Reklama
Strona 1 z 5 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 71

Temat: Streamowanie dobry biznes?

  1. #1

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny Streamowanie dobry biznes?

    Witam, co sądzicie o streamowaniu na youtube/twitchu? - Ja wiem, że zaraz każdy powie że nie każdy się do tego nadaję i trzeba mieć szczęście, żeby się wybić ale regularnie przeglądam mniejsze kanały takie do 50 widzów i naprawdę idzie też na tym zarobić. Nie mówiąc już o topce typu Izak i inni streamerzy, kiedy to patrząc na ich zarobki ciśnie się na refleksje typu "A mama mówiła, żebym się uczył :D"

  2. #2
    Avatar Krasula
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    22
    Posty
    1,946
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    spozniles sie 4 lata koles

    chyba ze poczekasz na jakas nowa gierkie i bedziesz w nia megazajebisty i zaczniesz streamowac
    Ostatnio zmieniony przez Krasula : 15-12-2018, 19:02

  3. Reklama
  4. #3
    konto usunięte

    Domyślny

    Cytuj Soplica napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, co sądzicie o streamowaniu na youtube/twitchu? - Ja wiem, że zaraz każdy powie że nie każdy się do tego nadaję i trzeba mieć szczęście, żeby się wybić ale regularnie przeglądam mniejsze kanały takie do 50 widzów i naprawdę idzie też na tym zarobić. Nie mówiąc już o topce typu Izak i inni streamerzy, kiedy to patrząc na ich zarobki ciśnie się na refleksje typu "A mama mówiła, żebym się uczył :D"
    no i matka miala racje, zrobisz prawdziwa kariere to zarobisz prawdziwe pieniadze, a nie zycie z datkow od 12 latkow

  5. #4
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Kolega streamuje z pół roku i 900zl dopiero z donejtow wpadło także albo będziesz w chuj ogarniał w nowa gierkę albo patostreamer
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  6. #5

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Exteriuss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kolega streamuje z pół roku i 900zl dopiero z donejtow wpadło także albo będziesz w chuj ogarniał w nowa gierkę albo patostreamer
    A ile kolega ma widzów?

  7. #6
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    skołuj se jakieś meble z wystawki śmietnikowej, tv z wystawki również co tydzień i bierz kase za zniszczenie jedynie w taki sposób na początku rozwiniesz skrzydła a potem z gurki
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #7
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    w chuj ogarniając jakąś gierkę pewnie dawno by ją streamował, więc zostaje tylko pato-pato
    no albo czekanie na jakąś nową gierkę, choć czy ja wiem - wątpię, żeby nie było profitu, jakby nawet i teraz by się ogarnęło jakiegoś lola czy csa czy co tam teraz na topie jest, sam po sobie wiem jak reagowałem kiedyś (gdy jeszcze sobie pogrywałem xd) oglądając zajebistych typów w csie, a że teraz target na streamach jest coraz większy (tj ludzi coraz więcej ogląda), to nigdy nie ma złego momentu, potrzebny tylko odpowiedni skill zarówno w grze, jak i prowadzenia kanału (a tego idzie się nauczyć choćby od tych popularnych i wprowadzić "coś" własnego)
    nic.

  9. #8

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    @up No dokładnie, odkąd większość streamerów poszło w youtube to widać, że nawet małe kanały mają się nieźle. A większość gra w oklepane produkcje takie jak lol czy csgo i radzą sobie ok. Tylko to jednak jest trochę wyrzeczeń itp, początki są strasznie trudne.

  10. #9
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,861
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    ja jestem w dote jestem w miare ok, na standardy europejskie nie miałbym szans bo jestem za cienki w porównaniu do prosów, ale jak patrzę na polskie kanały to pod względem skilla by było ok

  11. #10

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Ale odejdźmy też od kwestii skilla, a przejdźmy do sposobu prowadzenia kanału. Mam też na myśli streamerów grających w klasyki typu gothic czy inne stare gry. Tam nie trzeba być dobrym tylko fajnie opowiadać o gierce. Mam na myśli streamerów Kiszak czy WagonKurde, obserwuję ich od ponad roku i świetnie sobie radzą. A też zaczynali z bardzo małą widownią a teraz 300-1000zł dniówki.

  12. #11
    konto usunięte

    Domyślny

    pamietaj ze to jest 300-1000zl ukradzionych z wielu portfeli wielu rodzicow

  13. #12

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    254
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pamietaj ze to jest 300-1000zl ukradzionych z wielu portfeli wielu rodzicow

    Ale pojawiają się też bogaci donejtorzy ;p

  14. #13
    konto usunięte

    Domyślny

    raczej donejtorzy z bogatymi rodzicami, bo nie wierze ze myslacy bogaty czlowiek przeleje jakiemus sciekowi pieniadze bo gra w gierke

  15. #14
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    co za różnica kto przelewa, ważne że płaci i taki strimer to jak płatna dziwka, zrobi wszystko by dogodzić swojemu panu.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  16. #15
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,608
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Krasula napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    spozniles sie 4 lata koles
    to jest oczywiście nieprawda
    przy odpowiedniej ilości pracy, szczęścia i talentu możesz pewnie zostać topowym streamerem w dowolnej grze w czasie krótszym niż rok (przykład to jeden streamer z bodajże fortnita któremu to zajęło 6 miesięcy, nie znam szczegółów / nie wiem ile czasu xayoo z lola do tego dochodził ale też niedługo chyba), chociaż szansa na to jest znikoma

    czy to dobry biznes? na pewno tak, ale czy łatwy? na pewno nie, zresztą jak każdy inny jeśli chcesz osiągnąć dobre wyniki - cała masa drobnych streamerów angażując ogromne ilości swojego czasu zarabia od 0 do 2000-3000 zł miesięcznie i nigdy tego nie przekroczą, podczas gdy tyle możesz zarobić w jakiejś biedronce na kasie mając spokój i pewne pieniądze

    jeśli pod jakimś względem się wyróżniasz (dobra gadka, skill, bycie skrajnym patusem) i włożysz w to bardzo dużo pracy to moze sie udac

    oczywiście jest też dużo streamerów którzy streamują bo lubią, mają np. 50 widzów na stałe i im to pasuje, bo nie próbują się z tego utrzymać i traktują stream jak hobby i to jest zdecydowanie OK
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 15-12-2018, 20:44

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Zagwozdka natury himalajskiej / pomysł na biznes / poszukiwany wspólnik
    Przez Boruciarz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 1222
    Ostatni post: 02-10-2023, 10:23
  2. PC - gry i streamowanie
    Przez Delta w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 04-03-2022, 00:23
  3. Streamowanie z telefonu na laptopa
    Przez Grimekk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 09-04-2015, 09:45
  4. League of Legends Streamowanie a bebechy komputera - co by sie przydalo lepsze?
    Przez Thaz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 29-11-2012, 15:36
  5. Dobijam do stu - rodzinny biznes.
    Przez Nobody13 w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 30-12-2010, 20:07

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •