Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 11 do 14 z 14

Temat: Co zdrowego i w jakiej formie jecie na codzień?

Data rejestracji
    Nov 2009
    Siła reputacji
    10

Domyślny

Tylko woda i zielona herbata kurwy
    A grubasy dupa cicho

20 gram białka się staram spożywać w 4ch posiłkach które jadam + tona warzyw i owocow
    Ci, którzy nie rozumieją prawdziwego bólu, nigdy nie zrozumieją prawdziwego pokoju.

Data rejestracji
    Jan 2008
    Położenie
    Kaczory
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Pingwinq napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    idź tam piwsko wyżłop januszu, takie pierdolenie zawsze pochodzi od ludzi, którym rodzice w dzieciństwie zabraniali pić słodkiego/jeść w mcdonaldzie i potem chodzą tacy i obrzydzają innym, piszę to zajadając się milką oreo i popijając pysznym czarno-żółtym monsterkiem
    Dobre piwko jest nie tylko smaczne, ale też zdrowe, w przeciwieństwie do tego przesłodzonego paskudztwa, tak że nie rozumiem przytyku. Choć jako codzienny napój to wolę pyszny świeżutki soczek z grejpfruta :)
    Ale, tak w nawiązaniu do wypowiedzi tadka, mogę napisać, że jak byłem dzieckiem, to też jadłem w chuj słodyczy i żłopałem jakieś ohydztwa i też z tego wyrosłem. Nikt mi tego nie zabraniał, ale może tobie tak i dlatego teraz nadrabiasz zaległości. Ewentualnie jeszcze nie jesteś na etapie, w którym się z tego wyrasta, chłopczyku.
    Pozdrawiam cieplutko :)

Data rejestracji
    Mar 2006
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    wy tez wyrosliscie z jedzenia slodyczy? bo ja to naprawde je wpierdalalem jak pojebany, jak ciocia odbierała mnie z przedszkola za gówniarza to szliśmy do pani cięcielowej, kupowaliśmy cukierki pudrowe które mają więcej cukru w sobie niż sam cukier i ja je tak wpierdalalem jak świnia paszę, nie wiem jakim cudem mam wszystkie zeby w calkiem dobrym stanie, a nagle nawet nie wiem kiedy, jak za dotknięciem magicznej różdżki nie jem prawie w ogole słodyczy

to to i jeszcze tona czipsów do tego, teraz jak se jakiegoś 1 batona raz na pół roku kupie to max, ew na imprezie pije coś słodkiego do przepity a tak to teraz cola zero / herba / mineralka
    Impossible Is Nothing

Data rejestracji
    Jun 2011
    Siła reputacji
    9

Domyślny

Cytuj Exteriuss napisał Pokaż post
    20 gram
    gramów cieciu.

Ja też od niedawna piję zieloną herbatę. Odpowiednio zaparzona smakuje wykurwiście.
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    jakby cie gowno obchodziło to bys przeczytał i zignorowal; widocznie cie obchodzi
    Cytuj ayx~ napisał Pokaż post
    no i gowno mnie obchodzi tez co taki pachol jak ty mysli na temat tego co ja o tym myślę bo jest mi to zupelnie obojetne

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania