Reklama

Pokaż wyniki sondy: Jakie Twój wybór?

Głosujący
21. Nie możesz głosować w tej ankiecie
  • iPhone 6s

    10 47.62%
  • Samsung A7 2018

    6 28.57%
  • Żadne z tych, podam Ci coś lepszego w poście

    5 23.81%
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 44 z 44

Temat: iPhone 6s vs Samsung Galaxy A7 2018

  1. #31
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    jak kurwa mogę źle używać, no używam tak jak pan jezus powiedział, słucham muzyki, przeglądam jakieś stronki, dzwonie, pisze i jeśli się muszę jebać pare h po kupieniu żeby jakieś gówna ogarnąć to pierdole taki biznes
    ja swoją p8 wypierdalam w sylwestra z balkonu na pizde bo już mnie tak wkurwia

  2. #32
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak kurwa mogę źle używać, no używam tak jak pan jezus powiedział, słucham muzyki, przeglądam jakieś stronki, dzwonie, pisze i jeśli się muszę jebać pare h po kupieniu żeby jakieś gówna ogarnąć to pierdole taki biznes
    ja swoją p8 wypierdalam w sylwestra z balkonu na pizde bo już mnie tak wkurwia
    używasz sobie, a potem otwierasz jakąś spierdoloną przeglądarkę internetową, która trzyma ci w pamięci 389 kart i jakieś 5 aplikacji typu facebook, które cię cały czas śledzą, więc muszą być włączone
    no i spędzasz te kilka h (wiedząc co chcesz zrobić zrobisz to w 30minut xD), żeby zapłacić połowę tego co za jabłko, chyba worth it?
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  3. Reklama
  4. #33
    Old-Era

    Domyślny

    ja pierdole borys jaki ty jestes durny, jak bylem mlodszy to mnie jaralo instalowanie jakis zjebanych custom romow itp ale tera jak kupuje telefon z najwyzszej polki to chyba jasne ze chce zeby dobrze smigal, myslisz ze kazdemu sie chce wgrywac custom roma, robic overclocking cpu i jakies inne bzdety. Mi w pierwszym tygodniu zrestartowal sie p10 pro chyba z 3 razy, nie mowie ze jakos nie moglem tego przezyc ale kurwa, majac iphony nigdy mi sie nic takiego nie stalo, zaluje ze nie wzialem sobie umowy na iphone xs max 256gb, bo jestem w 100% pewiem ze dziala wiele razy lepiej niz najnowsze flagowce z androidem xD

  5. #34
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Old-Era napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja pierdole borys jaki ty jestes durny, jak bylem mlodszy to mnie jaralo instalowanie jakis zjebanych custom romow itp ale tera jak kupuje telefon z najwyzszej polki to chyba jasne ze chce zeby dobrze smigal, myslisz ze kazdemu sie chce wgrywac custom roma, robic overclocking cpu i jakies inne bzdety. Mi w pierwszym tygodniu zrestartowal sie p10 pro chyba z 3 razy, nie mowie ze jakos nie moglem tego przezyc ale kurwa, majac iphony nigdy mi sie nic takiego nie stalo, zaluje ze nie wzialem sobie umowy na iphone xs max 256gb, bo jestem w 100% pewiem ze dziala wiele razy lepiej niz najnowsze flagowce z androidem xD
    No spoko, mów że jestem durny, ale jak wolisz wypierdolić więcej hajsu to wiadomo, że dostaniesz coś lepszego, jednocześnie tak ograniczony i wygodny, że wolisz te spore pieniądze dołożyć, niż poświęcić godzinę czy dwie rocznie na ogarnięcie sprzętu

    NO KURWA RZECZYWIŚCIE, BORYS TY DZBANIE

    @edit
    W sumie tak bardziej na chłodno to: nie wmówisz mi, że jablka są lepsze od telefonów z androidem. Oba mają swoje plusy i minusy, w sumie jak wszystko. Jeżeli kupisz dobry telefon z androidem, zainwestujesz w niego swoje 2 godziny życia, instalując czysty system to na pewno będzie to dużo tańsza opcja i według mnie nie będzie to gorsze od jabłka. Jabłko po prostu kupujesz i masz. W sumie to można porównać pod kątem używania do konsoli i PC. O PC musisz się jednak zatroszczyć, wiedzieć chociaż trochę co robisz i na pewno się to odwdzięczy, zaś konsole kupujesz i masz wyjebane na wszystko. Ja jako osoba uważająca się za racjonalną, oczywiście, wybrałbym androida, bo jeżeli może być taniej, nie tracąc (lub tracąc niewiele) na komforcie, to czemu nie?
    Ostatnio zmieniony przez boryss : 11-12-2018, 20:50
    mondrego to i fajnie posluchac
    Cytuj Panic napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa 7 miliardow ludzi na ziemii, kazdy zasrywa instagramy i yt swoim smrodem z nadzieja ze dostanie pieniadze i slawe, nadchodzi moment w ktorym kazdy tworzy jakis kontent a nie ma komu tego konsumowac

  6. #35
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    @Old-Era
    @Xioniz

    bateria w 6s to rzeczywiscie straszny rak czy idzie wytrzymac jeden dzien czy juz od 8 do 15 bateria jest wyjebana na normalny uzytkowaniu telefonu?

    @edit

    pytam sie cos kurwa dzbany
    Ostatnio zmieniony przez Tatasek : 11-12-2018, 23:08

  7. #36

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Sama pojemność jest bardzo dobra - jak był nowy to 2 dni trzymał - teraz pisząc posta mam 43% a telefon rano odpialem.
    Rak jest faktycznie na mrozie czasem, kiedy nie wiedzieć czemu potrafi się wyłączyć, a po chwilowym podpięciu pokazuje np. 30% i leci dalej. Czasem się zdarza, ale nie tak często żeby był to jakiś deal breaker. W zasadzie to taka akcja z wyłączeniem randomowym na zimnie to jedyny mankament jabłka, także spokojnie do przeżycia.

  8. #37

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Generalnie to jak ja miałem 6s to apple przeprowadzało akcje wymiany baterii za free (chyba już tego nie ma) po wymianie baterii trzymała spokojnie cały dzień.i o problemach na mrozie nie było mowy.

    I chce mi się śmiać ze prawie w 2019 roku chce się komuś bawić w grywanie jakiś custom romow jak za czasów galaxy s3

    A @up , pojemność jako cyferki jest tragiczna ale system nie jest pradozerny i jakoś trzyma
    Ostatnio zmieniony przez thebattlestar : 12-12-2018, 00:10

  9. #38
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19


  10. #39

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    No to było to. Wymienili mi w cortlandzie i działała super

  11. #40
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    ja mam samsunga s7 i jeszcze nigdy mi sie nie zwiesił
    a do srajfonów mam uraz po oddaniu do autoryzowanego serwisu
    telefon nie chcial sie do konca naladowac wiec zanioslem do serwisu, typek powiedzial mi ze ten telefon jest do wywalenia, i jak im zaplace 400 zl to oni go zutylizuja. no to ja mowie zeby mi go oddali to sam go wyrzuce, a ten dzban ze musze tak czy siak zaplacic 150 zl za to, ze postawili diagnoze. skonczylo sie na tym, ze kazalem im wymienic przynajmniej baterie (za koszt wymiany zaplacilem chyba tez 150 zl ale juz nie wolali za diagnoze). pozniej jeszcze zaniosłem telefon do miejscowego typka ktory prowadzi sklep komputerowy i za 15 zl przeczyscil mi styki ladowania i telefon zaczal normalnie dzialac.
    srajfona odrazu sprzedalem, zeby nie miec wiecej z nim do czynienia i od tamtego czasu nigdy wiecej tego gówna w rece nie mialem (a to byl chyba 4 albo 4s)

    ps. prawda jest taka, ze w ajfonach płacicie sporo kasy za ogryzka z tyłu :)
    Ostatnio zmieniony przez Serllo : 12-12-2018, 12:56

  12. #41
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ja bym temu typkowi zasmial się w twarz XDD

  13. #42

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dobra, bo tu widzę niezłą bekę XD

    Cytuj Serllo napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja mam samsunga s7 i jeszcze nigdy mi sie nie zwiesił
    a do srajfonów mam uraz po oddaniu do autoryzowanego serwisu
    telefon nie chcial sie do konca naladowac wiec zanioslem do serwisu, typek powiedzial mi ze ten telefon jest do wywalenia, i jak im zaplace 400 zl to oni go zutylizuja.
    Kurwa, nie powiedzieli Ci, że jak zapłacisz 400zł to Ci go zutylizują, tylko, że jak im go oddasz na utylizacje, to dostaniesz 400zł zniżki na nowego w iSpocie, bo tak to działa - generalnie w Polsce to jest chujowa opcja, bo za mało się dostaje w stosunku do wartości sprzedaży - w Stanach to działa, bo ludziom się nie chce latać i sprzedawać, żeby zaoszczędzić kilka dolców.
    no to ja mowie zeby mi go oddali to sam go wyrzuce, a ten dzban ze musze tak czy siak zaplacic 150 zl za to, ze postawili diagnoze. skonczylo sie na tym, ze kazalem im wymienic przynajmniej baterie (za koszt wymiany zaplacilem chyba tez 150 zl ale juz nie wolali za diagnoze). pozniej jeszcze zaniosłem telefon do miejscowego typka ktory prowadzi sklep komputerowy i za 15 zl przeczyscil mi styki ladowania i telefon zaczal normalnie dzialac.
    srajfona odrazu sprzedalem, zeby nie miec wiecej z nim do czynienia i od tamtego czasu nigdy wiecej tego gówna w rece nie mialem (a to byl chyba 4 albo 4s)
    Telefon gówno, bo trzeba było styki zabrudzone przeczyścić XDDD
    A to, że trafiłeś na gówniany serwis nie oznacza, że sprzęt jest gówniany. Przykład z ostatniego tygodnia u mnie - w moim nowym fiacie coś słabo wchodziła jedynka. Oddałem go do ASO, gdzie robili mi inne rzeczy też. Dostałem od nich telefon, że to coś ze skrzynią albo sprzęgłem i żeby to sprawdzić muszą wyjąć skrzynie, a wyjęcie jej i diagnoza to koszt 500zł i czy się zgadzam. Powiedziałem, że nie i zajechałem do kumpla mechanika - okazało się, że wystarczyło wyregulować linki i zrobiliśmy to w 30 minut pod jego garażem. Czy to oznacza, że samochód jest zły? Nie, to oznacza, że koleś w serwisie jest dzbanem.

    ps. prawda jest taka, ze w ajfonach płacicie sporo kasy za ogryzka z tyłu :)
    Odkryta tajemnica wszechświata. Zdradzę Ci sekret - to działa we wszystkich markach. Za porshe też płacisz więcej niż za fiata, za bosha więcej niż za inną wiertarkę itp. itd.
    Ale oprócz marki często płacisz też za jakość wykonania i działania i porshe jednak jest lepiej zbudowane niż fiat.

    I teraz uwaga - to samo jest w Samsungu którego używasz. Przecież flagowce Samsunga kosztują już tyle samo co iPhony, a przecież na androidze to możesz sobie kupić Xiaomi o podobnej specyfikacji, tylko, że duzo taniej.
    W jabłku płaci się nie tyle za znaczek czy parametry techniczne, ale za system, któremu nikt nie jest w stanie do kostek podskoczyć narazie.

  14. #43
    Avatar Tatasek
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Stalowa Wola
    Posty
    2,358
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Da sie jakos usunac powiadoeminia o liczbie maili które nadeszły Ci na skrzynke? Denerwuje mnie ta licba 569

  15. #44

    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,789
    Siła reputacji
    12

    Domyślny

    Właśnie chyba nie haha. Albo zaznacz jako wszystkie przeczytane

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. iPhone 6s vs Samsung Galaxy A7 2018
    Przez Tatasek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post: 14-12-2018, 00:45
  2. Problem z Samsung Kies? Na Samsung Galaxy S3
    Przez Holczan w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 04-04-2013, 08:40
  3. iPhone 4 vs Samsung Galaxy S II
    Przez H5N1 w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post: 20-02-2013, 01:30
  4. Samsung Galaxy S vs Samsung Galaxy S II
    Przez Fatal Linek w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 10-07-2012, 15:41

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •