Reklama
Strona 1 z 8 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 71

Temat: Streamowanie dobry biznes?

Data rejestracji
    2014
    Siła reputacji
    6

Domyślny Streamowanie dobry biznes?

Witam, co sądzicie o streamowaniu na youtube/twitchu? - Ja wiem, że zaraz każdy powie że nie każdy się do tego nadaję i trzeba mieć szczęście, żeby się wybić ale regularnie przeglądam mniejsze kanały takie do 50 widzów i naprawdę idzie też na tym zarobić. Nie mówiąc już o topce typu Izak i inni streamerzy, kiedy to patrząc na ich zarobki ciśnie się na refleksje typu "A mama mówiła, żebym się uczył :D"

Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Vancouver
    Siła reputacji
    13

Domyślny

spozniles sie 4 lata koles

chyba ze poczekasz na jakas nowa gierkie i bedziesz w nia megazajebisty i zaczniesz streamowac
    Ostatnio zmieniony przez Krasula : 15-12-2018, 19:02

3. Reklama
    Torg User

Domyślny

Cytuj Soplica napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam, co sądzicie o streamowaniu na youtube/twitchu? - Ja wiem, że zaraz każdy powie że nie każdy się do tego nadaję i trzeba mieć szczęście, żeby się wybić ale regularnie przeglądam mniejsze kanały takie do 50 widzów i naprawdę idzie też na tym zarobić. Nie mówiąc już o topce typu Izak i inni streamerzy, kiedy to patrząc na ich zarobki ciśnie się na refleksje typu "A mama mówiła, żebym się uczył :D"
    no i matka miala racje, zrobisz prawdziwa kariere to zarobisz prawdziwe pieniadze, a nie zycie z datkow od 12 latkow

Data rejestracji
    2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Kolega streamuje z pół roku i 900zl dopiero z donejtow wpadło także albo będziesz w chuj ogarniał w nowa gierkę albo patostreamer
    Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.

Data rejestracji
    2014
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Cytuj Exteriuss napisał Pokaż post
    Kolega streamuje z pół roku i 900zl dopiero z donejtow wpadło także albo będziesz w chuj ogarniał w nowa gierkę albo patostreamer
    A ile kolega ma widzów?

Data rejestracji
    2010
    Siła reputacji
    12

Domyślny

skołuj se jakieś meble z wystawki śmietnikowej, tv z wystawki również co tydzień i bierz kase za zniszczenie jedynie w taki sposób na początku rozwiniesz skrzydła a potem z gurki

Data rejestracji
    2012
    Siła reputacji
    8

Domyślny

w chuj ogarniając jakąś gierkę pewnie dawno by ją streamował, więc zostaje tylko pato-pato
    no albo czekanie na jakąś nową gierkę, choć czy ja wiem - wątpię, żeby nie było profitu, jakby nawet i teraz by się ogarnęło jakiegoś lola czy csa czy co tam teraz na topie jest, sam po sobie wiem jak reagowałem kiedyś (gdy jeszcze sobie pogrywałem xd) oglądając zajebistych typów w csie, a że teraz target na streamach jest coraz większy (tj ludzi coraz więcej ogląda), to nigdy nie ma złego momentu, potrzebny tylko odpowiedni skill zarówno w grze, jak i prowadzenia kanału (a tego idzie się nauczyć choćby od tych popularnych i wprowadzić "coś" własnego)

Data rejestracji
    2014
    Siła reputacji
    6

Domyślny

@up No dokładnie, odkąd większość streamerów poszło w youtube to widać, że nawet małe kanały mają się nieźle. A większość gra w oklepane produkcje takie jak lol czy csgo i radzą sobie ok. Tylko to jednak jest trochę wyrzeczeń itp, początki są strasznie trudne.

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    16

Domyślny

ja jestem w dote jestem w miare ok, na standardy europejskie nie miałbym szans bo jestem za cienki w porównaniu do prosów, ale jak patrzę na polskie kanały to pod względem skilla by było ok
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    2014
    Siła reputacji
    6

Domyślny

Ale odejdźmy też od kwestii skilla, a przejdźmy do sposobu prowadzenia kanału. Mam też na myśli streamerów grających w klasyki typu gothic czy inne stare gry. Tam nie trzeba być dobrym tylko fajnie opowiadać o gierce. Mam na myśli streamerów Kiszak czy WagonKurde, obserwuję ich od ponad roku i świetnie sobie radzą. A też zaczynali z bardzo małą widownią a teraz 300-1000zł dniówki.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania