Reklama
Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 31 do 34 z 34

Temat: ksiázki warte przeczytania

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    16

Domyślny

to pokaż te swoje recenzje na lubimyczytać
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

A taki blog recenzenta na jakimś wordpressie to dobra opcja? Jak myślicie? Moja praca zapewnia mi dostęp do nowości długo przed premierami, więc mógłbym z tego korzystać :)

3. Reklama
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    16

Domyślny

No możesz se założyc, nikt ci przecież nie zabroni, ale pamiętaj że nie wystarczy umieć pisać, ale trzeba umieć ciekawie pisać, w tym musi być jakiś styl, oryginalność, bo bezpłciowych recenzji filmów czy książek jest w internecie w chuj i nie ma komu tego czytać
    Napisz 2-3 recenzje, wstaw i zobaczysz jakie będą komentarze
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    2011
    Położenie
    uk/krakow
    Siła reputacji
    10

Domyślny

jak chcesz jakies racjonalne ksiazki rozwojowe, to po pierwsze "So Good They Can't Ignore You" Cal Newporta - autor tlumaczy dlaczego dzisiejsze hasla typu "podazaj za swoja pasja a bedziesz szczesliwy" to tylko chwyty marketingowe i nijak maja sie do rzeczywistosci, a potem wyjasnia jak naprawde czerpac przyjemnosc z zawodu bazujac wszystko na badaniach etc. druga fajna, ktorej jeszcze nie skonczylem to "Flow" od Mihaly Csikszentmihalyi, bardzo szanowanego profesora psychologii z Chicago. odnosi sie do psychologii szczescia u ludzi, w jaki sposob dziala i jak dazyc do takiego stanu.

obie sa napisane przez ludzi, ktorzy stapaja twardo po ziemi i nie probuja Ci wmowic jakiegos zlotego kluczu do fajnych dziewczyn, milionow plnow itp, tylko bardzo obiektywnie (wrecz nihilistycznie czasem) obmawiaja wyniki eksperymentow i koncepty z nimi zwiazane.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania