Pokazuje wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Granie do kawalerki

Data rejestracji
    Oct 2006
    Położenie
    Lubelskie
    Siła reputacji
    13

Domyślny Granie do kawalerki

Jak w tytule potrzebuję jakiegoś sprzętu grającego który mógłbym podłączyć do TV, lapka, puścić coś z tableta/smartfona - fajnie jakby był BT. Budżet jakieś 300 - 400 PLN. Te soundbary to o kant dupy potłuc co? Coś lepszego niż głośniki 2+1 np takie:https://mediamarkt.pl/komputery-i-ta...EaApJQEALw_wcB czy to w miarę dobry wybór? Może jakaś mini wieża?

Data rejestracji
    Jun 2014
    Siła reputacji
    5

Domyślny

w takim budżecie to nawet przeciętnego soundbara nie kupisz, a co dopiero coś lepszego

Data rejestracji
    Oct 2008
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Soundbary to scierwo. A kosztuje to miliony tylko z jednego powodu. Bo moze

Notoryczny Miotacz Postów Panic jest teraz offline
    Data rejestracji
    Feb 2012
    Siła reputacji
    7

Domyślny

nie rozumiem

Data rejestracji
    Apr 2008
    Położenie
    północno zachodni wschód południa
    Siła reputacji
    12

Domyślny

Cytuj biczu napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    w takim budżecie to nawet przeciętnego soundbara nie kupisz, a co dopiero coś lepszego
    Szukałem kiedyś latarki. Tzw. czołówki. Na jeden wyjazd z namiotem na 3 dni. Konkretnie to googlałem gdzie jest jakaś marketowa promocja, żeby zamiast 23zł zapłacić coś bliżej 10. Okazuje się, że latarki mają forum. Na forum dowiedziałem się, że najtańsza latarka która świeci, kosztuje 200zł. Ale to i tak badziew, bo w razie jakbym wpadł do jaskini i czekał dwa tygodnie na pomoc, to wodę mogę lizać ze ścian, ale latarka zgaśnie mi po 7 dniach nieustannego świecenia. A to przecież absolutnie nieakceptowalne. Tańsze w ogóle nie wchodzą w grę, bo przecież przy 100 lumenach zgubię się w ciemności. Będę widział tylko na 5 metrów zamiast na kilometr. Na dodatek nie da się tańszych w ogóle używać, bo kąt świecenia w każdym egzemplarzu różni się o parę stopni, czyli to musi być badziew. Całkowicie dyskwalifikujący jest fakt że raz w roku będę musiał zmienić baterię, a w wypadku gdybym wpadł do oceanu to przeciekają po godzinie. Mieli też dział DYI w którym pokazywali np jak użyć sprzętu pomiarowego za 5tys zł żeby ustalić jak zmienić fabryczny rezystorek coby latarka miała pół lumena więcej. I do tego odpowiedzi na kilkanaście stron z gratulacjami i bluzgami na producenta że sam na to nie wpadł. Latarkę kupiłem w końcu za 9zł w pierwszym lepszym markecie. Nie wpadłem do jaskini ani do oceanu a baterie wymieniłem po roku.

takze idz na drzewo kolego, bo nie wiem po chuj sie odzywac skoro nie masz niczego do przekazania

@topic

po prostu to tutaj zostawie: https://www.audiofanatyk.pl/polecane...e-2-0-2-1-5-1/ polecam zasugerowac sie artykulem i bedzie pan zadowolony

Notoryczny Miotacz Postów Panic jest teraz offline
    Data rejestracji
    Feb 2012
    Siła reputacji
    7

Domyślny

haha w sumie sie uśmiałem pisz więcej

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania