Reklama
Strona 66 z 278 PierwszaPierwsza ... 1656646566676876116166 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 976 do 990 z 4169

Temat: Medivia - Phophecy

  1. #976
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kurwa ale jaki akont trejding, jak tutaj od zawsze chuja na to każdy wykładał i nawet tak jebane obvious trejdy nie były banowane jak 90 rp domztah zmienia nick na khalifa a 120 rp z trap khalifa na whereisdomztah i chuj z tym XD

  2. #977
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    @Voyant ;
    moglibyscie sie kiedys pobic o normalnej porze a nie same mass logi o 7 rano albo godzine przed ssem?
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  3. Reklama
  4. #978
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,986
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    proszę zostawić moderatora filiasza the dragona

  5. #979
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    przemo ty noobie jak liczysz na trzy zebys dobil ue to nie walisz na 2.5 zanim powiesz trzy tylko 0.5 sec po trzy -.-

    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  6. #980
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    @Voyant ;

    jak to możliwe, że taki poważny war teamek pełen poważnych war playerków, którzy gardzą 20 lvlami z carlin, sam chodzi teraz w dwudziestu noob charami i przez 3 godziny czai się na jakiegoś 70 sorka? xDDDDD
    jeszcze uhtrapy sobie poróbcie, no żadnej normalnej walki, wy nie jesteście dla nikogo przeciwnikiem

    zamiast się ośmieszać, już lepiej się wypłaćcie
    pamiętaj, to żadna ujma :]
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 31-01-2019, 03:51

  7. #981
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    xD




    tutaj mw line przy hur downie chyba brian's mwall tactic


    ogolnie goscie mieli z 20+ makerow takich fajnych 40-50 magi 40-50 paladyny zamiast je dobrze wykorzystac i odjebac kogos konkret na respie a potem pod temple czy cos to stali sobie na yehsha boat albo ab boat i pokazywali sie kazdemu na ekranie przez co przez 4h biegania zapieprzyi 70msa i zostali dodani do enemy maker list xD brian cos tam spamuje ze chcielismy zeby noob chary uzyli to uzywaja
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  8. #982
    Avatar Cytex
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    85
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Witajcie,
    Czy dużo udało się już Wam zebrać kasy na tym PK? Ciekawy jestem kto z Was ma najwiecej zebranej kasy i jakie to sumy? 50-200k? Czy na bierząco zużywacie?
    Ciekawi mnie kondycja servera z kasa, na razie mało jest ofert na allegro, czy torgu o sprzedazy zlota/postaci.

  9. #983

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Cytex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witajcie,
    Czy dużo udało się już Wam zebrać kasy na tym PK? Ciekawy jestem kto z Was ma najwiecej zebranej kasy i jakie to sumy? 50-200k? Czy na bierząco zużywacie?
    Ciekawi mnie kondycja servera z kasa, na razie mało jest ofert na allegro, czy torgu o sprzedazy zlota/postaci.
    Lekarz69 wlasnie kupil nowego merca z salonu, ewidencja przenosi sie z getta do miasta, za reszte kupuje mature, a profesorek nazbieral na nowy wozek.

  10. #984
    Avatar sechtub
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    1,619
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lekarz69 wlasnie kupil nowego merca z salonu, ewidencja przenosi sie z getta do miasta, za reszte kupuje mature, a profesorek nazbieral na nowy wozek.
    to by wyjasnialo wiele rzeczy XD ale z eminencja najlepiej
    Pożeracz snów

  11. #985
    Avatar Cytex
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    85
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Interesowałą mnie kondycja servera w sumie tylko :) Sam głównię robie runy i łowię ryby , czy rozmawiam ze starymi znajomymi, bo rzadko już mam czas na długie przebywanie przy grze.
    Jak podbije większy ml i run uzbieram to z chęcia bym zaczał poznawać tą nietypową mapę, mało klasycznych miejsc na exp z tego co widzę.

    Według mnie ten server ma potencjał, choć runemakerów na afk sie dalej spotyka lub dziwnych caveboterów, ale darmowy loot chociaż z nich jak kiedyś.

    Zastanawiałem się, czy warto będzie kupić crystal coiny tutaj lub kiedyś premium scoiny sprzedać, czy to bardziej pvp server będzie? Doradźcie z doświadczenia.

  12. #986

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Cytuj Cytex napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Interesowałą mnie kondycja servera w sumie tylko :) Sam głównię robie runy i łowię ryby , czy rozmawiam ze starymi znajomymi, bo rzadko już mam czas na długie przebywanie przy grze.
    Jak podbije większy ml i run uzbieram to z chęcia bym zaczał poznawać tą nietypową mapę, mało klasycznych miejsc na exp z tego co widzę.

    Według mnie ten server ma potencjał, choć runemakerów na afk sie dalej spotyka lub dziwnych caveboterów, ale darmowy loot chociaż z nich jak kiedyś.

    Zastanawiałem się, czy warto będzie kupić crystal coiny tutaj lub kiedyś premium scoiny sprzedać, czy to bardziej pvp server będzie? Doradźcie z doświadczenia.
    Medivijskie serwery to raczej mało wspólnego miały z PvP (chociaż nie zaprzeczam, że były tutaj fajne wojny). Raczej bicie lvla w nieskończoność, jakieś RPGowe feelsy itd.
    A co do botów, no cóż, chyba żaden serwer w 100% sobie z nimi nie poradzi, ale jeżeli dochodzi do momentu gdzie stanowią one margines i nie ingerują w życie serwera, to jest to w pewien sposób wystarczające.

  13. #987
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,533
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD




    tutaj mw line przy hur downie chyba brian's mwall tactic


    ogolnie goscie mieli z 20+ makerow takich fajnych 40-50 magi 40-50 paladyny zamiast je dobrze wykorzystac i odjebac kogos konkret na respie a potem pod temple czy cos to stali sobie na yehsha boat albo ab boat i pokazywali sie kazdemu na ekranie przez co przez 4h biegania zapieprzyi 70msa i zostali dodani do enemy maker list xD brian cos tam spamuje ze chcielismy zeby noob chary uzyli to uzywaja
    No gość napisał czystą prawdę, ładnie zaorane

  14. #988
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Lekarz69 wlasnie kupil nowego merca z salonu, ewidencja przenosi sie z getta do miasta, za reszte kupuje mature, a profesorek nazbieral na nowy wozek.
    Sytuacja wygląda zawsze tak samo czyli właź w dupę dla dyrygenta, a najlepszych grajków instrumentalnych zmieszaj z błotem.
    Jak przyjdzie czas by zniszczyć oponentów to my będziemy stać w pierwszej linii bo reszta będzie gówno warta.
    Do matury znów podchodzę, po raz piąty ale i ostatni bo zdam, pozdrawiam hrr tfu.
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  15. #989

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Nie spinaj abdul, żartowałem z tym lekarzem. Wcale tak dużo nie zarobił i gówno, a nie merca sobie kupił. Dyktafon, na to udało mu się jedynie nazbierać. Chociaż z rozmowy wywnioskowałem, że i tak jest w chuj zadowolony. Teraz wystarczy, że raz coś powie, a potem będzie nagranie puszczał.

  16. #990
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie spinaj abdul, żartowałem z tym lekarzem. Wcale tak dużo nie zarobił i gówno, a nie merca sobie kupił. Dyktafon, na to udało mu się jedynie nazbierać. Chociaż z rozmowy wywnioskowałem, że i tak jest w chuj zadowolony. Teraz wystarczy, że raz coś powie, a potem będzie nagranie puszczał.
    Już mamy człowieka od nagrywania, trzeba znaleźć inne zajęcie.
    Jakbym się spiął to szwy na dupie dla bestii by popękały.
    bóg jest jeden, allah akbar
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •