Reklama
Strona 2 z 5 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 64

Temat: Pomoc w powrocie do gry

  1. #16

    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubuskie
    Posty
    412
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Tak, spokojnie wbijesz taki m lvl żeby przyjemnie expic z obszarówek

    Tylko ze po zrobieniu pg na 100 lvlu będziesz musiał popracować nad m lvlem bo podczas expa runami słabo rośnie najlepiej sam rób między huntami
    Ostatnio zmieniony przez roman : 03-12-2018, 09:37

  2. #17

    Data rejestracji
    2017
    Posty
    223
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Witam :) Nie ukrywam, że mam zamiar wrócić do gry, wybór padł na serwer Monza(kolega z roboty tam śmiga i jakoś tak mnie tchnęło na powrót :D), no i założyłem sobie postacie, zrobiłem sorca, palka i kine. No i kupiłem pacca i tak na off treningu nimi śmigam, kupiłem sobie 2kk żeby szybko wejść w grę, a tu jeden z graczy dał mi info że istnieją jakieś itemki, które pomagają w szybszym skillowaniu :D I tak pojawia się pytanko, czy warto w to zainwestować te 4 dychy? Bo nie ukrywam, że chciałbym szybko się wyskillować i zacząć grę. Tylko też pytanie kim, która postać będzie przyjemna do gry, chodzi mi o robienie questów, bardziej taką rpg gierkę preferuję. Resumując moje pytania :P :
    -Czy warto zainwestować 40 zł w te itemki do treningu? Ile skilla/mlvla można wbić dzięki takiej inwestycji?(Aktualnie na sorcu 18 mlvl, na kinie 56 axa a na palku 58 dista)
    -Kim warto grać?(Sorca idzie szybko ogarnąć, czy raczej za trudna voc do powrotu do gry?)

    Dzięki za pomoc!!!
    7 grudnia staruje dobry i stabilny serv pod nową tibie rl map dość szybki stages do 100 więc można ogarnąc mape i inne nowosci przed ,,poważną grą'' na rl i przetestowaniem sobie postaci która się dobrze bd gralo
    eu.taleon.online

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    Kto gra w tibie ten dalej gra ale jest koniec 2k18. Gierka dobrze się rozwija, na rl idzie fajnie pograć i się pobawić a wy mu polecacie kurwa gówno otsy
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  5. #19

    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubuskie
    Posty
    412
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    rl tibia = uzaleznione ulomy co zwastowaly pol zycia i szkoda im przestac

    otsik = ludzie nastawieni na fun grajac na 10x lepszych wersjach mimo duzo mniejszej zawartosci gry
    essa

  6. #20
    Avatar Zaro hades
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Sanok
    Wiek
    31
    Posty
    1,235
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj roman123 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rl tibia = uzaleznione ulomy co zwastowaly pol zycia i szkoda im przestac

    otsik = ludzie nastawieni na fun grajac na 10x lepszych wersjach mimo duzo mniejszej zawartosci gry
    essa
    RL - dorośli ludzie, którzy pracują i mają swoje życie, ja gram max 2h dziennie i to tylko w tygodniu po pracy, na weekendy nawet nie ruszam tej gierki wole wyjść na miasto do ludzi czy coś niż spędzać wolny czas przed kompem. Także szkoda nawet zaczynać gry na jakiś otsach, które padną po miechu i z reguły takim stylem gry nic tam nie zdziałam. Tak duża część ludzi ma grających na rl..
    Otsik - z reguły albo studenciaki albo dzieciaki przed 20stką ewentualnie patuski osiedlowe co siedzą u mamusi na garnuszku do 30stki jak nie lepiej, nie pracując bądź pracując dorywczo za marne grosze byle tylko na pacc i najbe starczyło. To sobie mogą pozwolic na granie na jakiś śmiesznych otsach i zmienianie ich co tydzien, napierdalając po te 6-10h dziennie.
    Ostatnio zmieniony przez Zaro hades : 07-12-2018, 20:58

  7. #21
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    gościu już lepiej wbij sobie na jakieś oteski z torgami, popecz, pobaw się, akurat na zimowe wieczory i tyle.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #22
    Avatar Kaito
    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubelskie
    Posty
    570
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    W tibie grają przeważnie Ci którzy mieli z tym tytułem styczność wcześniej. Niewiele nowego narybku w tej grze, bo tibia nie ma oszałamiającej grafiki. Oparta na bitmapach już w momencie jej największej popularności (nie wiem 2005-2008?) byłą grą przestarzałą - ale za to z niepowtarzalnym klimatem. Na ots grają osoby, które przyjdą na 1 -2h zrobią rozpierdol i destructive behavior, zabiją kastiego na fibuli i elo. Do czego zmierzam? Tak samo jak w rl tibii są gracze którzy expią 10h+, tak samo na ots również znajdą się takie osoby, pomijam boty.

  9. #23
    Avatar Realovskyy
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    twitch.tv/realovsky
    Posty
    2,302
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    z tym, że aktualna rl tibia to syf gówno i jeszcze raz syf z gównem essa

  10. #24
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Realovskyy napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    z tym, że aktualna rl tibia to syf gówno i jeszcze raz syf z gównem essa
    moim zdaniem rl tibia to aktualnie spoko gierka zeby sobie popykac 2h dziennie a nie spedzac w niej pol swojego zycia

  11. #25

    Data rejestracji
    2011
    Wiek
    30
    Posty
    1,770
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    O to właśnie mi się rozchodzi :D Wbiłem sobie 57 mlvl, skilluje sobie offline(bardzo mi się to podoba, nie trzeba poświęcać kilku godzin dziennie by wbić skillsy godne do gry). Póki co nie expię jeszcze, kupiłem sobie hajsy, ale nie mam pomysłu jak je spożytkować. Mógłby mi ktoś w skrócie opisać jakie eq na samym początku będzie najlepsze? Ogólnie jak to wszystko wygląda pod względem eq, bo o to mi się najbardziej rozchodzi. Gram sorcem jakby co :)

  12. #26
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Katalonczyk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O to właśnie mi się rozchodzi :D Wbiłem sobie 57 mlvl, skilluje sobie offline(bardzo mi się to podoba, nie trzeba poświęcać kilku godzin dziennie by wbić skillsy godne do gry). Póki co nie expię jeszcze, kupiłem sobie hajsy, ale nie mam pomysłu jak je spożytkować. Mógłby mi ktoś w skrócie opisać jakie eq na samym początku będzie najlepsze? Ogólnie jak to wszystko wygląda pod względem eq, bo o to mi się najbardziej rozchodzi. Gram sorcem jakby co :)
    focus cape demonka demon helmet/hotm bohy softy i tyle z eq, co tu kombinowac
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  13. #27
    Avatar Serllo
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    2,376
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    do tego mms/spellbook i zao/dwarven lub elemental legi (zalezy gdzie expisz)
    Ostatnio zmieniony przez Serllo : 08-12-2018, 20:41

  14. #28

    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubuskie
    Posty
    412
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    grac 2h dziennie w rl tibie w 2k18 gz jakies 20% calego gameplayu ale jak kto lubi

  15. #29
    Avatar mroz3k1
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    2,354
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    2h 30-40min zajmie zbicie zielonej staminy i zrobienie obecnych bossów
    To wystarczy jeśli o samą grę chodzi, po chuj coś więcej?
    Cytuj BuddyX napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dlaczego Ty musisz kupować prezenty tej dziewczynie skoro ona też Cie kocha? Niech ona kupuje Tobie a ty później sprzedawaj to znajomym albo na allegro i będziesz miał na prezent dla niej + może jeszcze coś odłożysz . Win win.

  16. #30

    Data rejestracji
    2017
    Położenie
    Lubuskie
    Posty
    412
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    To fajnie jak ty w 2h i 30 min zbijasz cała zielona i bosy robisz xd chyba refil na rotwormach i munster na rooku

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Royal Paladyn 60lvl - po powrocie do gry
    Przez Pelo93 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 30-10-2015, 11:57
  2. Cyfrowy polsat problem po powrocie z wakacji
    Przez Gummi w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 18-08-2013, 13:35
  3. Pomoc w powrocie po latach
    Przez Takitti w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post: 06-07-2013, 16:25
  4. Pomoc w powrocie po latach
    Przez Takitti w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 28-06-2013, 11:31
  5. Co powinienem wiedzieć po powrocie?
    Przez jamada202 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 19-06-2011, 20:34

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •