Reklama
Strona 44 z 278 PierwszaPierwsza ... 3442434445465494144 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 646 do 660 z 4169

Temat: Medivia - Phophecy

  1. #646
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,328
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    +do sworda masz ice rapiery

  2. #647
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    sword lepszy ale ja bym poszedł w cluby bo warrhammer taniutki

  3. Reklama
  4. #648
    Avatar lemurek
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    1,787
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    sword lepszy bo ice rapiery ale noszenie wanda na shieldzie to fail bo o ile pamietam liczy sie jako shield, co najwyzej na warze albo przekladac, poprawcie jesli sie myle @ekspercimedivii

  5. #649

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    369
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    sword lepszy ale ja bym poszedł w cluby bo warrhammer taniutki
    Tu zależy od tego czy ktoś planuje pograć dłużej czy for fun. W sword/axe masz anni weapon. W clubie masz 2 ręczny void staff 47/32 lecący bardzo rzadko z pojebanego potworka lub t hammer, którego jeszcze ciężej zdobyć. Ogółem club jest najlepszy jak ktoś sobie chce pograć 4fun bo war hammer taniutki. Sword jest lepszy od axe porównując anni bronie. W axe po sca jest demonic axe z pojebanego moba i g axe, którego zdobycie równa się z farmieniem parę lat ore xD W swordzie po magicu jest dragon fang 1h 49/34 co leci z jakiegoś bossa smoków bodajże i 2h executioner sword co ma 50atk i 26 def więc lepszy raczej magic, no i ice rapiery bo lepsze swordy są nie do zdobycia. Wszystko zależy od tego ile ktoś planuje tu grać, bo jak ktoś chce wbić 300lvl to axe, a nawet club jest dobrym wyborem jeżeli ktoś nie chce bić ze sworda bo ma kolegę druida, który wali z ruszczki i chce walić z aksa

  6. #650
    Avatar Kociamber
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    180
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Hmm a mozesz mi @Maj Kel ; powiedziec jak widzisz przyszlosc tego serwera tzn wiadomo są ludzie = serwer zyje ale chodzi mi tak ogolnie na ile oceniasz,ze ten serwerek postoi? Bo chyba zrobie rebranding z cluba na sworda/axa (mam dopiero 75 wiec nie bedzie tak bardzo bolało)

  7. #651
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,235
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Kociamber napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hmm a mozesz mi @Maj Kel ; powiedziec jak widzisz przyszlosc tego serwera tzn wiadomo są ludzie = serwer zyje ale chodzi mi tak ogolnie na ile oceniasz,ze ten serwerek postoi? Bo chyba zrobie rebranding z cluba na sworda/axa (mam dopiero 75 wiec nie bedzie tak bardzo bolało)
    Z tego co się orientuje to stara nazwa serwera byla tibianic jezeli to prawda to serwer stoi juz z 5 lat+ i nic nie zapowiada by w najblizszym czasie cos sie zmieniło.

  8. #652
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    chodzilo mu raczej o to czy server nie straci popularnosci jak destiny

  9. #653

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    369
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Kociamber napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hmm a mozesz mi @Maj Kel ; powiedziec jak widzisz przyszlosc tego serwera tzn wiadomo są ludzie = serwer zyje ale chodzi mi tak ogolnie na ile oceniasz,ze ten serwerek postoi? Bo chyba zrobie rebranding z cluba na sworda/axa (mam dopiero 75 wiec nie bedzie tak bardzo bolało)
    Wiesz, ciężko ocenić ale według mnie raczej długo. Zainwestowali sporo w zmianę wszystkiego i robią ten update całego kontynentu więc jeżeli nic nie odpierdola to można grać bez obaw xd
    Ogółem z clubem jest taki problem, że to są najdroższe bronie. Na ten moment 1h jesteś w stanie zdobyć swining demolishera z 39atk. Później jeszcze jako tako do zdobycia jest możliwa silver mace z 41atk z jednoręcznych, później już t hammer. Ewentualnie golden mace ale też sporo farmienia ore. Z dwu ręcznych jesteś w stanie przesiąść się na wooden maula ogrów z 47atk, ewentualnie liczyć na fart, że ktoś wyloci how'a z tych nowych "faraonów", który ma 48atk i też 2h.
    Możesz bić z cluba, na pewno będzie to dużo bardziej uciążliwe niż swordy/axe. Są też unknown grafiki clubów więc możliwe, że dodadzą je w tym update planowanym i będą jakieś inne 1h ale z tego co się orientuje raczej w tym roku się nie wyrobią xd 75 to nie jest dużo skilla, z drugiej strony zanim wbijesz 75 axe/sword to będziesz mieć pewnie z 85 cluba xd

  10. #654
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Wojtczak napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2019-01-21 21:24:01 Doctor Wheelchair 66 massive multi client - Madragor


    Apropo de facto
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  11. #655
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    here we go again... ze sto razy tłumaczone było w temacie legacy, aleeee....
    wspomnianego wanda +1mlvl)
    100 razy tłumaczone było a dalej w błąd ludzi wprowadzasz, źródło światła z sovem jak najbardziej, wand na +1mlvl już nie bo jest on nie rózgą a tarczą z 0 defem, i z tym wandem w ręku liczony jest ci shielding i zerowy def. Mam nadzieję że pomogłem

  12. #656
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    jeszcze mozna bylo power bolta i sova np wted to axe w odstawke
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  13. #657
    Avatar marek94zg
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    199
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    ma ktos pozyczyc jakies eq na rooku?
    i gdzie expic na tym nowym rooku?
    Ostatnio zmieniony przez marek94zg : 22-01-2019, 19:02

  14. #658
    Avatar Kosowsky
    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    PL
    Posty
    169
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    robisz chain quest pod temple na podstawowe eq i rzeczy typu lina/lopata, a potem na wilkach /\ od miasta dobijasz 8 i jechane
    jak sie uda to kup sb mace

  15. #659
    Avatar Gayaku
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    656
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    carlin sword quest i wiecej nie czeba. jebac te questy na line. jedynie te pierwsze 2 z pajakami i ratami nie sa takie zle.
    a juz te questy u tego admirala jebanego to jest porazka. pierdoli on 5 godzin po czym ide robic questa i daje skurwiel 100 expa.
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 22-01-2019, 19:20

  16. #660

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    369
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj marek94zg napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ma ktos pozyczyc jakies eq na rooku?
    i gdzie expic na tym nowym rooku?
    Na polnocny zachód jest dziura do rozkopania, przechodzisz przez bugi, wychodzisz na powierzchnię i masz resp snake, na zachodzie tego respa jest też dziura ze spiderami. Robisz quest good soldier, dokupujesz axe w sklepie by szybko zabijać spidery i snake i przy pustym respie (włącznie z questem) novus przechodzisz w godzinkę.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •