w pierdlu masz dostep do ksiazek etc, da sie te 5 lat spedzic jakos semi-produktywnie i wlaczyc w pogon za prawdziwym hajsem po wyjsciu z nie takim wielkim opoznieniem (niektorzy w wieku 25 lat po gownostudiach zaczynaja wiec nawet po 5 latach odsiadki jak sobie zapewnisz tam jakas edukacje samemu bedziesz lepszy niz oni)
    aha no dobra ty przez 5 lat w pierdlu ogarniesz 2 licencjaty, a osoba na wolnosci nie ogarnie nic, zreszta dziadkowie i tak pomagają przy dziecku i zostają z nim jak mają czas, nawet jak nie zalejesz formy w wieku 20 lat, no ale tu jakas patologia z twojej strony bije i chyba w wieku 18 lat zostaje sie u ciebie wyrzuconym na bruk i starych juz nie znasz
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 22-01-2019, 23:33

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj betonekke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zeby dziadkow prosic o pomoc bo sie bylo debilem i zalalo forme to trzeba byc bez kitu scierwem bez godnosci XD, poza tym no papiery brudne ale robota u kogos to nie jest jedyna opcja a w pierdlu masz dostep do ksiazek etc, da sie te 5 lat spedzic jakos semi-produktywnie i wlaczyc w pogon za prawdziwym hajsem po wyjsciu z nie takim wielkim opoznieniem (niektorzy w wieku 25 lat po gownostudiach zaczynaja wiec nawet po 5 latach odsiadki jak sobie zapewnisz tam jakas edukacje samemu bedziesz lepszy niz oni)
    ksiązki nie przywroca stanu twojego odbytu z przed odsiadki

  5. #34

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha no dobra ty przez 5 lat w pierdlu ogarniesz 2 licencjaty, a osoba na wolnosci nie ogarnie nic, zreszta dziadkowie i tak pomagają przy dziecku i zostają z nim jak mają czas, nawet jak nie zalejesz formy w wieku 20 lat, no ale tu jakas patologia z twojej strony bije i chyba w wieku 18 lat zostaje sie u ciebie wyrzuconym na bruk i starych juz nie znasz
    no ja pisze ze swojej perspektywy co bym wolal, po pierwsze jestem przekonany, ze przy dobrym dostepie do materialow potrafilbym sie przylozyc do spedzenia tych 5 lat w taki sposob, zeby cos z tego wyniesc na przyszlosc, a po drugie co innego zostac z gowniakiem raz na 2 miechy jak oboje rodzicow czyms bedzie zajete a co innego stala pomoc dla patusuw xD


    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ksiązki nie przywroca stanu twojego odbytu z przed odsiadki
    za duzo filmow kolego

  6. #35
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Już widzę jak będąc w więzieniu ktoś robi coś produktywnego xD jak skurwysyny się ruszyć nie mogą sprzed telewizora, jedynie po piwko i kiełbasę do lodówki, a co dopiero z pryczy jak wszystko pod nosek przyniesione
    Można się nauczyć chować nóż w odbycie co najwyżej, parę pompek zrobić i wyciskań, bo w więzieniu to chyba nawet kurwa na filmach nóg nie robią xD

  7. #36

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no dobra, ale to jest hipotetyczna sytuacja, wiadomo, ze w pierdlu w mlodym wieku to w 99.6% patusy lądują, chodzi o to, że masz przed sobą pewną decyzję i musisz wybrać mniej złą z dwóch złych opcji

  8. #37
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj betonekke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ja pisze ze swojej perspektywy co bym wolal, po pierwsze jestem przekonany, ze przy dobrym dostepie do materialow potrafilbym sie przylozyc do spedzenia tych 5 lat w taki sposob, zeby cos z tego wyniesc na przyszlosc, a po drugie co innego zostac z gowniakiem raz na 2 miechy jak oboje rodzicow czyms bedzie zajete a co innego stala pomoc dla patusuw xD



    za duzo filmow kolego
    osoba idąca na 5 lat do więzienia - młody człowiek z ambicjami
    20 latkowie co se wpadli - patusy

    to nieźle, pisz se co chcesz, ale zakładasz sobie nierealne scenariusze, przez co jedna sytuacja wydaje ci sie lepsza od drugiej

  9. #38
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No to dzieciaczek lepszy prędzej na ludzi się wyjdzie niż siedząc w tym gównie
    No i w sumie, 35 lat i masz 15 letniego gówniana, na którego powoli już wyjebane i możesz żyć z żoną jak należy latać po kanarach i się jebać (bo jest kasa już w tym wieku dobra) domek postawiony ustawiony na wszystko wyjebane jajca i do tego nie musisz się babrac w gownie pampersowym, bo zalales dopiero w wieku 30 lat i chuj do 45 jebiesz się z wychowaniem

  10. #39
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Już widzę jak będąc w więzieniu ktoś robi coś produktywnego xD jak skurwysyny się ruszyć nie mogą sprzed telewizora, jedynie po piwko i kiełbasę do lodówki, a co dopiero z pryczy jak wszystko pod nosek przyniesione
    Można się nauczyć chować nóż w odbycie co najwyżej, parę pompek zrobić i wyciskań, bo w więzieniu to chyba nawet kurwa na filmach nóg nie robią xD
    powinno byc jak w dzapan i cie wpierdalaja do pierdla gdzie musisz robic 8/6, a zarcie masz wyliczane zaleznie od aktywnosci fizycznej + jakiekolwiek odpaly i cie wpierdalaja na 2 mc do izolatki, ale wtedy bedzie krzyk, ze karane osoby sa karane zamiast nagradzane darmowymi wakacjami, co to za pozbawienie wolnosci kiedy koles moze robic praktycznie to samo co w domu, tylko nie musi chodzic do roboty xD

  11. #40
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,324
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    O kurwa sam nie wiem
    Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej okazuje się, że taka Norwegia np. ma w kurwę dobry procent zresocjalizowanych więźniów
    Ale kara śmierci niech wróci zajebista sprawka najlepiej gilotyna na rynku ale by kurwa widowisko było
    Nie wiem nie wiem, ale myślę, że te jebane psychologi i psychiatry wiedzą co robią, żeby wystarczająco uprzykrzyć życie więźnia samotnością i huj wie czym, a jednocześnie nie zrobić z niego recydywisty. Ale mógłby ktoś wymyślić dobry sposób na to, żeby więźniowie jakoś odpracowywali swój pobyt, bo jakieś skręcanie dlugopisów to xD sama kara dla kary, która do niczego nie prowadzi i nie ma z niej korzyści prowadzi tylko do frustracji, żadnych wniosków, niczego

  12. #41

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zakładasz sobie nierealne scenariusze
    na tym polega ten temat XD

  13. #42
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,213
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa sam nie wiem
    Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej okazuje się, że taka Norwegia np. ma w kurwę dobry procent zresocjalizowanych więźniów
    Ale kara śmierci niech wróci zajebista sprawka najlepiej gilotyna na rynku ale by kurwa widowisko było
    Nie wiem nie wiem, ale myślę, że te jebane psychologi i psychiatry wiedzą co robią, żeby wystarczająco uprzykrzyć życie więźnia samotnością i huj wie czym, a jednocześnie nie zrobić z niego recydywisty. Ale mógłby ktoś wymyślić dobry sposób na to, żeby więźniowie jakoś odpracowywali swój pobyt, bo jakieś skręcanie dlugopisów to xD sama kara dla kary, która do niczego nie prowadzi i nie ma z niej korzyści prowadzi tylko do frustracji, żadnych wniosków, niczego
    imho powinna być kara śmierci za morderstwo z premedytacją i oczywiscie jeżeli wina jest w 100% bez najmniejszych wątpliwośći udowodniona. Za pedofilie powinna być kastracja chemiczna za gwałt nie wiem ale chylił bym się ku stronie kastracji chemicznej. Za kradzież ręke upierdolić to trochę przesada ale połamać paluchy żeby się nauczył to czemu nie?

  14. #43
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,974
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    to znaczy może źle powiedziałem, nie tyle nierealne scenariusze, co ich nierealne konsekwencje, lepiej zjesc kupe messiego niz rzygi ronaldo bo może messi przez pomyłkę zjadł klucz do swojej skrytki bankowej i ty go w tej kupie znajdziesz i zostaniesz milionerem

  15. #44

    Data rejestracji
    2010
    Posty
    1,117
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    no ale ze swojej perspektywy widze to w ten sposob w jaki opisalem, nie kazdemu moze zalezec na przygotowaniu sie pod reszte zycia podczas pobytu w pierdlu, no ale dla mnie guwniak to by byla tragedia w siedmiu aktach

  16. #45
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O kurwa sam nie wiem
    Z jednej strony się zgadzam, ale z drugiej okazuje się, że taka Norwegia np. ma w kurwę dobry procent zresocjalizowanych więźniów
    Ale kara śmierci niech wróci zajebista sprawka najlepiej gilotyna na rynku ale by kurwa widowisko było
    Nie wiem nie wiem, ale myślę, że te jebane psychologi i psychiatry wiedzą co robią, żeby wystarczająco uprzykrzyć życie więźnia samotnością i huj wie czym, a jednocześnie nie zrobić z niego recydywisty. Ale mógłby ktoś wymyślić dobry sposób na to, żeby więźniowie jakoś odpracowywali swój pobyt, bo jakieś skręcanie dlugopisów to xD sama kara dla kary, która do niczego nie prowadzi i nie ma z niej korzyści prowadzi tylko do frustracji, żadnych wniosków, niczego
    no wlasnie o to chodzi, ze w dzaponi maja normalne prace typu stolarka/ mechanika ew jakas produkcja, wiec po wyjsciu z pierdla maja + X doswiadczenia w danej pracy gdzie X to dlugosc pobytu wiec automatycznie odpada problem bezrobocia, ktory jest jednym z wielu mozliwych czynnikow przestepczosci

    a co do krajow skandynawskich to teraz pytanie czy tam WSZYSCY przestepcy zostaja zresocjalizowani, czy tylko rdzenna populacja (tutaj tez problem, ze po odbyciu wyroku obcokrajowcy nie koniecznie tam zostana i to zaburzy wynik), bo mam wrazenie, ze tutaj moze chodzic o kulture i mentalnasc jaka panuje w tamtych krajach

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. TibiaM--kilka pytań
    Przez Lukaas94 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 20-11-2009, 21:02
  2. kilka pytań
    Przez xxforumowiczxx w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post: 19-01-2009, 15:29
  3. Minotaur Mag - odpowiedzi na niektóre z waszych pytań
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post: 10-03-2008, 15:21

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •