Reklama
Strona 2 z 6 PierwszaPierwsza 1234 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 11 do 20 z 53

Temat: NRTN - BEST EDITION - 2018.11.17

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    13

Domyślny

smieje sie z kary czyli tp do temple xD
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

Data rejestracji
    2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

wszystkie te naruto servery sa huja warte. powinni zrobic porzadny naruto server ze jest sie jakims randomem z normalnym skinem, ma sie wioske, testy na genina, chunina itp. nauka jutsu np. przez scrolle lotowane z potworkow, wojny wiosek itp.
    taki rpg, a nie ze jestes jakims jebanym naruto czy sasuke i sie napierdalasz z innym naruto czy kurwa kakashim

taki server byl by zajebisty a egzamin na jebanego czunina to by byly emocje zycia waszego kurwa
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 17-11-2018, 19:55

3. Reklama
    ★ Użytkownik premium ★

.postbitlegacy .usertitle Rahilux jest teraz online
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Khorinis
    Siła reputacji
    5

Domyślny

ok wbijaj do sunagakure to ci jebne
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka
    [ISAAC]xd[/ISAAC]

Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    smieje sie z kary czyli tp do temple xD
    Jestem tego świadomy że śmiejesz się z kary, a ja ci wytłumaczyłem że mój ots jest za bardzo fun żeby dać za to większa karę niż tp do temple.

Cytuj Gayaku napisał Pokaż post
    wszystkie te naruto servery sa huja warte. powinni zrobic porzadny naruto server ze jest sie jakims randomem z normalnym skinem, ma sie wioske, testy na genina, chunina itp. nauka jutsu np. przez scrolle lotowane z potworkow, wojny wiosek itp.
    taki rpg, a nie ze jestes jakims jebanym naruto czy sasuke i sie napierdalasz z innym naruto czy kurwa kakashim

taki server byl by zajebisty a egzamin na jebanego czunina to by byly emocje zycia waszego kurwa
    To prawda, takie serwery by były dużo lepsze, dawinbi(stare bo te nowe to było shit trochę) posiadało egzaminy na chunina i tak dalej, i nawet one były totalnym sztosem.

Ale jeżeli masz dużo pomysłów i oczekujesz takiego serwera naruto, to możesz napisać pw. Chyba że napisałeś to tylko po to by ponarzekać na serwery typu mój.

A i mój serwer jest całkowicie odmienny w porównaniu do innych serwerów Naruto, więc jak grałeś gdzieś indziej to się nie demotywuj że jak wbijesz do mnie to zobaczysz to samo po raz 500x

Cytuj Rahilux napisał Pokaż post
    ok wbijaj do sunagakure to ci jebne
    :(

Data rejestracji
    2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

ale wlasnie chodzi o to ze wszystkie servery naruto sa tego samego typu. nwm co mam ci napisac na prv. przedstawilem swoj zarys otsa - zaczynasz na wyspie dla studentow (rookgard) po zdaniu egzaminu na genina wybierasz wioske, dostajesz losowo żywioł. jutsu uczysz sie przez skrole np. wypadające z potworków. Kage wioski jest gracz a nie komputer, gramy normalna postacia z normalnym skinem a nie jakims narutem czy innym gownem. W sms shopie jakis pacc i może wybór klanu np. uchiha, nara za rl hajs tez mogl by byc. co tu wiecej mozna napisac? najlepiej jakby lvlowanie bylo tak samo wolne jak w tibii 7.4 a nie, ze 100 lvl w 1 dzień.

@double post - napisalem pw
    Ostatnio zmieniony przez Berry : 19-11-2018, 15:38

Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    13

Domyślny

no gralem orshabal jak sam skurwysyn pusta mapa i tylko respy ten od 101lv tamten od 202lv mimo ze ten od 202lv zawiera moby ktore wytankujesz 50lvlem jakis gosc mial gm sworda i bil za 40k na starcie a ja za 5k ja sie leczylem za 40k na 500lv on sie leczyl za 70k z gm uha nie moglismy sie ubic super zabawa potem padlem od jakis 8 dzieciakow z reattackiem i wykurwilem exita bo kazdy mial gm uha i gm sworda do bicia wiec kazdy z nich zadawal mniej wiecej porownywalny dmg do 3-4 takich postaci jak moja na tym samym lv

jeszcze jakiegos obito-mini bossa bilem i cialo mozna do bp bylo zajebac (wiec znikalo w 1 sec bo boty podnosily) potem sb boty poszly to mialem tych cial z 100 z czego zadnego otworzyc nie moglem nawet 2h pozniej bo nie bylem ownerem wreszcie jak spadl loot ktory moglbym otworzyc (bo zadalem last hita mobowi tak to dziala na tym ots) to jakis inny gosc to podjebal i nie chcial oddac ciezko bylo zadawac last hita jak biles 1/10 tego co inni

czasem lubie na takie 100% gowno wejsc i pograc 3 godziny przypomniec sobie czasy otsow hostowanych przez gm maciusia w godzinach 8-20
    Ostatnio zmieniony przez Adposatnr : 18-11-2018, 18:04
    Cytuj midas_odwolanie napisał Pokaż post
    Zresztą technicznie konto midas, Ciebie nie obraziło tylko midas_odwołanie, a rzecz się rozchodzi o drugie konto. Anyways dla niektórych tutaj nazywanie biedą, a nie np. rynsztokiem umysłowym (który reprezentują) powinno być komplementem, a nie obrazą.

Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Cytuj Adposatnr napisał Pokaż post
    no gralem orshabal jak sam skurwysyn pusta mapa i tylko respy ten od 101lv tamten od 202lv mimo ze ten od 202lv zawiera moby ktore wytankujesz 50lvlem jakis gosc mial gm sworda i bil za 40k na starcie a ja za 5k ja sie leczylem za 40k na 500lv on sie leczyl za 70k z gm uha nie moglismy sie ubic super zabawa potem padlem od jakis 8 dzieciakow z reattackiem i wykurwilem exita bo kazdy mial gm uha i gm sworda do bicia wiec kazdy z nich zadawal mniej wiecej porownywalny dmg do 3-4 takich postaci jak moja na tym samym lv

jeszcze jakiegos obito-mini bossa bilem i cialo mozna do bp bylo zajebac (wiec znikalo w 1 sec bo boty podnosily) potem sb boty poszly to mialem tych cial z 100 z czego zadnego otworzyc nie moglem nawet 2h pozniej bo nie bylem ownerem wreszcie jak spadl loot ktory moglbym otworzyc (bo zadalem last hita mobowi tak to dziala na tym ots) to jakis inny gosc to podjebal i nie chcial oddac ciezko bylo zadawac last hita jak biles 1/10 tego co inni

czasem lubie na takie 100% gowno wejsc i pograc 3 godziny przypomniec sobie czasy otsow hostowanych przez gm maciusia w godzinach 8-20
    Tak szczerze to prawdziwy gameplay zaczyna się od 2.5k więc niestety.
    A bili więcej od ciebie bo posiadali broń z sms shopu.

z tym ciałem potwierdzam, jest to błąd i to poprawie.

ciesze się równie tak jak ty.

Data rejestracji
    2007
    Siła reputacji
    13

Domyślny

>bron z sms shopu
    >xD

Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Cytuj Prawdziwynrtn napisał Pokaż post
    Jestem tego świadomy że śmiejesz się z kary, a ja ci wytłumaczyłem że mój ots jest za bardzo fun żeby dać za to większa karę niż tp do temple.

To prawda, takie serwery by były dużo lepsze, dawinbi(stare bo te nowe to było shit trochę) posiadało egzaminy na chunina i tak dalej, i nawet one były totalnym sztosem.

Ale jeżeli masz dużo pomysłów i oczekujesz takiego serwera naruto, to możesz napisać pw. Chyba że napisałeś to tylko po to by ponarzekać na serwery typu mój.

A i mój serwer jest całkowicie odmienny w porównaniu do innych serwerów Naruto, więc jak grałeś gdzieś indziej to się nie demotywuj że jak wbijesz do mnie to zobaczysz to samo po raz 500x
    :(
    Jak się znasz na naruto i masz pieniądze na dobre grafiki (nie od kaśki z drugiej klasy podstawowki), to mozesz napisac mi na PW., moge oskryptowac porządny lowrate serwer, ale gdzieś tak dopiero od lutego/marca.

@EDIT
    Cytuj Prawdziwynrtn napisał Pokaż post
    A bili więcej od ciebie bo posiadali broń z sms shopu.
    Dobra, wycofuje to co napisalem wcześniej, nieaktualne
    Ostatnio zmieniony przez ochmar : 19-11-2018, 15:45 Powód: xDD

Data rejestracji
    2017
    Siła reputacji
    3

Domyślny

Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Jak się znasz na naruto i masz pieniądze na dobre grafiki (nie od kaśki z drugiej klasy podstawowki), to mozesz napisac mi na PW., moge oskryptowac porządny lowrate serwer, ale gdzieś tak dopiero od lutego/marca.

@EDIT

Dobra, wycofuje to co napisalem wcześniej, nieaktualne
    xD nie ma sprawy świrze, jak dla ciebie broń w shopie to coś złego to i tak byśmy się nie dogadali.

Każdy serwer naruto = broń w sms shopie. No ale ok.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania