Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 23 z 23

Temat: Nowe zycie z 5k w kieszeni xd

  1. #16
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ja bym już zaczął szukać roboty w danym mieście, po znalezieniu przeprowadzka i wynajmujesz pokój. Mieszkasz z jakimiś zjebami ale zawsze lepiej płacić 400-800 za fajny pokój niż chuj wie ile za kawalerke. Dorabiasz sie hajsu i wynajmujesz kawalerke, potem znajdujesz laske co dobrze zarabia albo ma bogatych rodziców, wprowadza się do ciebie, mieszkanie na pół = oszczędność. W między czasie jakieś szkolenia, kursy, za zaoszczędzone pieniądze i lepsze zarobki. Regularnie odkładasz pieniądze po czym w danej branży odchodzisz z pracy i zakładasz własną działalność, wcześniej łapiąc klientów na lewo i podkradając ich firmie, w której pracujesz (chyba że będziesz zamiatał podłogi to lipa ale firmy sprzątające też istnieją). Po założeniu firmy dorabiasz się większej kasy, zatrudniasz pracowników, oni za ciebie wszystko robią a ty patrzysz jak ci pieniądze spływają na konto. Wylatujesz na jakieś wyspy i żyjesz jak król do końca życia. A wszystko to dzięki 5k w portfelu.

  2. #17
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    wypierdol za granice jedyna opcja na nie przechlanie tej kasy
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  3. Reklama
  4. #18

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Nie wszyscy chcą lecieć na emigracje, bo to jednak jest strasznie chujowa opcja. Na Twoim miejscu jak masz chociaż trochę gadane to zatrudniłbym się jako jakiś przedstawiciel handlowy/call center - tam zawsze szukają ludzi i nie patrzą na wykształcenie, do tego zazwyczaj można sporo zarobić jak na start. (Ja dorabiając na 1 roku studiów wycigalem z prowizjami po 4-5k miesięcznie). Przy okazji sobie będziesz mógł pomyśleć co chcesz w życiu robić. A jak stwierdzisz, że praca w handlu jest spoko, to z doświadczeniem jakimś będziesz mógł się już przenieść do firm, które płaca w miarę fajne pieniądze.

  5. #19
    Avatar Profesorek
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Posty
    8,058
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nie wszyscy chcą lecieć na emigracje, bo to jednak jest strasznie chujowa opcja. Na Twoim miejscu jak masz chociaż trochę gadane to zatrudniłbym się jako jakiś przedstawiciel handlowy/call center - tam zawsze szukają ludzi i nie patrzą na wykształcenie, do tego zazwyczaj można sporo zarobić jak na start. (Ja dorabiając na 1 roku studiów wycigalem z prowizjami po 4-5k miesięcznie). Przy okazji sobie będziesz mógł pomyśleć co chcesz w życiu robić. A jak stwierdzisz, że praca w handlu jest spoko, to z doświadczeniem jakimś będziesz mógł się już przenieść do firm, które płaca w miarę fajne pieniądze.
    nom jak juz takie doswiadczenie zdobedziesz to cie pani emma do flashu przyjmie
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

    https://www.twitch.tv/profesorek_

    https://vocaroo.com/13aFK7qOYBjP

  6. #20

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na Twoim miejscu jak masz chociaż trochę gadane to zatrudniłbym się jako jakiś przedstawiciel handlowy/call center - tam zawsze szukają ludzi i nie patrzą na wykształcenie, do tego zazwyczaj można sporo zarobić jak na start. (Ja dorabiając na 1 roku studiów wycigalem z prowizjami po 4-5k miesięcznie).


    ja pierdole XD gadasz jak robal z MLM. 4-5k na początku w call center, kurwa, daje okejke.

  7. #21
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,052
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja pierdole XD gadasz jak robal z MLM. 4-5k na początku w call center, kurwa, daje okejke.
    i co ten post niby ma wspolnego z mlm

  8. #22
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    z tych 5k to połowa idzie na mieszkanie w pierwszy miesiąc to jakie kursy co ty gościu pijany, do lidla lecisz pracować

  9. #23

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja pierdole XD gadasz jak robal z MLM. 4-5k na początku w call center, kurwa, daje okejke.
    No jak masz trochę mózgu do sprzedaży i gadki to jaki to jest problem? Ponad 2k masz podstawy na minimalnej krajowej, a w dobrym call center robisz więcej na prowizjach. Ja pracowałem w Orange i najmniejsza prowizje zgarnąłem chyba 1500, a największa 4k. Robota za to chujowa - ja wytrzymałem kilka miesięcy i już nigdy więcej się w handlowe rzeczy nie babrałem, ale to jeden z najłatwiejszych zawodów do rozpoczęcia bez wyższego wykształcenia, nie oszukujmy się.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Elates.pl # Nowa gra , nowe życie !
    Przez piori95 w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 06-10-2016, 14:38
  2. Nowe życie starego gracza :) Aurora
    Przez Rayan w dziale Zdjęcia
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 15-08-2016, 20:33
  3. smartfon w kieszeni
    Przez Absynt w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post: 20-11-2011, 11:02
  4. Nowe czary oraz nowe funkcje party!
    Przez Fejfer w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 122
    Ostatni post: 21-11-2008, 10:46
  5. Nowe questy, nowe powory po update?
    Przez konto usunięte w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post: 05-07-2007, 11:06

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •