Reklama
Strona 1 z 3 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 31

Temat: Warcraft 3: Reforged - zapowiedz remasterki klasyka od blizzarda

  1. #1
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny Warcraft 3: Reforged - zapowiedz remasterki klasyka od blizzarda

    Na rozpoczynającym się dziś konwencie BlizzCon 2018 zapowiedziano grę Warcraft III: Reforged. Jest to zremasterowana wersja legendarnego RTS-a z 2002 roku, która trafi do pecetowych graczy w 2019 roku.


    No wiec jak w temacie, ja tam jestem podjarany wchuj, juz nie moge sie doczekac, bo do tej pory gram jak debil w WIII FT

    Źródło: https://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=111866

    obczajcie, ładnie to wyglada.
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  2. #2
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,966
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    od warcrafta zaczela się moja przygoda z dotą która trwa do dziś, także będzie grane

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    cos mi sie wydaje ze na battlenecie nie jeden boj stoczymy, chyba ze do tego czasu mnie HAARP wykonczy
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  5. #4
    Avatar Aver
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Tychy
    Posty
    6,375
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Dawać Warcrafta 4 w formie MMO czy RTS. Porządny content na nowym silniku graficznym. A nie jakieś remake'i i grę na telefon xd

  6. #5
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    średnio to wygląda tak naprawdę, nowa grafika w mechanice sprzed 20 lat, jedyne co cieszy to bankowy(?) powrót umsów(chociaż dota 2 niby też ma w miarę spoko edytor i tam nie ma nic ciekawego), mam nadzieję, że będę miał okazję sobie pograć w jakieś klasyki

  7. #6
    Old-Era

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    średnio to wygląda tak naprawdę, nowa grafika w mechanice sprzed 20 lat, jedyne co cieszy to bankowy(?) powrót umsów(chociaż dota 2 niby też ma w miarę spoko edytor i tam nie ma nic ciekawego), mam nadzieję, że będę miał okazję sobie pograć w jakieś klasyki
    po co zmieniac mechanike, jesli jest dobra? no i chyba na tym ma polegac remaster ;)

  8. #7
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    bo nie jest dobra xD powinni zrobić wc4, ale każdy wie, że to nie nastąpi, tak samo jak d4

  9. #8
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Obydwoje macie racje,
    Mechanika w w3 jest dobra jak na w3 i nie trzeba jej zmieniac, chetnie pogram w remasterke,
    Ale rowniez pogral bym w warcrafta4.

    Czemu niby to ma nie nastapic? Mialo nie byc diablo iii, mialo nie byc starcrafta2, to tylko kwestia czasu jesli chodzi o diablo 4, halflife 3 czy warcrafta 4, z tym ze co do w4 to jeszcze chwilaa, bo musi troche jeszcze wow podzialac, pozni3j wypuszcza w4, a poznirj mmo oparte o w4
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  10. #9
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Ee skąd pomysł ze miało nie być sc2 albo d3?





  11. #10
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Ee a wow to nie jest jakoś kontynuacja historii i MMO Warcraftowe czasem?????????

  12. #11
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ee skąd pomysł ze miało nie być sc2 albo d3?
    No wlasnie, dobre pytanie, a no z tego samego miejsca co gadki o tym ze nie bd diablo 4 i w4, od ludzi z forum ktorzy nie moga zrozumiec ze jesli kultowy tytul przyniesie pieniadze to predzej czy pozniej bd jego kontynuacja, ale w odpowiednim czasie, wtedy gdy poprzednik przestanie zarabiac i bedzie maksymalny hajp, remasterka w3 to imo strzal w dziesiatke dla takiego idioty jak ja ktory kupi nawet gowno byle bylo tam napisane ŁARTKRAFT REMASTERET


    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ee a wow to nie jest jakoś kontynuacja historii i MMO Warcraftowe czasem?????????
    ofc ze jest :D
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  13. #12
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    po warcrafcie 4 moge umierac, ale chyba lepiej, ze dostajemy remastera bo to co widzialem co zrobili z diablo to chuj. po prostu zostali zlinczowani xD szczegolnie, ze te diablo mobilne to reskin gierki od chinczykow ktora jest juz pare dobrych lat na rynku.

    a sam remaster to tak hmm... mieszane uczucia troche ale grane NAPIERDALANE bedzie

  14. #13
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Z tego co czytalem, do starej wersji maja zrobic aktualizacje zeby dzialala z nowa i nie trzeba bedzie sie przenosic na odswiezona grafike. Jak dla mnie same plusy, jestem fanem starych gierek i grafika kompletnie mi nie przeszkadza i zostane na starej wersji, ale ciesze sie bo remastered pewnie przyciagnie sporo graczy i gierka ozyje.

  15. #14
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Ryba xD napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Z tego co czytalem, do starej wersji maja zrobic aktualizacje zeby dzialala z nowa i nie trzeba bedzie sie przenosic na odswiezona grafike. Jak dla mnie same plusy, jestem fanem starych gierek i grafika kompletnie mi nie przeszkadza i zostane na starej wersji, ale ciesze sie bo remastered pewnie przyciagnie sporo graczy i gierka ozyje.
    no jeżeli to prawda, że będą ze sobą kompatybilne to zrobili naprawdę dobry krok
    ale coś czuję, że mimo wszystko umsy nie będą współgrać, bo pojawia się chyba cos o lepszym edytorze

  16. #15
    Avatar trochestylu
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    28
    Posty
    1,399
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    na moje jedynym problemem bedzie w nowej wersji nowy... dubbing. nie chce spolonizowanych nazw, a i remaster pewnie bedzie zawierac o wiele wiecej linijek dialogow, a aktorow tak dobrych jak przy pierwszym dubbingu zwyczajnie nie ma juz na swiecie.
    zagralbym z importem dubbingu z oryginalnej wersji

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Odpowiedzi: 22
    Ostatni post: 25-04-2016, 17:32
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 08-03-2014, 03:25
  3. Sprzedam Konto battle.net z grami Hearthstone, Warcraft 3 RoC, WarCraft 3 TFT
    Przez ElderDruid777 w dziale Giełda
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 26-01-2014, 13:22
  4. Gry blizzarda co wybrać.
    Przez Hojasz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post: 08-04-2012, 16:55

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •