Reklama
Strona 47 z 278 PierwszaPierwsza ... 3745464748495797147 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 691 do 705 z 4169

Temat: Medivia - Phophecy

  1. #691
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Adde na tsie mówił ze best tibia player ,szkoda ,że mnie przy tym nie było.Ale padł byś wcześniej tylko każdy fraga żałował.
    a na te 2 lvle to na wbiicie takim knightem to potrzeba z 30 bp gfb i 10 bp uh albo z 8/10h na guardach więc opłaca się już od 70 blessy kupować.
    Dzięki za rade mistrzu, a do którego levela magiem z monkami się opłaca expić? Tak do 100 na senji? @Voyant ;

  2. #692
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Dominik musiał się zbliżyć do 150 lewika żebyście w końcu na psorka wystartowali? XD

  3. Reklama
  4. #693

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Dajcie jakiś filmik na youtube proszę

  5. #694
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    82 ek jest bez wartosci zadnej nie warto takiego nagrywac a ja camow z bicia dwarf guarda nie zamierzam nagrywac
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  6. #695
    Avatar Zodiak
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    4,264
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Gitara śmieci wyniesione
    DARMOWY PACC NA TIBIANTISIE PO WBICIU 8LVLA TYLKO Z TEGO REFLINKA KLIKNIJ TUTAJ
    ESSA
    Pozdrawiam JOSE ROTWORMO RAPIDO ESSA.

  7. #696
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    koniec rpg zasadzki
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 23-01-2019, 21:27
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  8. #697

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    121
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Wbijcie lvle bo narazie to na was fragów szkoda więc możecie se grąc RPG dalej.A makerami nie będziemy po was latać bo zara raport do cma bedzie (szkoda ,że swoich ziomków nie reportujecie).
    Ostatnio zmieniony przez Voyant : 23-01-2019, 21:44

  9. #698
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Adde na tsie mówił ze best tibia player ,szkoda ,że mnie przy tym nie było.Ale padł byś wcześniej tylko każdy fraga żałował.
    a na te 2 lvle to na wbiicie takim knightem to potrzeba z 30 bp gfb i 10 bp uh albo z 8/10h na guardach więc opłaca się już od 70 blessy kupować.
    10h na guardach xD o kurwa, nie wiem co trzeba mieć w głowie, żeby w ogóle to rozważać
    @Wawik ; co o tym sądzisz
    w sumie typ 100 msem podhaczał minotaura z monkiem, więc nie ma się co dziwić

    w każdym razie, życzę miłego spierdalania z respów, bo noob char podszedł xD

    2019-01-23 20:48:00 Boz killed at level 104 by Mala'Gant, Ropa Naftowa.

  10. #699
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wbijcie lvle bo narazie to na was fragów szkoda więc możecie se grąc RPG dalej.A makerami nie będziemy po was latać bo zara raport do cma bedzie (szkoda ,że swoich ziomków nie reportujecie).
    > zabij typa na fraga, ciesz się że spadły mu 2 lvle
    > powiedz mu, żeby wbił wyższy lvl, bo szkoda na niego fraga
    ty jesteś głupszy niż myślałem xD ale widzę, że wymówki pod dostawanie w dupę od 30 lvli już masz przygotowane

    edit: 2019-01-23 22:01:00 Rob Death killed at level 83 by Plazorek.

  11. #700
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    juz uhy spadly 700oz na odrabianie lvla
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  12. #701

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    121
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    > zabij typa na fraga, ciesz się że spadły mu 2 lvle
    > powiedz mu, żeby wbił wyższy lvl, bo szkoda na niego fraga
    ty jesteś głupszy niż myślałem xD ale widzę, że wymówki pod dostawanie w dupę od 30 lvli już masz przygotowane
    Ale człowieku ty nie jesteś przeciwnikiem czaisz ,bo wy nie walczycie normalnie jak równy z równym płkaliście ,że wenezuelce rządzą na serwerze ,a teraz logują na 5 godzin dziennie i w kim większa zasługa za to ,że ludzie se mogą expić cały dzień ,moja czy twoja?Z samych bohów co mex lotnąl juz mi się 150% paymenta zwróciło ,co cie boli ,że na minosach expilem żeby hajs zarobić nie znam mapy to expie tam gdzie wiem ,że zarobie zobacze lepszy profit na godzine to będę expił w innym miejscu.Gadasz jakby to była jakaś ujma expic z monkami ,ciśniesz po polakach a sam jesteś polska cebula ,nie wypłaciliście się wenezuelcom ale gdyby nie my to by all respy byly zajete przez nich 24/7 i profesorek by nadal mial 50 lvl ,zamykał by sie na 15h/doba na ghoulach i mówił ze ma 200k expa/h profit na drakoni więc zamknij morde i mi podziękuj ,że se grać normalnie możecie ,a tsa mogłem nagrać dla ciebie i byś słyszał jak kazdy gadal , że nie chce go sfragowac oprócz adde i jakiegoś amerykańca i liczyli go tak ,żeby adde last hita miał.Nie odbierając profesorkowi skilla ,ale ja jestem taki ,że moge przyznać komuś racje i prawde nawet jak ktoś jest przeciw mnie ,a ty łeb msz zjebany bobie ,nikt nie będzie robił nowych charów 20 sorcow tylko po to żeby was zabić czaisz to bo szkoda czasu na was raz na tydzień się kogoś od was odpierdoli i tyle ,a wy zabijecie 3/4 osoby i będziesz ogłaszać na torgu wielki triumf prawdziwych torgowskich tibijczyków nie żadnych podrabiańców ,wbijcie raz lvle wbijcie skulle na otwartym terenie albo chociaż w mieście i powalczymy normalnie i się okaże kto lepszy,ale to się nigdy nei stanie bo na chuj sie nadajecie.


    x3tBot" zaczepia Cię: MWALL LINE VENORE CARE MAKER ACTION
    i jaka nasza rekacja na to ,nikt po was nie leci bo nie warto czaisz ,nie jesteście warci żeby na was czas poświęcać bo zadnej zabawy nie będzie z wami dopóki będziecie walczyc 30 makerami.Jebać was bez odbioru.
    Ostatnio zmieniony przez Voyant : 23-01-2019, 22:28

  13. #702
    Avatar Sebiq
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Boulevard of Broken Dreams
    Posty
    2,771
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    kurwa voyant naucz sie stawiac przecinki bo czytac sie nie da
    Cytuj matizioom napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kolega na pvp za 300lvla dostal chyba 3k xD

  14. #703
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Voyant napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale człowieku ty nie jesteś przeciwnikiem czaisz ,bo wy nie walczycie normalnie jak równy z równym płkaliście ,że wenezuelce rządzą na serwerze ,a teraz logują na 5 godzin dziennie i w kim większa zasługa za to ,że ludzie se mogą expić cały dzień ,moja czy twoja?Z samych bohów co mex lotnąl juz mi się 150% paymenta zwróciło ,co cie boli ,że na minosach expilem żeby hajs zarobić nie znam mapy to expie tam gdzie wiem ,że zarobie zobacze lepszy profit na godzine to będę expił w innym miejscu.Gadasz jakby to była jakaś ujma expic z monkami ,ciśniesz po polakach a sam jesteś polska cebula ,nie wypłaciliście się wenezuelcom ale gdyby nie my to by all respy byly zajete przez nich 24/7 i profesorek by nadal mial 50 lvl ,zamykał by sie na 15h/doba na ghoulach i mówił ze ma 200k expa/h profit na drakoni więc zamknij morde i mi podziękuj ,że se grać normalnie możecie ,a tsa mogłem nagrać dla ciebie i byś słyszał jak kazdy gadal , że nie chce go sfragowac oprócz adde i jakiegoś amerykańca i liczyli go tak ,żeby adde last hita miał.Nie odbierając profesorkowi skilla ,ale ja jestem taki ,że moge przyznać komuś racje i prawde nawet jak ktoś jest przeciw mnie ,a ty łeb msz zjebany bobie ,nikt nie będzie robił nowych charów 20 sorcow tylko po to żeby was zabić czaisz to bo szkoda czasu na was raz na tydzień się kogoś od was odpierdoli i tyle ,a wy zabijecie 3/4 osoby i będziesz ogłaszać na torgu wielki triumf prawdziwych torgowskich tibijczyków nie żadnych podrabiańców ,wbijcie raz lvle wbijcie skulle na otwartym terenie albo chociaż w mieście i powalczymy normalnie i się okaże kto lepszy,ale to się nigdy nei stanie bo na chuj sie nadajecie.
    podhacz teamem ze 100-150 lvlami gildię 50 lvli
    płacz, że cię biją 50 lvle, które nie wychodzą na openki i nie odpalają skulli
    wojancik oldskul pvp plejer AD 2019 xDDDDDDDDDDD

    no w chuj twoja zasługa, że sobie mogę expić xDDDDDDDDDDDDDDD
    niezły komediant z ciebie, rup wiencej
    wenezuelce nas nie bili już zanim zaczęliście wojnę z nimi, bo w przeciwieństwie do was, mają trochę więcej rozumu i wiedzą, czym to grozi
    to raczej ty możesz nam podziękować, że dawaliśmy wam spokojnie expić i się bić, widać zbyt wygodnie wam było

  15. #704
    Avatar Kociamber
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    180
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Medivia - Phophecy-stan.png
    Zamieni ktoś moj w-hammer twoj fire sword?
    Ps.niezly gif

  16. #705
    Avatar Skidaddle
    Data rejestracji
    2019
    Posty
    27
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Bounty !!
    Helt Maxad - prawdopodobnie jakiś brazol/wene (nie znam wszystkich tych małpiszonów co tu grają) z gildii Devastation.
    Koleś się pruje, że hunted mam bo zabiłem mu jakiegoś ziomka 25 level (Feral Druid), który niby był na respie podczas gdy mój kumpel tam siedział już 3h.
    Oboje delikwentów nie potrafi pisać poprawnie po angielsku, więc prawdopodobnie brazil/wene.

    Płacę 2 Pacc scrolle za głowę Helt Maxad.

    Czemu Bounty?
    Może ktoś się skusi. Gram tu sam w większości czasu i nie lubię ludzi, z którymi nie można się dogadać jak człowiek.
    Ostatnio zmieniony przez Skidaddle : 23-01-2019, 22:43

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •