Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Sarosots.eu ~~ Serwer RPG, Custom Map, Low rate ~~ Start 28.12.19.

Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny Sarosots.eu ~~ Serwer RPG, Custom Map, Low rate ~~ Start 28.12.19.

Witam gra ktos albo ma ochote zagrac na http://sarosots.eu
    Rates
    Name Value
    Skill 4.5x
    Magic 2.5x
    Loot 2x

Experience
    Name Value
    8 - 40 Level 5x
    41 - 80 Level 4x
    81< Level 3x

Własna mapa niskie raty, niedawno byl start teraz jest 100 osob online, podobno bez botow to nawet spoko jak na customa, cos mi sie wydaje, ze juz byl kiedys online jak cos to ja zaczynam gre i kto chce to zapraszam do rozgrywki moze to ta igielka na te lata, bo na torgotsa to nie ma co liczyc, seya w sztosie treningowym.
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 03-01-2019, 17:56

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    11

Domyślny

na inne serwery pyskuwka ale tutaj wiadomo już się nie powie że igiełka na lata, pluje na takiego gniewnego dawitka

3. Reklama
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    13

Domyślny

to gowno 5 razy startowalo a mapa to jebany sevennations po 10 wylewach na closed beta
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

chuja wbijam w was hejterzy, serwer widac zyje graja fraglessy bedzie kogo bic mi styka i mapa jaka jest taka jest przynajmiej widac, ze nie az taki typowy orshabaal i widac, ze questow sporo, bo juz wiem, ze sa trzy osobke kampanie

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    13

Domyślny

nom moze 100lvlem ubijesz jakiegos 40lv solo w normalnym srodowisku to cie rahilux soluje
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    nom moze 100lvlem ubijesz jakiegos 40lv solo w normalnym srodowisku to cie rahilux soluje
    gosciu w normalnym srodowisku to ty placzesz srednio 3 razy w tygodniu i srednio dajesz 3x rage quity na tydzien i bronisz zlodzieji co okradaja kolegow twoich z ktorymi masz kontakt i siedzisz na tsie dluzej niz z wlasna rodzina, takze ja ci podziekuje rozmowy robaku, juz nie pamietasz jak mi i zdunie dupe lizales na chromie co? smieszny jestes idz tam porozmawiaj sobie z swoim koleszkom z szczecina tym nastepnym nieudacznikiem zyciowym z nadwaga tfuu ci na ryj

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    13

Domyślny

nie gralem na zadnej chromie chyba ze chodzi ci o chrone to jakos nie przypominam sobie zeby gral tam jakis gniewny arevv wlatca murz musiales uzywac jakiegos innego nicku do ktorego nie chcesz sie przyznac i teraz bedziesz jakies bajeczki gadac

Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

nie gralem na zadnej chromie chyba ze chodzi ci o chrone to jakos nie przypominam sobie zeby gral tam jakis gniewny arevv wlatca murz musiales uzywac jakiegos innego nicku do ktorego nie chcesz sie przyznac i teraz bedziesz jakies bajeczki gadac
    no ignore leci 18:26 You are now ignoring player Adposatnr

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    13

Domyślny

2019 gniewny dalej swojego nicku nie podal na chronie xD

Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Siła reputacji
    0

Domyślny

2019 gniewny dalej swojego nicku nie podal na chronie xD
    z wieloma osoba na tym forum lubie rozmawiac, ale niestety ty do nich nie nalezysz dlatego prosze cie jesli nie grasz na sarosots.eu, badz nie wypowiadasz stricte na temat serwer serwer, to wyjdz z mojego tematu, bo nie zamierzam offtopa z toba prowadzic, w przeciwienstwie do ciebie nie jestem przykuty do lozka, na ktorym 18h dziennie gram na laptopie i mam co robisz, nie mam poprostu o czym z toba rozmawiac, bo znam cie z tsa i wiem, ze jestes mentalnym gownem w glebi serca mi ciebie szkoda i to sa ostatnie slowa w twoja strone wypowiedziane przezemnie w moim temacie, zegram i zapraszam na Sarosots.eu

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania