Reklama
Strona 1 z 8 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 115

Temat: Stres przy defekowaniu

  1. #1
    Boruciarz

    Domyślny Stres przy defekowaniu

    Dzień dobry,
    Znacie mnie więc wiecie, że nie zakladam takich tematoww dla zartu lub potrollowania, tylko na powaznie. Mam problem i mam nadzieje, ze ktos bedzie mi mogl pomoc.
    Otoz tak:
    Nie dosc źe rzadko sram (raz na 3 dni jakos), to trapi mnie bardzo powazny problem chociaz wam moze wydac sie to smieszne. Otusz mieszkam z narzeczona i nie potrafie sie wysrac kiedy ona jest w chalupie. Inna sprawa, ze jak juz sram to z dupy sie wydobywa taka orkiestra, ze chór aleksandrowa to przy tym chuj. Nie umiem sie wysrac cicho. Jak juz zasiade to pierwszy strzal rozpierdala rezonansem muszle i jeszcze echo po bloku lata przez rok. Z tego tez tytulu bardzo sie krepuje, ze modlicha siedzac w pokoju obok (przy zamknietych drzwiach bo zamykam i jeszcze wixe glosna puszczam) moze to uslyszec. Blokuje sie™ jak dziewica i nie moge sie wysrac.
    Macie jakies porady?
    Albo jesli nie mozecie mi pomoc z tym, to moze potraficie mi jednoczesnie ulatwic i jeszcze bardziej utrudnic zycie dajac jakies pro tipy jak srac czesciej? Czytam ze tak rzadkie robienie kupy jest niezdrowe. No bo w sumie co mi sie z tym gownnem dzieje, do krwi sie dostaje czy co do kurwy nedzy.
    W ogole to zrobilem bardzo bardzo zle i pokomplikowalem i tak juz skomplikowana sytuacje i wynajalem mieszkanie z oddzielna lazienka i toaleta. No i teraz ona juz na pewno wie, ze jak wchodzc do tego mniejszego pomieszczenia to na 50% sram (no bo jeszcze moge robic siku). Rownoczesnie przy tym wszystkim jak ona wchodzi tam, to za kazdym razem zatykam uszy i nuce lalalala zeby przypadkiem nie uslyszec jakiegos pryyyk bo mogloby to wszystko zmienic i wszystko popsuc. Nie dalbym sobie z tym rady.
    Pisze to wszystko na serio wiec zdiagnozujcie. Jestem popierdolony i trzeba mi pomoc czy to w miare normalne? Jak w ogole moglem wynajac mieszkanie z kurwa z oddzielna toaleta i lazienkka. Przeciez to od razu trzeba dupe myc i tylko zwierzeta podcieraja sie jedynie papierem. Ja np papieru nie uzywam prawie w ogole (do srania sie rozbieram do naga) i od razu podmywam pupe prysznicem (prawie go wsadzam w odbyt pod mocnym cisnieniem, ale marzy mi sie bidet i zbieram na niego). No i teraz kurwa nie ma nic ohydniejszego niz wysranie (jak juz sie cudem uda albo modlichy nie ma w chacie) i kurwa trzeba jak kowboj ze spuszczonymi gaciami leciec do lazienki na myjnie. No bo tylko zwierze zalozy majtki na dupe jedynie podetrzec papierem.
    Dobra bo sie rozpisalem.
    Jakies pro tipy? Pozdrawiam
    Ostatnio zmieniony przez Boruciarz : 21-11-2018, 11:32

  2. #2
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ja mam w sumie podobnie, stresuje się przy sraniu i zawsze jak sram muszę się patrzeć komuś w oczy, wtedy czuje się bezpiecznie

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar duda915
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    70
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Same here tez sram raz na 2 dni i podczas defekacji spinan dupe w ten sposob ze jak zajebie bonka to jest glos jakbym gwizdał wiec lokatorzy mysla ze gwidam jak sobie szczam i jest wszystko git ;]

  5. #4
    orjannilsen1

    Domyślny

    pamiętam, ze koles w podstawówce musiał mieć pusty kibel, najlepiej w środku lekcji i wtedy dopiero mógł się wysrać
    kurwa bezwzględną cisze musiał mieć, a jak nie miał to nawet największego batata potrafił utrzymać w jelicie uciskając kręgosłup jak mnich tybetański
    jeszcze kurwa w chuj ludzi ma tak, że siedzi z 15 min na tym sraczu jakby kurwa medytowali czy chuj wie co

    ludzie jest 2k18, a wy nie potraficie srać

  6. #5
    Boruciarz

    Domyślny

    No, ja nie mam tak że muszę. Mogę trzymać i trzymać.

  7. #6
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Witam
    Z tej strony człowiek, który potrafi się wysrać przy żonie i teściowej w kuchni
    Na początku potrafiłem spierdolic do mamusi po drodze do pracy żeby się wysrać
    Dzisiaj siądę na kibel, orkiestra jak na twoim przyszłym wiejskim weselu i jazda wyjebane jajca, wale kloca jak prawdziwy alfa skurwysyn pzdr
    Miej jaja
    I wyjebane jajca
    Pamiętaj, jak następnym razem zaczniesz się rozbierać przed sraniem, przypomnij sobie o moich słowach
    Bądź mężczyzną

    A kwestia tak rzadkiego srania
    Mało błonnika i w ogóle mało jedzenia ty chudy skurwielu tibijski

  8. #7

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Co kurwa?

    Srasz raz na 3 dni?

    To sie nie dziwie, ze jak w koncu idziesz to rozpierdala ci chalupe. Cos nie tak.

    A tak serio, to troll strasznie slaby. Malo zabawny ogolem.
    Ostatnio zmieniony przez Misiek 1993 : 21-11-2018, 12:40

  9. #8
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,965
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Spróbuj poćwiczyć mięśnie kegla, będziesz częściej srał

  10. #9
    Avatar lemurek
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    29
    Posty
    1,783
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    pierwsze co mi na mysl przyszlo, musisz glosno krzyczec jak srasz wtedy nie bedzie slychac pierdziawy, powodzenia


  11. #10
    Avatar Bialy Mistrz
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    414
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Mlody jestes smiej sie z tego a na powaznie mam tak samo ze jak zajebie sztyla to musze zapierdalac z wiadrem do studni bo nie idzie splukac a to chyba wszystko przez to ze mam watrobe dziada i morde dziada przez to tez ale duchem nie jestem młody a na marginesie to mnie od dwoch dni meczy sraczka plusem jest ze po wypieciu sie nad klozetem moge sie odbic 5cm od deski bo juz jest po sprawie

  12. #11
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tak serio, to troll strasznie slaby. Malo zabawny ogolem.
    od jakiegos czasu twierdzilem ze jestes pierdolniety.
    chyba jeszcze tlyko gniewny mogl to wziac za trola

  13. #12
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,965
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    może próbuj się dużo śmiać, powiedzenie zesrać się ze śmiechu nie wzięło się z niczego

  14. #13

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    od jakiegos czasu twierdzilem ze jestes pierdolniety.
    chyba jeszcze tlyko gniewny mogl to wziac za trola
    Ja jestem pierdolnięty? Czytałeś swój temat? Do tego te błędy ortograficzne upośledzonego... Oh tak, boli mnie twoja opinia frędzlu.

  15. #14
    Avatar Byczek
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Koszalin
    Wiek
    32
    Posty
    12,581
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    Napraw jelita i bedzie si
    Cytuj Halunek napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    byczek-jebaka hedonista kulturysta i uzdrowiciel a ty i tak powiesz ze to człowiek o twarzy homo erectus

  16. #15
    Boruciarz

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja jestem pierdolnięty? Czytałeś swój temat? Do tego te błędy ortograficzne upośledzonego... Oh tak, boli mnie twoja opinia frędzlu.
    boli cie i piecze w serce jak mnie odbyt przy sraniu misiu.
    czytalem i jest zajebisty. wypierdalaj z niego.

    byku jak naprawić jelita? dieta nei wchodzi w gre bo chodzi o to zeby żyć i żryć, ewentualnie moge dorzucic suple

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Duży stres, bezsenność
    Przez Pan Ryba w dziale Sport i zdrowie
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 29-03-2022, 21:38
  2. Jak pokonać stres/nerwy
    Przez hefalump w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 32
    Ostatni post: 22-10-2016, 03:56
  3. Odpowiedzi: 273
    Ostatni post: 25-08-2011, 21:02
  4. Konieczna personalizacja konta przy kupnie pacc!
    Przez Archarius w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post: 08-08-2006, 13:01

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •