Reklama
Strona 169 z 278 PierwszaPierwsza ... 69119159167168169170171179219269 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 2,521 do 2,535 z 4169

Temat: Medivia - Phophecy

  1. #2521
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    czemu neto też quitnął? przecież tych autyzmów dużo nie zostało i dzięki wbitym levelom w ostatnim czasie szanse byłyby wyrównane

  2. #2522
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,876
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czemu neto też quitnął? przecież tych autyzmów dużo nie zostało i dzięki wbitym levelom w ostatnim czasie szanse byłyby wyrównane
    po jednej stronie max dwóch 150 lvl paladynów, najwyższy mag - 140; po drugiej 15 charów z lvlem 150+, w tym 210rp, 195ms, 190ek, dwóch 190 rpków, 180 ed, kolejne 170 msy itd.

    no kurwa, rzeczywiście xD nie mówiąc już o braku ludzi w europejskiej strefie, żeby kontrolować serwer (3 osoby z zasadzki + rahis + kwasu z rebeliancikiem na 110 rpkach)

  3. Reklama
  4. #2523
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ale mają po swojej stronie rapiera i delusjantha

  5. #2524
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,876
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ale nie mają pato gamblera, któremu wysiadła psychika po 2 deadach

  6. #2525
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    nie wysiadła mi psychika, tylko wyraźnie mówiłem na tsie po zabiciu dame dasha noobami, że jak ze mną nie wyraszujecie w niego mainami drugi raz to quituje, ale bałeś się poteżnego profithecy z 300 pinga, hurr durr pingwin orc berserker

    o widze że cortmazz zrobił taski i bastion orc fortress upadł - https://medivia.online/community/character/Thorgaal
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 14-05-2019, 22:14

  7. #2526
    Avatar lipek
    Data rejestracji
    2004
    Położenie
    Hyperbolic Time Chamber
    Wiek
    34
    Posty
    2,734
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wysiadła mi psychika, tylko wyraźnie mówiłem na tsie po zabiciu dame dasha noobami, że jak ze mną nie wyraszujecie w niego mainami drugi raz to quituje, ale bałeś się poteżnego profithecy z 300 pinga, hurr durr pingwin orc berserker

    o widze że cortmazz zrobił taski i bastion orc fortress upadł - https://medivia.online/community/character/Thorgaal
    a co ja tam moge solo zrobic? pobieglem 2 razy zajebac gfbka w odlurowane bowmany i tyle xd

  8. #2527
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,876
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie wysiadła mi psychika, tylko wyraźnie mówiłem na tsie po zabiciu dame dasha noobami, że jak ze mną nie wyraszujecie w niego mainami drugi raz to quituje, ale bałeś się poteżnego profithecy z 300 pinga, hurr durr pingwin orc berserker

    o widze że cortmazz zrobił taski i bastion orc fortress upadł - https://medivia.online/community/character/Thorgaal
    xD
    powiedziałem, żebyś go podhaczył z kafiatkiem, jak jeszcze był w mieście, ale coś tam stękaliście, a w międzyczasie typ pobiegł na full open, gdzie gatherował się z kolegami, a my nie mieliśmy teamu, ani nawet 1 chara, który mógł go doganiać, to już nie było sensu i tyle
    zresztą, rashować to sobie można z ludźmi, którzy po ewentualnym niepowodzeniu od razu kupią blessy i grają dalej, a nie z kimś, kto po każdym deadzie wystawia chara i sterczy przez tydzień w temple niezablessowany, a przez kolejny miesiąc nie jest w stanie odrobić tych 2 lvli

    Cytuj lipek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co ja tam moge solo zrobic? pobieglem 2 razy zajebac gfbka w odlurowane bowmany i tyle xd
    szkoda że nie podbiłeś trzeci raz, bo mieliśmy już przygotowanego psikusa xD byłyby pyszne 4 godzinki młotkowania 190 eka na waste, aż bym chyba profesorka zawołał

  9. #2528
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    https://medivia.online/community/character/Hexuba

    XD ban chyba za wystawienie charka na grupie facebookowej

  10. #2529
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,556
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    @up

    Dokładnie

    Medivia - Phophecy-screenshot_20190602-184558_facebook.jpg
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  11. #2530
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,281
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    spoko, czyli ktoś może sobie dodać fake ogłoszenie i zbanować tym samym dowolną osobę, co ciekawe jak jeszcze grałem na tym otsie, to posty fille i wrzucane filmiki jak przychodzą mu ccki w parcelach i pisanie #paypalgaming na default chacie to nie był dowód

    w ogóle ten Grzegorz też dostał bana XD - https://medivia.online/community/character/Gregi
    Ostatnio zmieniony przez Pingwinq : 02-06-2019, 19:46

  12. #2531

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Kraków
    Posty
    557
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Szkoda ze tak kurea nie pilnują brazoli sharujacych po 23h 3 chary xDD

  13. #2532
    Avatar Koczo na moczo
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    co tam sie odpierdala

  14. #2533

    Data rejestracji
    2013
    Posty
    366
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Pankar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Szkoda ze tak kurea nie pilnują brazoli sharujacych po 23h 3 chary xDD
    Nie tak do końca xd
    name:King Jarlhex position:Player sex:Female profession:Ranger level:203 world:Prophecy residence:Garrogat guild:Revolution (Khaizer) house:Osaris Villa last login: 5 days ago banishment:scheduled for a deletion status:Offline account status:Premium account
    Właśnie za sharing.

  15. #2534
    Avatar Delusjanth
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Ab'Dendriel
    Wiek
    30
    Posty
    1,147
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Jemu chyba chodzi o brazoli z Pendulum, ale nie jestem pewien. Mam nadzieję, że wezmą się też za wenezuelskie botknighty na Prophecy (czyli połowa gildii Revolution xD)

  16. #2535
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,876
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    jeżeli to ta sama gildia revolution, co grała na destiny a wcześniej na spectrum, to to jest jebana szarańcza
    pamiętam jak z pingwinem na spectrum ich gnoiliśmy + wysyłaliśmy camy do madragora, to co tydzień 200 kont na deletere leciało
    tam takie numery odchodziły, że typy opanowały całe ab i mieli tak: labirynt blokowany przez 50 knighta, a w środku 20 makerów; spocony cyklop zablokowany przez 50 knighta i w środku 20 makerów; trolle ab zablokowane przez 50 knighta, w środku 80 makerów, po 20 w każdej odnodze xD
    i to tak bez przesady, pamiętam jak wylogowywaliśmy w tych miejscach kilku 8 lvl paladynów z trującymi boltami, potem leciał masslog, zatruwanie każdego (trzeba było zbanować z 5 charów) i wynoszenie 100 bp runek (regen x1 i większa mana na runy, przypominam, czyli to tak jak z 220 bp runek na prophecy), oczywiście kiwając całą fawelę przy wyjściu z trolli

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 27-03-2019, 19:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •