Reklama
Strona 15 z 15 PierwszaPierwsza ... 5131415
Pokazuje wyniki od 211 do 220 z 220

Temat: [7.4][France] Realesta74.net /Real Map/ Low rate/ Custom Spawns/ Custom Quests/ PVP E

  1. #211

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Płock
    Posty
    697
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Jest ktoś kto poczęstuje mnie początkowym setem dla maga? Xasthur name w grze.

  2. #212
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj orjannilsen1 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nie gramy już, nie graj bo ten tomasz i ruthles to dwie puste kurwy bez honoru
    zabociały serwer i nikt z tym nic nie robi(koledzy punia i tego gma spokojnie sobie stawiają farmy)

    a jak ktoś twierdzi, że jest inaczej to zapraszam do przejścia się bo jakiś zakamarkach typu desert/outlaw camp czy venore swamp
    900 online z czego może 400-500 gra

    punio jest u szajkanow i to oni dostaja glownie bany bo leca na botach jak cos ostatnio 120 rp poszedl sie u nich pierdolic

    Cytuj Powstanie Gorylskie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.

    ciekawe ile punio dostaje za granie na tym gównie
    to jest ots dokładnie tego samego pokroju co eloth
    50/50 bo punio to kumpel tomka aka ruthlessa od kurwa 10 albo 13 lat? xD i to najlepsi kumple



    ja na tym zdechlaku juz swojego eka polowie tsa dalem zeby biegali na akcje moze wroce moze nie ogolnie trupem zalatuje i nudy jak chuj co z tego ze mam 1x rate jak 1kk/h exp to minimum co na sd wyciagam w pt runy nieskoczone nawet makerow nie odpalalem ani razu 130 ekiem robilem 600k/h expa z gfb czyli lvl w 1h 15min okolo jak tak polecialem na 50 bp gfb i 15 bp uh (koszt rzedu 110k-120k) to wynosilem 500k loota z mobow w tym np 10 par boh xD


    ogolnie nikt tu nie gra naszymi oponentami sa szajkany ktore leca doslownie na pol rusha od 8 osob nawet jesli ich jest 15-20 gierka tych typow polega na kupowaniu charow i bieganiu 2x wiekszym teamem ktorym i tak lapia glownie na mw line (xD) serio typy maja 120 magow i np bijesz sie z nimi 5vs10 to oni sie cofaja i mw line robia juz nie mowiac o tym ze tak mniej wiecej 3/4 ich druzynki biega na rifbocie i z f7 bija sd za kazdym razem jak dostaja wpieprz to na otland leci tysiac postow ze chujowy ots ale i tak beda grali bo tylko tu moga z hotkeya strzelac


    Ogolnie te szajkany to sa takie asy ze np jest ich 15 ja jestem sam i gonie ich z gfb+bursty to typy zamiast mnie rashowac to ustawiaja mw line xDDD na respa po mnie nigdy nie wpadli i nie wpadna bo sie boja ze ich zaluram mimo ze maja ekow z wiekszym lvl ode mnie to ich gierka (tych ekow) polega na tym ze robia 2500 wolnego capa i stoja na koncu zbierajac tylko plecaki z ziemi zamiast wpierdalac sie w srodek naszych magow i wastowac im mane z gfb i burst



    ja od 100lv do 120lv gralem tak ze codziennie robilem refilla na 50 bp gfb a od 120 130 to wgle raz na 2 dni expilem 2h i bylem top 2 lvlem tylko dlatego ze top 1 robil jeden refill wiecej ode mnie kazdego dnia xDD no kurwa trup niesamowity ots stoi w chuj czasu a jakby ktos zajebal takie dobre pg (respy sa wolne jak cos teraz) to by wbil z 70lv do 150lv w gora 80 h gierki (55kk expa gdzie robisz 1kk/h)


    1.5 tygodnia nie gralem tylko ktos na chara logowal suicide bez bless robic z 131 na 124lv spadl char i jest w top 10 xDD topka sie kurwa nie zmienila jedynie hatsune ee wbil 10lvli ender 2lvle a reszta taki sam ciagle i to nie ze padaja bo tu na bless nawet pol lvla na 130 nie spada po prostu nikomu sie nie chce expic bo po co jak to zdechnie niedlugo taki ots dla botterow zeby chociaz raz mogli pokazac jak dobrze sd strzelaja
    Ostatnio zmieniony przez Profesorek : 30-05-2019, 18:20
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  3. Reklama
  4. #213

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    948
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    @Adposatnr ;
    chyba char w niepowołane ręce trafił https://www.youtube.com/watch?v=6fmDZM9WLM4

  5. #214
    orjannilsen1

    Domyślny

    mógł to być też legendarny internet radiowy łapany przez jego ojca na dachu w sieć rybacką

  6. #215
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    oddalem chara z miesiac temu najlepsze jest to ze ten kumpel rafona MA MAGICZNE SCIANY xD
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  7. #216
    Avatar Rahilux
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Posty
    2,062
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    profesorek nigdy by nie oddal chara na zadnym otsie

    punio go porobil
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    chodz na rd come come https://ravendawn.online/?ref=cmfer2tl5nsll8cbiuj0

  8. #217
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,874
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    @Adposatnr ; o chuj ale cię łysol porobił, klawiatura ci wysiadła czy co??

  9. #218

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    1,631
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Rzucał nim niczym parcelem po hotelu na carlin xd

  10. #219
    orjannilsen1

    Domyślny

    dobra kurwa nie bumpujcie tego ścierwo serwera, niech zdechnie już sobie w spokoju

  11. #220
    orjannilsen1

    Domyślny

    bumb i zapraszam do tematu midresty
    https://torg.pl/showthread.php?48376...4#post10261054
    Ostatnio zmieniony przez orjannilsen1 : 20-06-2019, 17:34

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 21-09-2022, 16:06
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 21-01-2021, 23:32
  3. Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 29-11-2020, 13:43
  4. Odpowiedzi: 11
    Ostatni post: 21-01-2018, 23:48
  5. Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 14-04-2017, 18:18

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •