Reklama
Strona 253 z 253 PierwszaPierwsza ... 153203243251252253
Pokazuje wyniki od 2,521 do 2,527 z 2527

Temat: Medivia - Phophecy

★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12

Domyślny

czemu neto też quitnął? przecież tych autyzmów dużo nie zostało i dzięki wbitym levelom w ostatnim czasie szanse byłyby wyrównane

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kaczory
    Siła reputacji
    16

Domyślny

Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu neto też quitnął? przecież tych autyzmów dużo nie zostało i dzięki wbitym levelom w ostatnim czasie szanse byłyby wyrównane
    po jednej stronie max dwóch 150 lvl paladynów, najwyższy mag - 140; po drugiej 15 charów z lvlem 150+, w tym 210rp, 195ms, 190ek, dwóch 190 rpków, 180 ed, kolejne 170 msy itd.

no kurwa, rzeczywiście xD nie mówiąc już o braku ludzi w europejskiej strefie, żeby kontrolować serwer (3 osoby z zasadzki + rahis + kwasu z rebeliancikiem na 110 rpkach)
    Ostatnio zmieniony przez tibia77 : 14-05-2019, 21:23

3. Reklama
    ★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12

Domyślny

ale mają po swojej stronie rapiera i delusjantha

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kaczory
    Siła reputacji
    16

Domyślny

ale nie mają pato gamblera, któremu wysiadła psychika po 2 deadach

★ Użytkownik premium ★
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    12

Domyślny

nie wysiadła mi psychika, tylko wyraźnie mówiłem na tsie po zabiciu dame dasha noobami, że jak ze mną nie wyraszujecie w niego mainami drugi raz to quituje, ale bałeś się poteżnego profithecy z 300 pinga, hurr durr pingwin orc berserker

o widze że cortmazz zrobił taski i bastion orc fortress upadł - https://medivia.online/community/character/Thorgaal
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 14-05-2019, 22:14

Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Siła reputacji
    16

Domyślny

nie wysiadła mi psychika, tylko wyraźnie mówiłem na tsie po zabiciu dame dasha noobami, że jak ze mną nie wyraszujecie w niego mainami drugi raz to quituje, ale bałeś się poteżnego profithecy z 300 pinga, hurr durr pingwin orc berserker

o widze że cortmazz zrobił taski i bastion orc fortress upadł - https://medivia.online/community/character/Thorgaal
    a co ja tam moge solo zrobic? pobieglem 2 razy zajebac gfbka w odlurowane bowmany i tyle xd

Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Kaczory
    Siła reputacji
    16

Domyślny

xD
    powiedziałem, żebyś go podhaczył z kafiatkiem, jak jeszcze był w mieście, ale coś tam stękaliście, a w międzyczasie typ pobiegł na full open, gdzie gatherował się z kolegami, a my nie mieliśmy teamu, ani nawet 1 chara, który mógł go doganiać, to już nie było sensu i tyle
    zresztą, rashować to sobie można z ludźmi, którzy po ewentualnym niepowodzeniu od razu kupią blessy i grają dalej, a nie z kimś, kto po każdym deadzie wystawia chara i sterczy przez tydzień w temple niezablessowany, a przez kolejny miesiąc nie jest w stanie odrobić tych 2 lvli

Cytuj lipek napisał Pokaż post
    a co ja tam moge solo zrobic? pobieglem 2 razy zajebac gfbka w odlurowane bowmany i tyle xd
    szkoda że nie podbiłeś trzeci raz, bo mieliśmy już przygotowanego psikusa xD byłyby pyszne 4 godzinki młotkowania 190 eka na waste, aż bym chyba profesorka zawołał
    Ostatnio zmieniony przez Berry : 18-05-2019, 15:09

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania