Reklama
Strona 64 z 278 PierwszaPierwsza ... 1454626364656674114164 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 946 do 960 z 4169

Temat: Medivia - Phophecy

  1. #946
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi się najbardziej podoba jak tibiarz najpierw się wysniewa z mieszkania studenckiego a zaraz potem wyjeżdża na wakacje do Hiszpanii xD
    no i jak chcesz udowodnić sprzedaż chara? załóżmy że gram sobie ze swojego IP, zmienia się ono za chwilę na zagraniczne (używam VPN aby sprawdzić jaki będę miał ping) i następnie kontynuuję sobie grę na wakacjach, dodatkowo rozumiem, że nie można się przeprowadzić? a jeśli ktoś ma zmienne ip i loguje się codziennie z innego? to znaczy, że codziennie sprzedaje postać?

  2. #947
    Avatar kisiel
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    28
    Posty
    905
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zmienne ip nie oznacza ze nagle przeprowadzasz sie miedzy krajami
    ofc vpn inna sprawa

  3. Reklama
  4. #948
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mi się najbardziej podoba jak tibiarz najpierw się wysniewa z mieszkania studenckiego a zaraz potem wyjeżdża na wakacje do Hiszpanii xD
    ty jebany dzbanie, nikt, oprócz mnie, nie ma passów do mojego chara, ani nigdy nie logowałem z nie-polskiego IP, więc o czym ty mówisz?

    a, i oczywiście, że się wyśmiewam z typa, który usiłuje wmówić, że jego mcki, to nie mcki, tylko współlokatorzy z akademika, którzy zupełnie przypadkowym zrządzeniem losu są akurat 20 druidami i logują w tym samym czasie
    ale dominik widać, że myśli do przodu i od razu podał 3 różne wersje historii, żeby chociaż jedna przeszła, cwane
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 30-01-2019, 12:17

  5. #949

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny


    @tibia77 ;

  6. #950
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no i jak chcesz udowodnić sprzedaż chara? załóżmy że gram sobie ze swojego IP, zmienia się ono za chwilę na zagraniczne (używam VPN aby sprawdzić jaki będę miał ping) i następnie kontynuuję sobie grę na wakacjach, dodatkowo rozumiem, że nie można się przeprowadzić? a jeśli ktoś ma zmienne ip i loguje się codziennie z innego? to znaczy, że codziennie sprzedaje postać?
    najczęściej wystarczy popatrzeć w logi(tak, bolek może to zrobić) i jak char nagle z kolegami zamiast po polsku pisze po małpiarsku to chyba coś jest nie tak :thinking

    tibia nie pisałem o twoim charze ale ty/ktoś na tym szczurze jak to nie ty się gimnastykował równie durny tłumaczeniem
    ale co ja się bedę xD





  7. #951

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Ale co kogo trejdowanie postaciami obchodzi? Przeciez ta zasada istnieje tylko po to, by medivia nie tracila pieniedzy. Jezeli nie egzekwuja jej prawidlowo, to sa stratni na $$ i tyle. Nie wiem komu z playerow mialoby to przeszkadzac.

  8. #952
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale co kogo trejdowanie postaciami obchodzi? Przeciez ta zasada istnieje tylko po to, by medivia nie tracila pieniedzy. Jezeli nie egzekwuja jej prawidlowo, to sa stratni na $$ i tyle. Nie wiem komu z playerow mialoby to przeszkadzac.
    Co za róznica czy ktoś se zrobi farme 10 charów i w tydzień wyexpi 200level czy ktoś se kupi 200 level hmmm
    poza tym jak już rozmawiamy o przestrzeganiu zasad to rozmawiajmy a nie że TA ZASADA NAS NIE INTERESUJE
    panowie podobno bronia medivie przed oszustami
    Ostatnio zmieniony przez Filia the Dragon : 30-01-2019, 12:31





  9. #953

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Nie no, wiadomo, że sprzedawanie charów nie jest legalne (i być może troszkę "psuje" zarobek serwera), ale rozwiązania które niektórzy tu proponują, tj. zaglądanie do czyichś prywatnych rozmów itd to jakieś totalne nieporozumienie.
    Ja rozumiem, że to tylko gierka komputerowa i tylko parę pixeli, ale chyba bym się musiał nieźle zeszmacić, żeby czytać czyjeś prywatne rozmowy.
    I mało by mnie by obchodziło, czy to są logi z facebooka, gadu-gadu, naszej klasy czy tibii. A jeszcze mniej czy to rozmowa na temat seksu z dziewczyną czy o tym od kogo kupić uhy. Tu chodzi o zasady, coś jak kradzież run na mastercores (czy co to było).
    No ale do tego trzeba po pierwsze szanować ludzi ich prywatność, a po drugie mieć choć gram rozumu i godności człowieka, dlatego nie dziwi mnie że taka propozycja padła akurat w temacie tibijskim.

  10. #954

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    I akurat od fillii the dzbana xD Iryont dzis krotko na discordzie napisal - udowodnienie, ze ktos kupil/sprzedal postac jest praktycznie niemozliwe i dlatego wyglada to tak jak wyglada. Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc playerow w chuju ma czy ktos handluje postaciami czy nie, bo to nie tak, ze nagle pojawia sie ktos z 200levelem, tylko ktos przejmuje postac i w sumie nic sie nie zmienia.

  11. #955
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,532
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ban za handel w Tibi - to niezle macie najebane we łbach

  12. #956
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    najczęściej wystarczy popatrzeć w logi(tak, bolek może to zrobić) i jak char nagle z kolegami zamiast po polsku pisze po małpiarsku to chyba coś jest nie tak :thinking

    tibia nie pisałem o twoim charze ale ty/ktoś na tym szczurze jak to nie ty się gimnastykował równie durny tłumaczeniem
    ale co ja się bedę xD
    dalej nie wiem o czym ty pierdolisz

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co za róznica czy ktoś se zrobi farme 10 charów i w tydzień wyexpi 200level czy ktoś se kupi 200 level hmmm
    poza tym jak już rozmawiamy o przestrzeganiu zasad to rozmawiajmy a nie że TA ZASADA NAS NIE INTERESUJE
    panowie podobno bronia medivie przed oszustami
    udowodnienie account tradingu jest za trudne/czasochłonne, by było możliwe do szerszego egzekwowania
    dlatego m.in. dodali te niezmienialne recovery keye, by w jakiś sposób to ograniczać (co zresztą było moją propozycją)
    z tego, co teraz czytam na tym discordzie, to bolek wam to jasno wytłumaczył, wystarczy przeczytać i użyć mózgu

  13. #957
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I akurat od fillii the dzbana xD Iryont dzis krotko na discordzie napisal - udowodnienie, ze ktos kupil/sprzedal postac jest praktycznie niemozliwe i dlatego wyglada to tak jak wyglada. Co nie zmienia faktu, ze wiekszosc playerow w chuju ma czy ktos handluje postaciami czy nie, bo to nie tak, ze nagle pojawia sie ktos z 200levelem, tylko ktos przejmuje postac i w sumie nic sie nie zmienia.
    patrzcie państwo nagle bolek pisze prawde





  14. #958
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,024
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    szkoda tylko, że fragles the chomik jak zwykle pierdoli głupoty

  15. #959
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,882
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    cam z akcji = 50zł na zbiurke dla psorka na sztuczne nogi
    Chyba na rece jak ten chlop puszcza kierownice po pierwszym hmmie pamietam jak dzis, ze raz go prawie zabilem na profanii
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #960
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba na rece jak ten chlop puszcza kierownice po pierwszym hmmie pamietam jak dzis, ze raz go prawie zabilem na profanii
    panie, medal za puszczanie kierownicy należy się komu innemu #pdk
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •