Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: [10.98 + Android] Rookgaard - Xyla

  1. #16
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Gniewny ; Nigdy ;) Serwer w swoich założeniach jest dla graczy bez profesji, więc takowe się u nas nie pojawią.

  2. #17
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    I jak tam? Gracie? Mi się udało dzisiaj wbić 21 sworda. Jest topka yeaaaaa!


  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    dalej ludzie na bocie latajom?
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  5. #19
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Z tego co mi wiadomo kilka banów wpadło za bota. Obecnie dość mało graczy.
    To trochę przykre, że niby ludzie chcą grać, a jak już serw się pojawia to zaczynają bocić, a inni w ogóle wychodzą. W ten sposób ci pierwsi dostają w końcu bany i nie gra nikt.

    Serwer posiada jeszcze trochę błędów i w sumie to nie wiem w jakim kierunku pójdzie. Mam nadzieje, że nie takim jak Fixera. Na razie jednak chociaż niewiele nowości gra się bardzo przyjemnie. Powiem wam także, że serwer jest w dobrych rękach, gdyż Fixera (wersja na 8.6) działa już z rok czasu, a wcześniej były jeszcze beta serwery, więc można powiedzieć, że serwer jest stabilny i działa już 1,5 roku. Dlatego właśnie zachęcam do gry, bo topka sama się nie wbije.

  6. #20
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witajcie. Dołączam się do zachęceń. Od startu Xyli minęły niemal 3 tygodnie. W ciągu pierwszej godziny padł rekord online (11). Taki wynik w tak krótkim czasie jest mi osobiście powodem do do dumy. Był to bardzo intensywny okres poświęcony głównie poprawie błędów, których zdecydowana większość nie wypłynęła przez okres bety.

    Z nowości niezwiązanych z poprawą gry, dodaliśmy Elfy na północy oraz Dwarfy na południu aby dać alternatywę dla Mino Hell oraz dodaliśmy addon bonusy dla outfitów obecnych na Xyli.

    Gdy Xyla stoi już na nogach z czystym sumieniem mogę powrócić do rozwoju także Fixery. W najbliższym czasie zostanie dokończony kolejny quest urozmaicający rozgrywkę oraz nowy event, a także planujemy dopracować wersję klienta na Androida.

    Do zobaczenia na serwerach, do usłyszenia na czatach :)

    edit: O kurde, dostałem odznakę dinozaura xD
    Ostatnio zmieniony przez korejwo : 18-01-2019, 12:21

  7. #21
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    60 poziom wbity. Nie ma nas wielu, ale przyjemnie się gra. Ładna miejscówka niedaleko kopalni, aż sobie kupiłem tam domek.



    Wieczorne pieczenie mięska:



    I wyprawy po kopalni:


  8. #22
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Witajcie. Tym razem przyszedł czas na podsumowanie rzeczy które od jakiegoś czasu kawałkami pojawiały się na Xyli. Ponieważ pomniejsze rzeczy ogłaszaliśmy na bieżąco w grze lub na Discordzie (w tym na nowo powstałym kanale #announcements) poniżej lista tych większych i najważniejszych.

    1. Achievements

    Na obu Xyli zostały dodane osiągnięcia. Lista tych publicznych zajmuje się w tej zakładce, a ranking obejmujący wszystkie możliwe do zdobycia w tej zakładce - obie listy można filtrować pod odpowiedni świat.


    2. Taski

    Idąc za sugestiami graczy została dodania opcja wzięcia większej ilości potworów do zabicia/itemów do oddania. Od teraz wartość bazowa (np 100 Ratów) może być zwiększona od 2 do 10-krotnie, (czyli 200, 300, itd), a przy oddawaniu taska nagroda będzie odpowiednio skumulowana. Dodatkowo, zostaje odblokowana opcja walki z bossami, którą Volvig chętnie opisze.

    3. Cast System

    Na Xyli po testach także zostaje uaktywnione streamowanie rozgrywki poprzez klienta gry. Aby zachęcić graczy do korzystania z tej funkcjonalności (i ewentualnego wyłapywania błędów), po 5 minutach od rozpoczęcia transmisji zdobywane doświadczenie z potworków będzie o 5% większe.

    4. Poziomy potworów

    Na Xyli część silniejszych potworów może być jeszcze silniejsza! Dzieje się tak, ponieważ została dodana funkcjonalność która pozwala nadawać potworom im własne poziomy. Każdy kolejny poziom, to o 5% więcej zadawanych obrażeń, prędkości ruchu, posiadanego życia i dawanego doświadczenia. Przykładowo Dwarf na poziomie 10 będzie posiadał 135 HP i dawał 202 doświadczenia podczas gdy standardowy ma 90 HP i 135 doświadczenia (bonus łączy się z 3x exp rate na serwerze). Aby z daleka móc ocenić siłę potworka im jest cięższy, tym "poważniejszy" ma towarzyszący mu skull (od black, poprzez red, orange, yellow i na white kończąc).

    Do zobaczenia na serwerach, do usłyszenia na czatach :)
    Ostatnio zmieniony przez korejwo : 26-03-2020, 17:34

  9. #23
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny



    75 poziom! Czas zmierzyć się o miejsce w top1!

    A dla wszystkich mam jeszcze filmik z bicia pierwszego Kraknaknorka (bossa arenowego) na serwerze!

    https://www.youtube.com/watch?v=k4ps...ature=youtu.be

  10. #24

    Data rejestracji
    2007
    Posty
    365
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    z nudow sobie obejrzalem ten filmik i az nie wierze ze w 2019 sie ktos jara zabiciem jakiegos krakraorka na pustym otsie


    brakowalo mi torga xD

  11. #25
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    No cóż, większość osób gra na Fixerze (większa mapa, więcej potworów, eq, mnożnik expa). Ja osobiście lubię spokojną i trudną, wymagającą w pewien sposób grę, dlatego jestem na Xyli, gdzie mnożnik expa oraz same expowiska są mniejsze. Kilku aktywnych graczy jednak jest, chociaż fakt, czasem nie bardzo jest co robić, więc wymyślamy sobie dziwne zajęcia, zbieramy achievementy czy bp z jagódkami. Updaty są jednak w drodze.

  12. #26

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Szanuję, ja nigdy nie zabiłem Knaknaknorka

  13. #27
    Avatar Zombik
    Data rejestracji
    2015
    Położenie
    Wielkopolska
    Posty
    97
    Siła reputacji
    9

    Domyślny





    Xylka nadal żyje sobie spokojnie. Wczoraj był dość duży update dodający nowe questy, miejscówkę oraz ulepszający fishing. Zapraszam do gry!
    Dodam jeszcze, bo może część z was nie wie, że w przeciwieństwie do Fixery (pod 8.6), Xyla ma całkowity zakaz wspierania się botami, więc jest od nich wolna. Może to was przekona.

  14. #28
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    nie moge sie doczekac drugiego bicia kranskrkwrawnrkawraorka
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  15. #29
    Avatar korejwo
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    75
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Właśnie, update wszedł, a ja zapomniałem tego tu ogłosić :D A więc, witajcie! Przed nami wakacje, a wakacje to także między innymi okazje do grilla czy gotowania na świeżym powietrzu. W ostatnim update swoje usługi rozpoczął Jean Pierre - kucharz który na swoim koncie ma wiele doskonałych i sprawdzonych przepisów.



    Hot Cuisine Quest to główny punkt tego update. Jego misje w porównaniu do wersji znanej z RL Tibii zostały dostosowane do realiów naszych serwerów, w tym wymagane składniki i efekty po spożyciu przygotowanych potraw. Niektóre składniki będą do zdobycia (jak ziemniaki czy ogórki) u wędrownych handlarzy, inne do wymiany u NPC, a inne pojawiły się na mapie w różnych miejscach. Został także zmodyfikowany system łowienia ryb. Od dziś oprócz zwykłych ryb będzie szansa na złowienie Northern Pike, Rainbow Trout, Green Perch czy Marlina, a w niektórych sytuacjach robaczek może się zerwać lub wyciągniemy z wody starą podeszwę. Przyrost skilla za poszczególne próby nie zmienił się.

    Oprócz tego:
    • dodaliśmy nowy teren do zwiedzenia - żółwie
    • dodaliśmy obsługę namelocków poprzez stronę serwera
    • poprawiliśmy przelewanie fluidów między pojemnikami
    • poprawiliśmy wytwarzanie mąki i wypiekanie chleba
    • poprawiliśmy taski oraz achievementy
    • zmieniło się także wszystko to, o czym w międzyczasie pisaliśmy na kanale #announcements na serwerowym Discordzie

    Do zobaczenia na serwerach, do usłyszenia na czatach :)

  16. #30
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    a ten kraknorokorkokrokrk dalej bije po 8 pada na 4 hity boss 4 rangi?????? za 40 pkt aha i dropi 6 gie pe
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. [8.60 + Android] Rookgaard.pl - Fixera
    Przez korejwo w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 37
    Ostatni post: 27-10-2021, 00:19
  2. [8.6] Rookgaard.pl - Rookgaard social life. TEMAT ZE ZDJĘCIAMI
    Przez Pan Ryba w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 653
    Ostatni post: 24-12-2014, 12:00
  3. Podsumowanie mitów Rookgaard`u
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 428
    Ostatni post: 12-10-2010, 19:25
  4. QUALITY armor na Rookgaard
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 07-12-2007, 21:46
  5. Spike Sword --Rookgaard-
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 12-12-2006, 15:04

Tagi tego tematu

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •