Reklama
Strona 153 z 278 PierwszaPierwsza ... 53103143151152153154155163203253 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,281 do 2,295 z 4169

Temat: Medivia - Phophecy

  1. #2281
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ale na chuj mam tracić czas, żeby ci coś udowadniać? chuj mnie obchodzi w co ty wierzysz
    no a ty wierzysz w to ze ue mniej bije bo ktos nie padl na 1 ueka niczym te nooby od kastiego na kasteri co im nie spadl z refilla (44 dragon lordy) dsm to loot zbugowany daj jakis na to dowod np post bolka/madragory lub jakies konkretne testy chyba ze nie ma takich? hmm troche dziwne jak na medivie gdzie przewinelo sie od chuja ludzi i pojebow co liczyli szanse wyciecia jakiegos gowna za 10 gp z trolla
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  2. #2282
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ja tu gram i widzę jak jest, i to mi wystarcza
    a ty wierzysz, że każdy chodzi w protection amulecie, z might ringiem i w full secie xD a w ogóle to każdy ma niewiarygodnego pecha, że jeszcze nikomu nie wszedł hit z górnych granic xD przy czym nie chodzi tu o górne 20 dmg, tylko z 60-80
    właśnie oglądałem cama, jak big jizus 118 lvl 59 mlvl wali 5 ueków w pojedynczy target i hity to 440, 429, 516, 487, 531 gdzie powinno wchodzić do ~620, no niesamowity pech i tak przez 3 miesiące od początku otsa każdy ma pecha xD

  3. Reklama
  4. #2283
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    skoro tak jest to co za problem majac 117 eka i 120 ms'a nagrac na arenie krotki cam (z najta!) jednoczesnie zrobic temat na medivi o za slabym ue w single target? Jeszcze sie taki temat poparty camem nie znalazl przez te pare lat wiec uznam ze to po prostu twoje starcze pierdolenie przez to ze ludzka natura zapamietuje te negatywne rzeczy a o tym ze siadl dobry hit ktory dobil juz zapomina pzdr

  5. #2284
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no to pokaż 1 przypadek, kiedy siadł dobry hit, wystarczy 1
    aha, nie ma takiego xD

    PS kiedyś ueki były normalne, ale znerfili i tyle

    i kompletnie nie rozumiem, po cholerę miałbym zakładać taki temat

  6. #2285

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Kurwa ale wy macie problem, ue są od dawna znerfione, na początku były osłabione a później została wprowadzona zmiana na ilość osób i było to dla tego aby openki nie wyglądały tak ze wpadają 3msy i spamują ue.

  7. #2286
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    od poczatku to znaczy od kiedy, bo na spectrum bilem 80 msem z ue tyle co tutaj 120

  8. #2287

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    od poczatku to znaczy od kiedy, bo na spectrum bilem 80 msem z ue tyle co tutaj 120
    Na początku a nie od początku :) w sensie ze jako pierwsza zmiana w ue było osłabienie go a później zmienione na ilość targetów, a co do tego kiedy to było to nie pamiętam, trzeba by forum przeszukać może jeszcze istnieje temat w którym ludzie pisali aby osłabić ue itp.

  9. #2288
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no kiedyś były normalne, ale potem osłabili i tyle, to tylko profesorek uważa, że 120 lvle biją tyle, co kiedyś 80, bo mają permanentnego pecha albo ludzie noszą nieskończone might ringi

    z tego, co pamiętam, to dmg ue normalnie na starej tibii był min = spell_power*1 i max = spell_power*1.5, gdzie spell_power to lvl*2+mlvl*3
    a tutaj, tak na oko, min jest tak samo, ale max może 1.33 zamiast 1.5
    ale możliwe, że w ogóle cały wzór pozmieniali i np. teraz już nie rośnie liniowo, tylko jakoś logarytmicznie, tak jak speed
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 30-03-2019, 20:12

  10. #2289
    orjannilsen1

    Domyślny

    nie wiem czemu profesorek ogunie tu pisze o ue z kasterii bo tam 80 mag we mnie wjechał z wand+ue i mnie nie było

  11. #2290
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    No to skoro jest taki temat(chcialbym go przeczytac tak przy okazji) to dlaczego mediviastats podaje bledny dmg z ue oraz nikt nie podlinkowal tego tematu? Prosilem tylko o konkretny a nie hehe no oslabili ue slabsze jest na tej medivi bo mi 150ms nie siadl na 4 ue pod rzad z burstem na 200 msie


    Bardziej bylbym sklonny uwierzyc ze bolek sie jebnal i gdy walisz ue to odlicza te 5% za dodatkowy target ktorym jestes ty sam co przy eq ktore moze byc odejmowane po podzieleniu dmg przez 2 oraz protection amulecie moze takiej drutce hita z 640 zbic do 550 luzno
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  12. #2291
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    patrzac na mediviastats i szukajac msa dla porownania dmg cos takiego mi sie pokazalo

    2019-03-30 20:19:00 Rahis killed at level 160 by Sazed, Sir Autism.

    koniec sojuszu?
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  13. #2292
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No to skoro jest taki temat(chcialbym go przeczytac tak przy okazji) to dlaczego mediviastats podaje bledny dmg z ue oraz nikt nie podlinkowal tego tematu? Prosilem tylko o konkretny a nie hehe no oslabili ue slabsze jest na tej medivi bo mi 150ms nie siadl na 4 ue pod rzad z burstem na 200 msie


    Bardziej bylbym sklonny uwierzyc ze bolek sie jebnal i gdy walisz ue to odlicza te 5% za dodatkowy target ktorym jestes ty sam co przy eq ktore moze byc odejmowane po podzieleniu dmg przez 2 oraz protection amulecie moze takiej drutce hita z 640 zbic do 550 luzno
    nie robi mi różnicy, czy się jebnął, czy jest tak specjalnie
    jest obniżone, to jest i tyle

    na mediviastats na pewno jest błędny dmg, bo dla pato gamblera pokazuje minimum 480, a już mówiłem, że na camie walnął 440 i 429 w dwa różne pojedyncze targety, które się tego nie spodziewały i na pewno nie miały might rignów, a eq to jest kwestia -20 damage

  14. #2293
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,290
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    2019-03-30 20:19:00 Rahis killed at level 160 by Sazed, Sir Autism.

    koniec sojuszu?
    nie ma to jak loyal team, najlepsze jest to, że info i screeny do szwedów przesłał jakiś radek czy inny kołek dras, a nie my, gdzie mogliśmy to zrobić w zasadzie od razu

    @Adposatnr ;
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 30-03-2019, 21:28

  15. #2294
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,074
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    a co za info i screeny? ;d

    mozecie nagrac te ueki z 50 hitow na arenie pls
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  16. #2295

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Profesorek nie daje za wygraną xd

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •