Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Poszukiwany kamerzysta na wesele

  1. #1

    Data rejestracji
    2019
    Posty
    2
    Siła reputacji
    0

    Domyślny Poszukiwany kamerzysta na wesele

    Krótka piła, kamerzysta zrezygnował z nagrywania naszego ślubu. Nie wiem dlaczego, chomik mu umarł może. Szukam DOBREGO kamerzysty z Warszawki. Znalazłem kilka firm (np http://feel8studio.pl/ ), ale to najważniejszy dzień w żcyiu, więc proszę was o pomoc. Kogo polecacie??
    Ostatnio zmieniony przez apv0147 : 24-01-2019, 09:42

  2. #2
    Avatar konar
    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    zielona gora
    Wiek
    29
    Posty
    125
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    a telefonem można ?

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    wujek w 95' przywiózł kamere z hameryki chyba jeszcze są puste kasety tak ze moge cie pokamerowac
    jak cos to priv

  5. #4
    Boruciarz

    Domyślny

    jaki kurwa najwazniejszy dzien czlowieku. jeszcze bedzie przeklinal. a co do nagrywania to ja ci moge profesjonalnie opierdolic cale wesele z koleżką. moze nie najlepiej, za to w miare tanio

  6. #5
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Kurwa, ze dla ciebie sie chce zakladac te tematy i konta czlowieku to ja tego nigdy nie pojme. xD
    Ale w chuj mnie zastanawia kto to, nadal obstawiam motha bo on takim troche autystycznym chlopakiem jest
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #6
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj apv0147 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to najważniejszy dzień w żcyiu, więc proszę was o pomoc.
    Moja pomoc będzie polegała na tym że powiem ci żebyś ne brał ślubu bo po latach z najważniejszego dnia w twoim zyciu zmieni sie w najgorszy. Bedziesz miał wrednego bahora który będzie podejrzanie podobny do listonosza. Będzie napierdalał w robocie po 12h żeby utrzymać grubą leniwą żone i jej latorośl. Po robocie dostaniesz na obiad przypalonwgo kotleta z ziemniakami chyba że żona stwierdzi że dzis nie miała czasu gotować bo "miałam tyle na głowie". Ani się nie zorientujesz kiedy będziesz miał 40 lat łysine, wielki bemben, okulary na pół twarzy będziesz jezdził rozpadającym się passatem bo nie będzie cie stać na nic innego a do tego żona będzie cie zdradzać twierdząc że to twoja wina bo nigdy nie ma cię w domu nie myśląc o tym ze zapierdalasz po 12h żeby utrzymać leniwą pinde i nie swojego bahora. Wtedy przypomnisz sobie jeszcze raz moje słowa NIGDY NIE BIERZ ŚLUBU!! Ten kamerzysta to znak od wszechswiata.

  8. #7
    Boruciarz

    Domyślny

    @up
    to.


    sylwuniu nie czytaj

  9. #8
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Chujowa pensja 1800 zł za stanie na kasie, powolna wegetacja, brak rozrywek,
    brak pieniędzy na jakiekolwiek wakacje, ciuchy kupowane raz w roku
    albo co miesiąc w szmateksie, brak pieniędzy na rozwój swoich dzieci,
    "tate tate jestem dobry w gała, zapisz mnie do klubu, to tylko 60 zł miesięcznie - niestety synek,
    w tym miesiącu już dostałeś buty na zimę, przykro mi, idź oglądać Szymka Majewskiego hehe xD",
    zapuszczona żona, która nie dba o siebie, bo nieważne jak chujowo będzie wyglądała
    i tak jej nie rzucisz, a ona o tym dobrze wie, że żadna inna cię nie będzie chciała,
    czas będzie ci upływał szybko, bardzo szybko "to już Sebastian idzie do gimnazjum?",
    rok jak miesiąc, 10 lat jak rok, nim się obejrzysz będziesz w wieku 50 lat robił bilans swojego życia
    i mówił sam do siebie:
    "Janusz Pawlacz, lat 50, nic w życiu nie osiągnął, nigdzie nie był, nic nie widział, nigdy nie żył."

  10. #9
    Avatar Sinis
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Warszawa
    Wiek
    29
    Posty
    2,538
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Lumpeksy to jest najfajniejsza rzecz jaką poznałem w 2018 roku. No, ale fakt trafiają się czasami pary jak żona wmusza swojemu, żeby wszystko przemierzał i nawet jak wygląda w czymś za dużym fatalnie to mu kłamie w oczy, że jest świetnie i to kupują.

  11. #10
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny


  12. #11
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    jak brać ślub to jedynie po trzydziestce(nie zaraz po może być nawet po 40) i jak już się osiągnie w życiu to co chciało się osiągnąć nie brał bym ślubu tylko dlatego że zalałem wolał bym płacić alimenty niż całe życie męczyć się z jakaś pierdolniętą babą.

  13. #12
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,304
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    koleżanka pracuje dla abstrachuje to jak chcesz miec taki z humorkiem hehe to daj znac priv

  14. #13
    Avatar Rajan
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    29
    Posty
    183
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a to nie jest kolejny post od fbi do reklam co to tam ktoś rozkminiał na kredyty? xD

  15. #14
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    koleżanka pracuje dla abstrachuje to jak chcesz miec taki z humorkiem hehe to daj znac priv
    daj namiary bo nie ma szmata godnosci za grosz. lubie takie. moze tanio wezmie do dzioba

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. wesele
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post: 29-06-2017, 14:04
  2. Playlista na wesele
    Przez Soszmen w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 26-09-2016, 16:30
  3. Wesele z pierdolnięciem
    Przez Ziomeczeqq w dziale Filmy, seriale i telewizja
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 27-04-2016, 20:26
  4. Prezent na srebrne wesele.
    Przez Brokuł w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 23-06-2015, 20:39

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •