Reklama
Strona 2 z 4 PierwszaPierwsza 1234 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: Jest sens od nowa?

  1. #16
    Avatar Olocalt
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    645
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj mroz3k1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Chyba 750tc za transfer XD

    Lepiej wyskillować nowego jak tak bardzo chcesz na antice grać bo obecnie ten 70/80 dist wbić to żaden problem :D
    Dobra, nie było tematu xd 750cc nie zapłace
    Nie zależy mi aż tak bardzo na antice. Co z tą pelorią, będzie okej do gry?

  2. #17

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    697
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Podrzućcie może jakiś server gdzie większość z Was gra, to i ja może bym się podłączył pallem od 0.

  3. Reklama
  4. #18
    bonbons cukierki

    Domyślny

    Cytuj Olocalt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, nie było tematu xd 750cc nie zapłace
    Nie zależy mi aż tak bardzo na antice. Co z tą pelorią, będzie okej do gry?
    750 TC*, tibia coins, waluta premium

  5. #19
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    proponuje monze
    calkiem przyjemnie sie gra

  6. #20
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    570
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Olocalt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, nie było tematu xd 750cc nie zapłace
    Nie zależy mi aż tak bardzo na antice. Co z tą pelorią, będzie okej do gry?
    Peloria to spadkobierca z aldory, aż zajmę stanowisko w tej sprawie
    Aldora została zmieniona w nike a nika w obecną pelorię. Na aldorze i nice rządzilo chosen ones oraz showland. Dostałem hunta od showland za nieopatrzne zabicie ich bota(50knighta) gdzieś koło 2013 roku. Showland niedawno dostało łupnia na obecnej pelorii od glidi Reapers. Reapers teraz robią dominando serwera, i jak nie jesteś w ich glidii, jakiś maciek lat 15 może Cię tak od nudów dodać do hunted listy. Najlepsze że ja jako wróg showland i huncony przez nich, powinienem być usunięty z listy gdy władzę przejęli ich najwięksi wrogowie i zwycięzcy - Reapers. A wiesz co oni zrobili? Na zasadzie kopiuj/wklej wprowadzili w życie dawną hunted list i dalej jestem hunted XD
    Także neutrali się czepiają wystarczy poczytać oficjalne forum na tibia.com

  7. #21
    Avatar Zaloba
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Braniewo
    Wiek
    32
    Posty
    172
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Z pelorii sam się przeniosłem wczoraj bo dominando ostre robią Reapers.kumple z rl się przenieśli na premię, i ja zaczelem wczoraj tam grać od zera, generalnie spoko server, tylko mało item na markecie i ceny wysokie,ale ma to swoje plusy np GS silk na pelorii 8k, a na premii 13, itd wiec można ladnie zarobić zbierając ropę belt ,sabretooth czy GS silk

  8. #22
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Miałem podobno sytuacje co pan wyżej, zaczynałem grę na Aldorze, potem była Nika i także znalazłem się na hunted liscie poprzez jakieś głupoty, typu wejście na respawn na 5 sec i zaraz wyjście z niego bo był zajęty ale tak czy siak "wszedłem na respa". Ogólnie pamiętam też sytuacje jak Showlandy pisali do wszystkich neutrali żeby im dawali passy do konta, żeby oni mogli sobie "sprawdzić" czy jakieś ich Bot chary nie były przez was raportowane, kto nie dał to lądował na hunted liście i nie dawali CI żyć "noob charami". To jeszcze było za czasów boterstwa w Tibii. Ogólnie rzecz biorąc tak samo albo bardzo podobnie jest na 95% serwerów open pvp w Tibi, bez pleców prędzej czy później wylądujesz na tej hunted liście za byle co. Także dlatego moim zdaniem żeby grać na RL od zera to tylko albo na jakimś Optionalu albo Antica gdzie gra więcej ludzi i serwer rządzi się swoimi prawami, gra tam zbyt dużo ludzi żeby zrobić jakieś "większe" dominando. Inne serwery open pvp moim zdaniem odpadają no chyba, że masz jakieś znajomości w top gildiach to wtedy można smiało zaczynać grę, inaczej to jest bez sensu. Pozdrówki

    @up co do Premii to pamiętam, że kiedyś rządzili tam brazole i to dość okrutnie, Polacy to tam byli tępieni max, nie wiem jak jest teraz ale pewnie się pozmieniało, jakby nie patrzeć Premia to europe serwer.
    Ostatnio zmieniony przez Zaro hades : 19-12-2018, 19:56

  9. #23

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    396
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Na temat Antica wypowiadają się chyba jakieś 20 levele co napierdalają amazon camp w venore. Wiele respów jest wolnych, czasami sporo zajętych ale i tak większość wolnych, dominando nie ma? Idź na feroxe,morga,feru,gaza itd a zobaczysz czy nie ma dominando, speciale robią co chcą, nie dadzą zabić bossa i to jedyny minus tego serwera a nie kurwa armia noobów co pierdolą że nie ma wolnych miejscówek, bo jak ktoś zna tylko 1 miejscówkę do nabijania pixeli to nie mam więcej słów.

  10. #24
    Avatar Bubuch
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    31
    Posty
    4,983
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Peloria to najgorszy wybór z możliwych
    Estela trwa tam wojna i bodajże gildia która wygrywa w tej wojnie ściąga characze od byle kogo żeby potem transferować chary na inny serwer ale to z miesiąc dwa to potrwa
    Vunira nie znam sytuacji ale serwer może się okazać drugą efidią czyli 450 osób i już nikt nie zdominuje za mocno serwera i przyjemnie się gra :)

  11. #25
    Old-Era

    Domyślny

    zalezy kto jak chce grac, jak tylko RPG to nie ma nic innego niz dobre npvp ;)

  12. #26

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    223
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    No dokładnie autor tematu nie napisał czego oczekuje od gry jeżeli tylko i wyłącznie RPG expienie/questy itp... bez napinki na pvp to Damora będzie dobrym wyborem no-pvp. Jeżeli chodzi o retro open pvp to ciężko będzie jakiś TH znalesc zależnie też od profesji. Dodam od siebie że jeżeli już grać od zera do tylko i wyłącznie na nowych servach. Sam obecnie tydzien temu kupiłem pacca i chciałem pograć na pyrce ale tam taka zamułka że się grać nie chce a połączenie z Duną zajmie jeszcze 2 lata jakoś

  13. #27

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    223
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Od jutra będzie double exp/skill przez tydzień więc to dobry czas by się wy expić i wy skillować

  14. #28
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    znalazłem się na hunted liscie poprzez jakieś głupoty, typu wejście na respawn na 5 sec i zaraz wyjście z niego bo był zajęty ale tak czy siak "wszedłem na respa"
    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie pamiętam też sytuacje jak Showlandy pisali do wszystkich neutrali żeby im dawali passy do konta, żeby oni mogli sobie "sprawdzić" czy jakieś ich Bot chary nie były przez was raportowane, kto nie dał to lądował na hunted liście i nie dawali CI żyć "noob charami"
    O chuj xD myślałem że nie da się być bardziej spierdolonym niż te dominanda 600-1000 lev z optionali
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

  15. #29
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj matek697 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O chuj xD myślałem że nie da się być bardziej spierdolonym niż te dominanda 600-1000 lev z optionali
    Ta chłopie mógłbym jeszcze kilka sytuacji tak głupich jak te wymienić jeśli chodzi o Showlandy, ogólnie za czasów "boterstwa" połowa dominando Gildi z swiatów pvp trzymała się "razem". Jak trafiłeś na hunted liste na Nika to automatycznie na kilku innych światach Open pvp, jedynie ratował CIę transfer na optionala. Pamiętam typa 200+ rp za czasów Niki dostał hunta, przeniósł chara na inny świat open pvp i automatycznie z miejsca tam też hunted XD Tylko przejebał 750 coinów, Kiedys za czasów boterstwa było jeszcze większe dominando niż teraz, bo wystarczyło nawet wejść na respa boterowi to już hunted lista. Ogólnie rzecz biorąc powiem, że na serwerach dominando może do tej 200stki można pograć jak neutral ale potem jak przyjdzie Ci iść na lepsze spoty do zarabiania to już ciężko o to żeby nie dostać hunta nawet za byle co. Także żeby pograć aktualnie w tibie na luzie i bez większego wkurwiania się na idiotów to chyba zostaje albo Antica albo Optional.

  16. #30
    Avatar matek697
    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    28
    Posty
    2,109
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Zaro hades napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Także żeby pograć aktualnie w tibie na luzie i bez większego wkurwiania się na idiotów to chyba zostaje albo Antica albo Optional.
    Także żeby pograć aktualnie w tibie to albo się oddajesz Tibi i jesteś jednym z dominando (słońce widzisz tylko przez okno, które otwierasz raz na miesiąc) albo Antica albo Optional
    Cytuj zbygmunt napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podobne to takie trochę do zalogowanie w temple, takie uczucie spokoju, pz itd co nie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Szybka nauka oraz czy jest sens uczyć się C++?
    Przez Adam999 w dziale Programowanie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 11-04-2013, 18:41
  2. Custom mapki-czy jest sens
    Przez Sir Juncan w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 03-06-2012, 15:39
  3. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 04-11-2010, 15:28
  4. Czy jest sens?
    Przez Razov w dziale Open Tibia Server
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post: 30-09-2009, 21:09
  5. Zagadki Tibii - czy jest sens?
    Przez Trias w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post: 02-02-2008, 22:30

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •