Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 45

Temat: Inwestycja w mieszkanie

  1. #31
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj bellatrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ale akcje bym zrobil w 30 minut, zanim gosci by nawet do jakiegos mopsu zdarzyl zadzwonic albo na psy? w takiem przypadku sam sobie go wysiedlilem .. xd i co nagle wpadnie mi cba o 5 rano zebym klucze oddawal bo seba z karyna nie maja gdzie mieszkac, a na dworze -5 to se moje lokum prywlaszczaj forewer?
    Tobie się wydaję, że prawo cywilne jest tak skonstruowane, że możesz sobie po prostu wbić do mieszkania które wynajmujesz i kogoś wyrzucić "bo moje"? xD

  2. #32
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bellatrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to nie moze zadzialaac tak np. jak nie jestes jakis torgiem 50kg wagi tylko jakis norlnym gosciem to po prostu wchodzisz na mieszkanie o ile ci nie wymielini zamkow, ale chyba nie moga? jak to nie jest jakis mistrz ufc kategori ciezkiej ew. andrzej golota to mowisz zeby wypierdalali kopa w dupie i za drzwi? co ci typ moze robic, ze go z wlasnej cahty wyrzuciles po tym jak przestal placic? co gdyby tak bylo wymienil bym zamki w 20 minut i oddalil sie w nieznane? ofc nie bylo by zadnych goscia rzeczy w chacie zeby nie bylo mowy o przywlasczeniu. policja by mnie szukala nawet jakby to zima byla? xd
    no nie możesz tego zrobić, wiadomo że to jest zjebane, ale nie możesz tego zrobić i chuj, ani odciąć mediów, ani zmienić zamków albo wypierdolić siłą, bo to wtedy ty będziesz miał problemy

    na wykopie kiedyś czytałem o takiej akcji że koleś miał problem z takimi lokatorami co od dawna nie płacili czynszu, a mieszkali to "wynajął" jakimś dwóm wykopkom(jak widziałem zdjęcie to wyglądali jak dwa solidne sebiksy) to mieszkanie by tam chlali, puszczali głośno muzyke, generalnie robili rozpierdol by w taki sposób dzikich lokatorów wygonić i ponoć poskutkowało

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Timon
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    z pod bloku
    Wiek
    34
    Posty
    588
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ontem albo nawet stan deweloperski z umeblowaniem itd)
    stan deweloperski z umeblowaniem no ja pierdole jebłem w chuj
    musiałem to tylko tu zostawić.

  5. #34
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    o znalazlem tą sytuacje co wyżej o niej pisze:
    http://www.wykop.pl/ramka/3053177/sz...szkaniu-cz-ii/

  6. #35
    Avatar bellatrix
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    324
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tobie się wydaję, że prawo cywilne jest tak skonstruowane, że możesz sobie po prostu wbić do mieszkania które wynajmujesz i kogoś wyrzucić "bo moje"? xD
    a jezeli masz zapis w umowie, ze z dniem w ktorym mija termin platnosc albo jakies 30 dni lokum nie jest juzwynajmowane i gosciu tam jest nielegalnie?

  7. #36

    Data rejestracji
    2007
    Wiek
    29
    Posty
    9,025
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    ja tam polecam wynajem studentom
    sam ogarniam mieszkanie siorki, ktora wyjechala daleko od 3 lat i nigdy nie mialem zadnych problemow ze studentami w sumie, hajs na czas, impreze czasem robia czasem nie, ale to ludzie zyjacy za hajs starych wiec nie chca zebys starym cos podpierdolil wiec na glowe ci wchodzic nie beda, mieszkanie jeszcze sami odmaluja przed wyprowadzka

  8. #37
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj bellatrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a jezeli masz zapis w umowie, ze z dniem w ktorym mija termin platnosc albo jakies 30 dni lokum nie jest juzwynajmowane i gosciu tam jest nielegalnie?
    Istnieje jeszcze Ustawa o ochronie praw lokatorów i inne akty prawne, które regulują takie sytuacje i jak pewnie się domyślasz, jeśli nie ma lokalu zastępczego to nie można kogoś po prostu "wypierdolic'.

  9. #38
    Avatar bellatrix
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    324
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Istnieje jeszcze Ustawa o ochronie praw lokatorów i inne akty prawne, które regulują takie sytuacje i jak pewnie się domyślasz, jeśli nie ma lokalu zastępczego to nie można kogoś po prostu "wypierdolic'.
    no dobra, a jak opisujac wczesniej po prostu bym sobie wypierdolil, oczywiscie "normalnie" bez zadnej bojki zeby nikt nie mogk pojsc na obdukcie, wymienil zamkni w 20 minut i sie po prostu zawinął? i sie oakzuje ze mieszkasz w jakiejs francji a po prostu wpadles na weekend zrobic z lokatorem porzadek i co wtedy? mswia by czolgi po mnie wyslalo zebym klucze oddal bo gosciu nie ma gdzie mieszkac?

  10. #39
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj bellatrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no dobra, a jak opisujac wczesniej po prostu bym sobie wypierdolil, oczywiscie "normalnie" bez zadnej bojki zeby nikt nie mogk pojsc na obdukcie, wymienil zamkni w 20 minut i sie po prostu zawinął? i sie oakzuje ze mieszkasz w jakiejs francji a po prostu wpadles na weekend zrobic z lokatorem porzadek i co wtedy? mswia by czolgi po mnie wyslalo zebym klucze oddal bo gosciu nie ma gdzie mieszkac?
    Popełnisz przestępstwo, nie mam teraz czasu szukać które dokładnie ale poczytaj o ochronie miru domowego, w Ustawie o ochronie praw lokatorów jest chyba też stypizowanych kilka innych przestepstw odnoszących się do sytuacji która opisujesz.

  11. #40
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Shany napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tylko najem okazjonalny w umowie (bez wzgledu na wszystko mozesz wypierdzielic ludzi z mieszkania) i najlepiej celowac w mloda pare
    dokładnie, jak ktoś jest normalny i ma zamiar płacić, nie robić problemów to nie zrobi mu to różnicy więc ten rodzaj umowy od razu selekcjonuje nam ludzi, poza tym kaucja za 2msc - kolejna forma selekcji
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  12. #41
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bellatrix napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no dobra, a jak opisujac wczesniej po prostu bym sobie wypierdolil, oczywiscie "normalnie" bez zadnej bojki zeby nikt nie mogk pojsc na obdukcie, wymienil zamkni w 20 minut i sie po prostu zawinął? i sie oakzuje ze mieszkasz w jakiejs francji a po prostu wpadles na weekend zrobic z lokatorem porzadek i co wtedy? mswia by czolgi po mnie wyslalo zebym klucze oddal bo gosciu nie ma gdzie mieszkac?
    gościu ty jesteś jakiś przyjebany czy ki chuj

    twoje pytanie jest na zasadzie czy moge popełnić przestępstwo czy tam wykroczenie jeśli chwilę po tym spierdole do innego kraju bo przecież czołgów(co się tak ujebałeś tych czołgów czy służb specjalnych, skoro wtedy zadziała po prostu biurokracja) po mnie nie wyślą

  13. #42
    Avatar bellatrix
    Data rejestracji
    2013
    Posty
    324
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gościu ty jesteś jakiś przyjebany czy ki chuj

    twoje pytanie jest na zasadzie czy moge popełnić przestępstwo czy tam wykroczenie jeśli chwilę po tym spierdole do innego kraju bo przecież czołgów(co się tak ujebałeś tych czołgów czy służb specjalnych, skoro wtedy zadziała po prostu biurokracja) po mnie nie wyślą

  14. #43
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Timon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    stan deweloperski z umeblowaniem no ja pierdole jebłem w chuj
    musiałem to tylko tu zostawić.
    kurwa stan deweloperski + umeblowanie które ty opłacasz, a nie że deweloper ci mieszkanko umeblował

  15. #44
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj Pelikan napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    kurwa stan deweloperski + umeblowanie które ty opłacasz, a nie że deweloper ci mieszkanko umeblował
    nie ma czegoś takiego jak stan deweloperski z umeblowaniem, już nawet niezależnie kto to umeblowanie opłaca... w takim mieszkaniu nie da się zamieszkać
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  16. #45
    Avatar LuCzeK
    Data rejestracji
    2006
    Posty
    519
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Proponuje wyremontować mieszkanie po nowemu. Ja po taniości zrobiłem inteligentny dom + pierdoły z oświetlenia led które można oczywiście samemu montować(pierdoły od sonoffa pomogły) i cena wzrasta w chuj ;d

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Inwestycja ze zwrotem 500zł/miech
    Przez Maniek900 w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post: 20-07-2016, 22:51
  2. Inwestycja z halunkiem do 70-80% nawet w tydzień
    Przez Halunek w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post: 28-05-2015, 17:29
  3. Inwestycja moich oszczędności
    Przez CZARU w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post: 06-02-2015, 16:49
  4. Inwestycja krótkoterminowa i długoterminowa
    Przez haxigi w dziale Prawo i finanse
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 04-09-2014, 10:09
  5. Ubral master itemki - inwestycja
    Przez Rucrus w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 16-04-2014, 21:45

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •