Reklama
Strona 12 z 15 PierwszaPierwsza ... 21011121314 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 111 do 120 z 144

Temat: Dzień Świra - nowy rapertuar Psa rapera białostockiego. Aż 4 EP'ki będę was męczył!

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Yms napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Pies to są nietuzinkowe zatargi. Domniemam,że usłyszę na nich jakiś diss z Twojej strony.
    Raczej nie bede na nich (typy z BMW, volvo, czarny jeep) nagrywał żadnych dissów, bo to kumple Sesiego, i przez to że aferka pod gieja się nie udawała, to tylko dlatego byli nasyłani, niech Sesi jak chce sobie pisze, ja nie będę nikogo zaczepiał, dobrze wszyscy wiedzą o co chodziło, o kasę moją...

Data rejestracji
    Jun 2007
    Położenie
    Toruń
    Siła reputacji
    12

Domyślny

@Bialy Mistrz ;
    Sesi bulwo, popytaj chłopaków z BMW, volvo i czarnego jeepa czy będą kręcili aferkę jak pies ich zdissuje w nowych kawałkach. Tu chodzi o rozwój kanału bo dawno nic nie nagrał przez Was

Ostatnio zmieniony przez Jah-Jah : 11-01-2019, 13:20
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Rodo takze chroni kolor skory opis wygladu
    Mialem sen teraz ..
    Sa dwie takie same Sandry niczym sie nie rozniace.Ta falszywa to blond anorektyczka o piwnych oczach. Ta prawdziwa to czarnulka wczesniej brazowa teraz wazaca okolo 54kg. Wyzsza troszke. Niebieskie oczy z odcieniem pomaranczowego. Identyczne jak moje.

3. Reklama
    Data rejestracji
    Mar 2016
    Położenie
    Nie
    Siła reputacji
    4

Domyślny

ej jaka akcja sluchajcie ide se ulica wueczorem i nagle takie wruum podjezdza stara czarna beta uchyla sie zaparowana szybka zajebalo ziolem na kilometr i jakis taki znajomy typ z twarzy tylko jakis taki zgarbiony byl patrze a to znany polski prezenter celebryta marcin prokop mowi do mnie siema tu marcin masz porzyczyc ze stowke ja mu mowie marcin przeciez ty bogaty w tvnie pracujesz a on wychylil sie przez ta szybke ledwo glowe zmiescil i mowi szeptem ze tvn i cala telewizja nie istnieje ale o tym dowiecie sie panstwo w nastepnyn odcinku programu mam talent hehe i sie zrzygal krwia na chodnik no to mi sie smutno zrobilo i mu dalem te pieniadze na co on zaczal sie zanosic smiechem i krzyczec jebac tuska co robi u ruska pozdro pies bracie pozdro bialostocka szkola i puscil na fulla nowy kawalek psa po czym odjechal z piskiem opon potem jeszcze poszedlen do sklepu kupilem se bulki mleko i pomidory bo je bardzo lubie a i ieszcze pizze zjadlem ale byla smaczna

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Vailandur napisał Pokaż post
    ej jaka akcja sluchajcie ide se ulica wueczorem i nagle takie wruum podjezdza stara czarna beta uchyla sie zaparowana szybka zajebalo ziolem na kilometr i jakis taki znajomy typ z twarzy tylko jakis taki zgarbiony byl patrze a to znany polski prezenter celebryta marcin prokop mowi do mnie siema tu marcin masz porzyczyc ze stowke ja mu mowie marcin przeciez ty bogaty w tvnie pracujesz a on wychylil sie przez ta szybke ledwo glowe zmiescil i mowi szeptem ze tvn i cala telewizja nie istnieje ale o tym dowiecie sie panstwo w nastepnyn odcinku programu mam talent hehe i sie zrzygal krwia na chodnik no to mi sie smutno zrobilo i mu dalem te pieniadze na co on zaczal sie zanosic smiechem i krzyczec jebac tuska co robi u ruska pozdro pies bracie pozdro bialostocka szkola i puscil na fulla nowy kawalek psa po czym odjechal z piskiem opon potem jeszcze poszedlen do sklepu kupilem se bulki mleko i pomidory bo je bardzo lubie a i ieszcze pizze zjadlem ale byla smaczna
    Serio xD no cos ty czyzby jakis prezenter tvnu kodowiec puszczal se moj kawalek, pewnie dla beki,

maja beke w tym tvnie i o to chodzi, wazne jest to zeby nooby mialy beke i oto mi chodzi xD

Data rejestracji
    Jul 2008
    Siła reputacji
    12

Domyślny

pies a nie sledził cię przypadkiem duży w maluchu?

Data rejestracji
    Feb 2016
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Afera wraca i uderzy ze zdwojona sila, wszystkie media beda trabic o tym ze pies jest gejem i zboczencem a przede wszystkim podwojnym agentem bo kazdy kto ma choc odrobine oleju w glowie wie ze pies wpierdala makowca z naczelnikiem

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Serio xD no cos ty czyzby jakis prezenter tvnu kodowiec puszczal se moj kawalek, pewnie dla beki,

maja beke w tym tvnie i o to chodzi, wazne jest to zeby nooby mialy beke i oto mi chodzi xD
    tak byłopies.jpg
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Bialy Mistrz napisał Pokaż post
    Afera wraca i uderzy ze zdwojona sila, wszystkie media beda trabic o tym ze pies jest gejem i zboczencem a przede wszystkim podwojnym agentem bo kazdy kto ma choc odrobine oleju w glowie wie ze pies wpierdala makowca z naczelnikiem
    Idź na kolanach do Brukseli i tam rób aferki polityczne pod gieja pedale, a nie zalewasz warszawę swoim lewactwem.

Ostatnio zmieniony przez Pies : 11-01-2019, 19:09

Poprzedni nick: Waw992 Wawik jest teraz offline
    Data rejestracji
    Feb 2015
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Z jakiej ksywy Klaudia cie zna bo nie wiem jak zapytac

Data rejestracji
    Feb 2016
    Położenie
    Polska PiS Kodowcu
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Z jakiej ksywy Klaudia cie zna bo nie wiem jak zapytac
    Ochroniarz z DS Fokus, z przedszkola, jak powiesz Pies nie będzie wiedzieć o co chodzi, powiedz że ma mnie na fb, raper z przedszkola ją pozdrawia i pyta co u niej. xD

Zobaczcie kurwa raz dwa trzij, piesio już w gimbie koncerty dawał, dobrze że Paweł nie skasował (dzięki Paweł) @Taidio ; to w historii w Pies wiki wpiszesz jak zrobisz, a jak nie zrobisz to ja zrobie wiki, także wiki i tak powstanie.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania