Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 44

Temat: Nie potrafie sie cieszyc z malych rzeczy

Data rejestracji
    2005
    Siła reputacji
    19

Domyślny

Tolerancja na szczescie materialne rosnie. Jak zarabiasz 1800 to marzysz by zarabiac 2500. Jak juz dojdziesz do tej kwoty to okazuje sie, ze po chwili to nie wystarcza. Zarabiasz 8 000 i stwierdzasz, ze to chuj nie pieniadz. Temu takie materialne szczescie jest chuja warte pozdro.
    Cytuj Decretis napisał
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Największą głową tego forum, naszym alfą i omegą, samcem alfa, wyrocznią i filozofem narodu okazał się Master. Znany na forum jako ekspert od kobiet, religii, polityki, wspinaczki górskiej, ale także sportu czy motoryzacji – czyż to nie człowiek orkiestra? Jak będzie trzeba, to nawet transport do Calais załatwi.

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Też bym był smutny jakbym był jebanym biedakiem XD na szczęście nie jestem i się żyje
    Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.

3. Reklama
    Data rejestracji
    2008
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Master napisał Pokaż post
    Tolerancja na szczescie materialne rosnie. Jak zarabiasz 1800 to marzysz by zarabiac 2500. Jak juz dojdziesz do tej kwoty to okazuje sie, ze po chwili to nie wystarcza. Zarabiasz 8 000 i stwierdzasz, ze to chuj nie pieniadz. Temu takie materialne szczescie jest chuja warte pozdro.
    bardzo madry czlowiek, a wy i tak powiecie ze pierdolony alkoholicki menel...
    Cytuj Pies napisał Pokaż post
    Ja zerwalem z cpaniem i chlaniem i jaraniem i toksycznymi znajomosciami, jednak jaram szlugi i poznalem na nowo dziewczyne z ktora bede poki mnie nie odrzuci, co mozna uznac za sukces, kupilem se majka i podrozowalem po Polsce

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj Master napisał Pokaż post
    Potwierdzam, szczęścia trzeba szukać gdzie indziej, nie w pieniądzu.

Ale lepiej jednak zarabiać 8 niż 2

Notoryczny Miotacz Postów Hunted jest teraz offline
    Data rejestracji
    2015
    Siła reputacji
    4

Domyślny

e tam pierdolenie, po skończonym kursie dostałem w sumie 2x tyle co zarabiałem i nic się nie zmieniło, oprócz tego że więcej odkładam

no ale ja jestem prosty człowiek, wystarczy mi żarcie cs i Rocket league i jestem spełniony więc w sm nvm
    Cytuj Lacho napisał Pokaż post
    Ok ale nie beda mi jakies mentalne szczyle pisac co mam robic. Skonczyly sie dni dobroci z mojej strony. Nie toleruje juz debilizmu.

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Ja w tym roku też zacząłem zarabiać 2, a niektóre miesiące nawet 3x więcej niż wcześniej i to i tak jest mało. Kupiłem sobie samochód, jaki chciałem (ale ofc stary gruz, bo na nowszy mnie nie stać) trochę pojeździłem, trochę się pobawiłem i się okazuje, że mógłbym zarabiać i 5x tyle co wcześniej i byłoby mało.

Data rejestracji
    2013
    Położenie
    SZN Park Lane I
    Siła reputacji
    7

Domyślny

ja się ciesze z małych rzeczy i je celebruje
    np. powiedziałem, że jak wejdzie kupon za 100zł przy kursie 5+ to od buta ide na dziwki za ten hajs
    (jak się trafi to mama Adriana Polaka najlepiej)
    ale z drugiej strony nie ma czego celebrować bo mi jak typowemu polakowi wiatr w oczy/chuj w dupe
    a podwyżki nie ma i nie będzie bo musiałby ktoś umrzeć z seniorów
    pzdr

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Znajdź jakieś hobby, ja np kupiłem sobie podstawowy zestaw różnych dłut i jak jestem na wypadzie poza domem to strugam se jakieś patyki, próbuje z kawałka drewna łyżkę wystrugać (ciężko whuy, perfekcjonista here) i zawsze coś spiernicze i od nowa, zajmujące rękodzieło ale mi przynosi dużo satysfakcji poza tym jak znajomy łowi rybki i jego to uspokaja tak ja kontempluje tworząc.

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj Astinus napisał Pokaż post
    Ja w tym roku też zacząłem zarabiać 2, a niektóre miesiące nawet 3x więcej niż wcześniej i to i tak jest mało. Kupiłem sobie samochód, jaki chciałem (ale ofc stary gruz, bo na nowszy mnie nie stać) trochę pojeździłem, trochę się pobawiłem i się okazuje, że mógłbym zarabiać i 5x tyle co wcześniej i byłoby mało.
    jakos dla mn sie wydaje, ze 2x 0 to dalej zero ale we mnie ktos popraw jak cos

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Cytuj M4teu$z napisał Pokaż post
    jakos dla mn sie wydaje, ze 2x 0 to dalej zero ale we mnie ktos popraw jak cos
    gratuluję umiejętności matematycznych, ale poczucia humoru to jednak nie zazdroszczę

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania