Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Mieszkanie Katowice

  1. #16

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Cinson napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to prawda, bo z takimi pajacami jak ty sie nie da obcowac xD
    wiadomo ktos urodzony wsrod krow i swin wokol pol ciezko ma do obcowania z ludzmi z miasta, ale szanuje cie w glebi, najgorszy typ to wiesniaki takie jak ty co biora mieszkanie na kreske i sie za krakowiakow wielkich maja xD

  2. #17
    Cinson

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiadomo ktos urodzony wsrod krow i swin wokol pol ciezko ma do obcowania z ludzmi z miasta, ale szanuje cie w glebi, najgorszy typ to wiesniaki takie jak ty co biora mieszkanie na kreske i sie za krakowiakow wielkich maja xD
    co sie tak stroszysz koguciku xD

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    śmiej się z rolników czy ludzi ze wsi
    sam bądź turbo patusem xD

    w obecnych czasach mianem wiesniaka określa się ludzi którzy nie umieją się zachować w towarzystwie i zdecydowanie ciebie to dotyczy gniewny

  5. #19
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Dawid już odpalony na pełnej, odliczamy minuty do banicji.

    A tak w ogóle to Kraków to smród totalny, najbardziej zanieczyszczone miasto w Polsce i kto wie czy nie w Europie. Tam to nawet gryzienie powietrza nic nie daje, trzeba je jeszcze zapijać, bo w gardle staje. W lecie też jebie, nigdy nie zapomnę przejścia się od barbakanu na rynek przed ósmą rano w lipcu. Kurwa, ten smród rozkładających się śmieci do końca życia będzie mnie prześladował.

  6. #20
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,382
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    za nic nie zapłacisz jak ogarniesz se lokum w jakimś kanale ciepłowniczym
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  7. #21

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dawid już odpalony na pełnej, odliczamy minuty do banicji.

    A tak w ogóle to Kraków to smród totalny, najbardziej zanieczyszczone miasto w Polsce i kto wie czy nie w Europie. Tam to nawet gryzienie powietrza nic nie daje, trzeba je jeszcze zapijać, bo w gardle staje. W lecie też jebie, nigdy nie zapomnę przejścia się od barbakanu na rynek przed ósmą rano w lipcu. Kurwa, ten smród rozkładających się śmieci do końca życia będzie mnie prześladował.
    przed krakowem sa katowice i praktycznie caly slask, a w ta zime i tak nie ma tragedii z latami wstecz, krakow jest w dolinie i powietrze tutaj lezy w miejscu jesli nie ma wiatru nic sie na to nie poradzi, szkoda, ze wiesniakow to i tak nie odstrasza, bo zjezdzaja sie z calej malopolski i okolic i potem tylko slysze jakies wiesniackie akcenty i tematy plytkich rozmow, ludzie bez obycia kulturowego, co tylko rynek i okolice znaja

    nie bez powodu nazywaja krakow kulturowa stolica polski
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 03-01-2019, 19:56

  8. #22
    Avatar Mexeminor
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    4,131
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przed krakowem sa katowice i praktycznie caly slask
    XDDD

    No chyba nie.

  9. #23

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Mexeminor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    XDDD

    No chyba nie.
    https://smoglab.pl/skale-jakosci-pow...-zielen-racje/

    poczytaj doedukuj sie, wiem, ze ludzie w naturze maja bronic swojego ale zrozum jakie sa fakty, w krakowie smog to nowosc od paru lat, a na slasku ludzie wegiel jedli wraz z powietrzem juz od dawna

    takie miasta jak Rybnik i Nowa Ruda to juz w ogole bez porownania z Krakowem

    a dodatkowo jak masz problem z czytaniem wykresow, skal itp to pokaze ci obrazowo jak sprawa wyglada

    Mieszkanie Katowice-z22732873ih-smog-polsce-2015-roku.jpg

    wszystko tak sie zgadza chociaz dane z 2015 roku z jednym wyjatkiem w katowicach sie podniosl poziom w krakowie spadl i jest tam wyzszy niz u mnie
    Ostatnio zmieniony przez Gniewny : 03-01-2019, 21:14

  10. #24
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,370
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Wracając do tematu mieszkań, to wydaje mi się, że Kraków nie jest taki zły. Jasne, ceny idą w górę - jak ze wszystkim. Co roku na rynku przybywa wiele mieszkań/pokoi w każdej dzielnicy Krakowa. Obecnie z głowy mogę Ci naście lokalizacji wymienić, gdzie budowane są bloki mieszkalne. Podaż się zwiększa z roku na rok.
    Zajebiste jest to, że niezależnie od pory roku jesteś w stanie wynająć pokój/mieszkanie w każdej dzielnicy tego miasta. Za 800zł(w tym media) można dorwać pokój w standardzie Ikea. Obecnie mieszkam w pokoju za który płacę z mediami od 720-750zł/miesiąc. Mam przystanek dalej Tesco 24h, pracę dwa przystanki dalej, połączenia tramwajowe/autobusowe w każdą część miasta.
    Nie wiem, na co ludzie narzekają w tym mieście tak.


    #edit
    Nie jeżdżę autem, co dla mnie w ogóle jest chore w takich miastach. No ale, większość ludzi obecnie jest przyzwyczajona do tego, że wszędzie trzeba wozić dupsko.
    Ostatnio zmieniony przez Aver : 03-01-2019, 21:24

  11. #25

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Aver napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wracając do tematu mieszkań, to wydaje mi się, że Kraków nie jest taki zły. Jasne, ceny idą w górę - jak ze wszystkim. Co roku na rynku przybywa wiele mieszkań/pokoi w każdej dzielnicy Krakowa. Obecnie z głowy mogę Ci naście lokalizacji wymienić, gdzie budowane są bloki mieszkalne. Podaż się zwiększa z roku na rok.
    Zajebiste jest to, że niezależnie od pory roku jesteś w stanie wynająć pokój/mieszkanie w każdej dzielnicy tego miasta. Za 800zł(w tym media) można dorwać pokój w standardzie Ikea. Obecnie mieszkam w pokoju za który płacę z mediami od 720-750zł/miesiąc. Mam przystanek dalej Tesco 24h, pracę dwa przystanki dalej, połączenia tramwajowe/autobusowe w każdą część miasta.
    Nie wiem, na co ludzie narzekają w tym mieście tak.
    dokladnie mieszkan tutaj powstaje masa, deweloperzy wszedzie gdzie sie dalo wykupili dzialki i sa stawiane mieszkania i domy, mieszkania sa budzetowe i nie sa wcale w wysokich cenach za 400 tysiecy w dobrym standardzie i lokalizacji, a ludzi prywatnych chetnych wynajmowac tez nie brakuje, nawet ceny domow w okolicach krakowa pod wynajem sa bardzo niskie, nastepna sprawa jest taka, ze moze i z miastami miejszymi takimi jak np. nowy targ ceny sa wysokie, ale trzeba wziac pod uwage, ze jest tutaj masa pracy, zlecen,korporacji, i stawki sa owiele wyzsze w kazdej branzy niz w miejszych miastach, badz o nizszym prestizu jak katowice

    a zycie bez samochodu jest niewyobrazalne to prawda i ja nie widze siebie jezdzacego w tramwajach i autobusach

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends IEM KATOWICE 2015 13-15 MARCA
    Przez E.R w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 94
    Ostatni post: 16-03-2015, 12:46
  2. League of Legends IEM Katowice 2014 - bilety
    Przez Kaplarek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 25-01-2014, 13:30
  3. League of Legends Muzyczka na streamie IEM KATOWICE
    Przez Tryhard Mode w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 29-01-2013, 19:12
  4. League of Legends IEM Katowice - TORG
    Przez PpK w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 134
    Ostatni post: 21-01-2013, 17:46
  5. Odpowiedzi: 35
    Ostatni post: 27-12-2011, 08:09

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •