Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 58

Temat: Elo

  1. #1
    Avatar Crus
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    30
    Posty
    20,741
    Siła reputacji
    32

    Domyślny Elo

    Witam zgromadzonych niedobitków naszego zacnego forumka



    W sumie nie piszę tego w newsach, bo chuj to tam, a nie news jest jakby nie patrzeć, a też robić to, co zrobię bez powiedzenia czegokolwiek to by było niefajne XD
    Otusz, w sumie co by się nie rozpisywać, przejdę do rzeczy.

    Czas mi zrezygnować z tego zaszczytnego stanowiska jakim jest bycie zielonym śmietnikiem na naszym pięknym forumku, gdyż ponieważ czas mi zrezygnować z forumka tak ogólnie. Powodów jest kilka, każdy mniej lub bardziej sensowny, no ale doszedłem wniosku, że to dobry czas, szczególnie, że i tak mało aktywny już jestem, na takie trochę postanowienie noworoczne.



    Spędziło mi się dużo czasu tutaj, w sumie to ponad 13 lat, także prawie pół życia
    Zaczęło się od czytania opowieści tibijskich, opowieści o Silver Mace, jakichś chińskich bajkach i oczywiście o kodzie beholderów, potem jakieś gunwa o których nawet nie pamiętam, a potem piłka nożna i reszta forumka.
    Trzeba mi przyznać, że te 13 lat tutaj to doświadczenie, którego chyba nic nie przebije w życiu w kategorii poznawania życia, ludzi, socjalizowaniu się i też patrzeniu się i doświadczaniu jak ludzie się zmieniają od bycia gówniakiem biegającym z aksem, aż do momentu jak się żenią i mają gówniaki (co tam Boro ). Były wzloty i upadki, kłótnie i kółka wzajemnej adoracji, warny i alerty, fc mecze, najebane zwierzaki forumowe i morderstwa, część ludzi, których to poznałem to kurwy i dzbany, część to złoci ludzie, których ciężko by było poznać tak samemu z siebie na ulicy, ale myślę, że wszyscy mieli jakiś wpływ na ukształtowanie każdego z nas tutaj jako człowieka, jednym z lepszym efektem, innym z już niekoniecznie

    Co do samych poznanych tutaj ludzi, czy to dzbany czy gity, czas spędzony tutaj z nimi to zdecydowanie czas zmarnowany, ale to chyba o to tutaj zawsze chodziło, nie? Tak więc nie żałuję tego ani trochę, wręcz przeciwnie ;]
    Cusz, wszystko kiedyś ma swój koniec i teraz mój sobie tutaj nastąpi, logować się chyba już nie będę zbytnio, tak czy tak, większość co powinna mieć mnie na fejsbuczku, to mnie ma, ci co nie mają a powinni, to mogą sobie pisać do @Berry ;, ogólnie kmwtw, a resztę, niezależnie czy się lubiliśmy czy nie, i tak będzie mi smutno. Mam nadzieję, że chociaż niektórzy będą wiedzieć, że zawsze starałem się, mając już jakąś władzę (xD), robić wszystko co najlepsze dla naszego wspólnego poddasza.


    Nie chce mi się pisać podziękowań dla każdego tutaj, bo by mi się limit tagów skończył jakbym miał każdego wypisywać i jeszcze forum bym zepsuł szybciej niż by miało to się stać z przyczyn naturalnych albo po prostu spędziłbym nad tym pół dnia XD Także znowu, kmwtw.

    Jako, że Pies został zbanowany przez jakiegoś kodowca dałem mu unbana, więc @Berry ; będzie go obserwować i będzie go pilnował ze swoim banhammerem.


    @Pluton ; @Decretis ; dejcie mnie do zasłużonych i dajcie globa komuś zasługującemu na to, np. Boruwie :)




    No, to tak jak mówi tytuł tematu - elo
    I nie zajebcie się na Sylwestrze, czy to spędzonym jak ludzie czy jak tibijczycy ;]
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

  2. #2
    Avatar chelkubasea
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    UK
    Wiek
    28
    Posty
    968
    Siła reputacji
    15

    Domyślny


  3. Reklama
  4. #3
    Maskot

    Domyślny

    czesc czesc

  5. #4
    Avatar Pluton
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    34
    Posty
    6,736
    Siła reputacji
    23

    Domyślny


  6. #5
    Avatar incb
    Data rejestracji
    2015
    Posty
    754
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    sugerowanei ze to przeczytam wgle

  7. #6
    konto usunięte

    Domyślny

    we mnie pozdrów w tym poscie chociaz

  8. #7
    Avatar Gast
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    3,718
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Elo-comment_chn5t4gdjrrf7do7seeba0eig0rltqnv.jpg

    A tak serio, to powodzenia w życiu po życiu szkoda, że odchodzisz

    Zaglądaj chociaż do Piłki Nożnej, bo jak zniknął Mourinho, nie musisz już w co drugim poście wrzucać smutnejżaby.jpg lub udawać szczęśliwego z patrzenia na ten kabaret, co był xd kurde, to kto teraz na tym forum zostanie, jak Ty odchodzisz, byndzie jeszcze większa dedówa. Nie jestem na forum długo i z nikim się nie zżyłem jak inni, ale i tak fajnie zaglądać tu i pisać z normalnymi i debilami i smutek jak Ci "normalni" odchodzą na jaśniejszą stronę mocy rezygnując z forumka.
    nic.

  9. #8
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,856
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Dobry troll szanuje za rozpisanie

  10. #9
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    jeden z dwuch prawilnych odchodzi, smuteg ale czyń dobro banhammerem w realu powodzenia życzę
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  11. #10
    Old-Era

    Domyślny

    szkoda nara trzymaj sie

  12. #11
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nareszcie kurwa skonczy sie faworyzowanie psa
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  13. #12
    danjelek

    Domyślny

    kurwa... moj ulubiony moderator odchodzi, co ja teraz zrobie?

  14. #13
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Cytuj danjelek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa... moj ulubiony moderator odchodzi, co ja teraz zrobie?
    Elo-pobrany-plik.jpg
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  15. #14
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,320
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Trzymaj się bracie, ja już od początku wiedziałem, że Crus zniknie z torga bo na tibia.pl szukali globali a wiadomo na którym forum lepsza wypłata. Nic osobistego ale po tylu latach się sprzedać z powodu jednego zera na pasku co miesiąc...
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  16. #15
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    zamknij te pizde rudy zostajesz dam ci stówkę więcej

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. League of Legends ELO BOOSTING - wbijanie elo - wychodzenie z elo hell
    Przez Rottanek w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post: 29-04-2014, 21:37
  2. League of Legends Zbyt niskie elo by wyjść z elo hell ?
    Przez Viedzmin w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post: 23-01-2013, 14:35
  3. League of Legends Z mid elo do high elo
    Przez Xoltro w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 23-11-2012, 14:58
  4. [Aurea] Elo Baza Life :-)
    Przez adirexxx w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 17-07-2011, 23:51

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •