Reklama
Strona 3 z 5 PierwszaPierwsza 12345 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 70

Temat: Siwe włosy

  1. #31
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    przkro mi dla was, ale nie mam ani zakolakow, ani siwizny
    za to moj problem to jest jak umyje se leb przed spaniem i rano wstaje to musze myc znow, bo wszystkie chuje w inna strone i tego nie ogarniesz

  2. #32

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przkro mi dla was, ale nie mam ani zakolakow, ani siwizny
    za to moj problem to jest jak umyje se leb przed spaniem i rano wstaje to musze myc znow, bo wszystkie chuje w inna strone i tego nie ogarniesz
    no to jak myjesz 2x dziennie wlosy od lat, to zaniedlugo ci zaczna wypadac takze spoko, to ja juz wole zakolaki miec co wyglada mesko nic potem z tupecikiem latac

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Ja wlasnie lysy cale zycie, od dorzucilem brode i calkiem spoko to bylo ale ostatnio dalem sie namowic fryzjerce na wlosy bo ona ma wizje jednak troche zaczynaja mnie wkurwiac te zakola i jak mi przy kolejnej wizycie nie ogarnie nic ciekawego to wracam do lysej banki

  5. #34

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Wawik napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja wlasnie lysy cale zycie, od dorzucilem brode i calkiem spoko to bylo ale ostatnio dalem sie namowic fryzjerce na wlosy bo ona ma wizje jednak troche zaczynaja mnie wkurwiac te zakola i jak mi przy kolejnej wizycie nie ogarnie nic ciekawego to wracam do lysej banki
    a jakiego fryza ci zrobila, na marins?

  6. #35
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Gniewny napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no to jak myjesz 2x dziennie wlosy od lat, to zaniedlugo ci zaczna wypadac takze spoko, to ja juz wole zakolaki miec co wyglada mesko nic potem z tupecikiem latac
    no męsko jak chuj wyglądasz w zakolakach gniewny xD pewnie jeszcze tłuste włosy to już w ogóle apogeum męskości osiągasz z tym kogutem na głowie

  7. #36

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no męsko jak chuj wyglądasz w zakolakach gniewny xD pewnie jeszcze tłuste włosy to już w ogóle apogeum męskości osiągasz z tym kogutem na głowie
    kogut na glowie? dla twojej wiadomosci od lat ten sam fryz z lekkimi modyfikacja czyli zaczes na bok mniejwiecej jak u teog typa



    dzieki temu moje zakola sa mniej widoczne, i kobiety mowia, ze wyglada to zajebiscie pociagajaco, a ja sie ciesze, bo wyglada to elegancko, ale nie pedalsko typowa meska fryzura ofc jesli ktos ma twarz jak mezczyzna, a nie pizde, a co do tlustych wlosow to polecam ci codzienne mycie wlosow pod prysznice w domu, a nie tylko raz na 3 miesiace przed fryzjerem

  8. #37
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    No jak ktoś ma gęste włosy i może sobie pozwolić na jakąś inną fryzurę to jest to typowo pedalska męska fryzura, to jest taki efekt wyparcia, bo ty na nic innego nie możesz sobie pozwolić, to próbujesz wmówić że inne jest be i pedalskie xD

  9. #38
    Avatar Grimekk
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,693
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    moj ojciec w wieku 19 lat mial juz siwe paski, wiec to nie jest nienormalne, zebys siwial po 25

  10. #39
    Avatar Wawik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Białystok
    Posty
    5,220
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no męsko jak chuj wyglądasz w zakolakach gniewny xD pewnie jeszcze tłuste włosy to już w ogóle apogeum męskości osiągasz z tym kogutem na głowie
    Jak on zakola zakrywa nike shox`em

  11. #40
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Grimekk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    moj ojciec w wieku 19 lat mial juz siwe paski, wiec to nie jest nienormalne, zebys siwial po 25

    Grimekk to ja maietam ze jakis spoko ziomek byl, cos mi chyba doradzales czy cos

  12. #41
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Yogurt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i tu znów kwestia dosc indywidulana, bo niektórzy po prostu nie maja zarostu, albo maja tyle co nic.
    no jak kurwa ktoś nie ma zarostu? chyba kobieta (choć i tu niektóre mają)
    nic.

  13. #42
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Gast napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no jak kurwa ktoś nie ma zarostu? chyba kobieta (choć i tu niektóre mają)
    albo żyjesz na tym świecie od wczoraj albo niewielu ludziów za swojego żywota widziałeś
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  14. #43

    Data rejestracji
    2012
    Położenie
    Kraków
    Posty
    1,628
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj boryss napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    albo żyjesz na tym świecie od wczoraj albo niewielu ludziów za swojego żywota widziałeś
    w kulturze arabskiej jesli ktos nie ma zarostu to mozna go pelnoprawnie zgwalci, nie jest wtedy uznawany za mezczyzne, po tym poscie wnioskuje, ze na avatarze jestes ty osobiscie i jak mozna nie miec w wieku 25~ lat zarostu? przeciez nawet szpak go ma, to jesli ktos nie ma go do takiego wieku to duzo od kobiety sie nie rozni.

  15. #44
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Szpak go nusi miec kurwa cymbale popatrz na niego jak na faceta a nie jak na pizde to dostrzezesz ze jest w chuj meski

  16. #45
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Gniewny jesteś rzadkim przykładem przygłupa, który żyje w całkowicie innym świecie niż inne normalne jednostki, stąd tez występują ogromne kłopoty z twoim funkcjonowaniem na forum, bo inni ludzie w internecie nie zachowują się jak podobne tobie przygłupy z twojego otoczenia. Mylisz bycie patusem, z byciem facetem z honorem, mylisz naukę i wiedzę z jakimś kurwa kodeksem ulicy xD, rzadko się takie stężenie patologi w internecie spotyka, pewnie dlatego że tobie podobni nie lubią lub nie umieją pisać, stąd brak ich postów w internecie, a jak już postują to są to jakieś posty na fb pod jakimiś tematami odnośnie homoseksualizmu w stylu "zajebać ich, zagazować" xD i jeszcze ta butna pewność siebie, buta czasami jest fajna, ale jak jakiś kurwa doctor house to robi, a nie gościu od którego śmierdzi debilizmem na kilometr xD
    ale przynajmniej masz mocną psychikę by być kozakiem w necie
    pzdr

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Włosy, fryzury, uczesanie - rozmowy ogólne.
    Przez Nervarien w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 5010
    Ostatni post: 08-02-2024, 23:04

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •