Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 33

Temat: Adrian Płuciennik - wielki filantrop

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    0

Domyślny

taidio sam ukradl zlotuwke biednym dzieciom a teraz sprzedal kolege po fachu

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zrzutka.pl pewnie zawiadomi policję jeśli Adrianek nie udowodni że od lat zbiera dla biednych bobasków 2-3latka max co rzekomo twierdził że robi
    bardzo dobrze bo przez takich debili potem ludzie ktorzy naprawde pomocy potrzebuja tej pomocy nie dostaja lub jest im trudniej
    Dying of old age is like dying of not dying

3. Reklama
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Nie ty, Adrian Pluciennik
    no nie wiem z mordy tak z 26-27 bym powiedział, ale nigdy nie byłem orłem w ocenianiu wieku na podstawie twarzy
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Sprawdze odzew wieczor bo teraz brak dostepu do komputra, a to na jednym z 10 fejkowych kont
    Cytuj Decretis napisał
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    13

Domyślny

no nie wiem z mordy tak z 26-27 bym powiedział, ale nigdy nie byłem orłem w ocenianiu wieku na podstawie twarzy
    to ladny dzban, daj link do jego profilu

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

to ladny dzban, daj link do jego profilu
    nie chce wklejać linku do jego profilu bo moderacja mi usunie zaraz, wpisujesz imie i nazwisko i to jest ten ziomek co ma piwko na profilowym i kaptur na głowie
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    2006
    Siła reputacji
    13

Domyślny

to albo usunal już profil, albo mi się nie wyswietla w ogole

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    15

Domyślny

to albo usunal już profil, albo mi się nie wyswietla w ogole
    tzn. ja nie jestem pewien czy to jego profil, ale lekarz77 go wystalkował, a jemu ufam bardziej niż ojcowi świętemu, także to jest profil adriana:
    https://www.facebook.com/profile.php?id=100007570600982

Data rejestracji
    2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

Pracował w szlachta nie pracuje :)

Data rejestracji
    2018
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki i ten ich głupi kundel. @Pies ;

nw czemu moderanci zamknęli tamte tematy, ale zbiórki Adriana pozamykane, @Master ; chyba do jego starej i dziewczyny pisał(nw jak odzew), a zrzutka.pl pewnie zawiadomi policję jeśli Adrianek nie udowodni że od lat zbiera dla biednych bobasków 2-3latka max co rzekomo twierdził że robi

misja wykonana, temat czysto informacyjny bo tam z dwie osoby pisały żebym informował co i jak
    Boczku z Dziesiecin, gdzie ty tu znowu widzisz Psa? Az tak cie boli to ze obrazam tuska rudego ruskiego ch... na trackach ze musisz mowic ze kazdy frajer co robi kariere na necie na nabieraniu naiwnych to od razu Pies. Zastanow sie troche zanim napiszesz ze gosciu jest identyczny jak ja. Po pierwsze jeszcze tak nie schudlem jak ten frajer i nie zamierzam 60kg wazyc bo to glupie. Nie to nie jest Pies i mnie w to nie mieszaj, bo taki kapucyn to nie dla mnie ani autorytet ani kolega tylko zwykly oszust.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania