Strona 4 z 4 PierwszaPierwsza ... 234
Pokazuje wyniki od 31 do 40 z 40

Temat: Ślepnąc od świateł

Data rejestracji
    Jun 2008
    Położenie
    KK
    Siła reputacji
    11

Domyślny

Ostatnio mi ziomek pisze że dobry serial, później idę do księgarni i mi babeczka poleca, że na promce i teraz serial z tego jest. I się okazało że to te same tytuły.

A wewnątrz takie coś:
    bogactwo.jpg

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Berry napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    pitbull, kruk, pakt, odwróceni, jakieś zagraniczne typu bb lub banshee, true detective
    stawianie bb/banshee/td przy jakims polskim hujstwie ludzie wszystko ma swoje granice

Data rejestracji
    Jun 2005
    Położenie
    Białystok
    Siła reputacji
    20

Domyślny

ale kto stawia jedno przy drugim? XD pisałem o dość podobnym klimacie serialu, a nie o podobnym poziomie serialu

Data rejestracji
    Aug 2009
    Położenie
    SS
    Siła reputacji
    14

Domyślny

ale bym se pooglondał takie banshe i skurwysyna albinosa z więzienia ehh
    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Pare lat broniłem amatorsko i w karnych zawsze szło mi bardzo dobrze - ale to dlatego, że zawsze patrzyłem na piłkę zamiast zgadywać. Tutaj na tym mundialu praktycznie każdy bramkarz próbuje odgadnąć zamiary, a 70% tych karnych to są techniczne, łatwo strzelane. Tak jak teraz strzał Grizmana to by obronił każdy podwórkowy bramkarz patrząc na piłkę zamiast zgadywać..

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    15

Domyślny

Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    ale bym se pooglondał takie banshe i skurwysyna albinosa z więzienia ehh
    huj w kark albinosowi
    ta scena Kreygasm

Data rejestracji
    Aug 2010
    Położenie
    Stalowa Wola
    Siła reputacji
    10

Domyślny

ta zwal se konia do jakiegos murzyna

a polski serial duzo lepszy ogladnalem se od buta
    (SZOK!) HOSTINGI TS3 GO NIENAWIDZA!! DARMOWE KANAŁY TS3 MODE DLA ZAUFANYCH UZYTKOWNIKOW TS.INVD.PL

Data rejestracji
    Apr 2009
    Siła reputacji
    15

Domyślny

ta jest walone do twojego starego na patyku

Data rejestracji
    Dec 2003
    Położenie
    Gliwice
    Siła reputacji
    20

Domyślny

Jak slysze argumentacje ze ten glowny aktor mial tak zagrac bo taka rola to nwm czy wy naprawde nie widzieliscie nigdy dobrze zagranej postaci ktora jest wycofana, stonowana i nie gada za duzo? Przeciez ten gosc to drewno absolutne. Tzn. wyglada fajnie, rusza sie i gestykuluje też okej, ale sposób w jaki mówi to dramat. Gdzieś przeczytalem porownanie, ze slucha sie go jak nawigacji GPS i to moim zdaniem oddaje najlepiej jego problem. Poza tym widze ze nikt sie nie czepia cgi a moim zdaniem tez fatalne. Z minusów to jeszcze ta aktorka grajaca Pauline tez dramat, nie wiem kto tam za obsade odpowiadal sie sie nie popisal, dobrze ze Paulina to chociaz za duzo scen nie miala. No a za wyjatkiem tego co napisalem to serial bardzo fajny, trzyma w napieciu i fajnie namalowane zycie nocne Warszawy (nie zebym wiedzial jak wyglada w rzeczywistosci, ale ten obraz mi sie podobal).

Data rejestracji
    Aug 2005
    Położenie
    Plotzk
    Siła reputacji
    14

Domyślny

Jak slysze argumentacje ze ten glowny aktor mial tak zagrac bo taka rola to nwm czy wy naprawde nie widzieliscie nigdy dobrze zagranej postaci ktora jest wycofana, stonowana i nie gada za duzo? Przeciez ten gosc to drewno absolutne. Tzn. wyglada fajnie, rusza sie i gestykuluje też okej, ale sposób w jaki mówi to dramat. Gdzieś przeczytalem porownanie, ze slucha sie go jak nawigacji GPS i to moim zdaniem oddaje najlepiej jego problem. Poza tym widze ze nikt sie nie czepia cgi a moim zdaniem tez fatalne. Z minusów to jeszcze ta aktorka grajaca Pauline tez dramat, nie wiem kto tam za obsade odpowiadal sie sie nie popisal, dobrze ze Paulina to chociaz za duzo scen nie miala. No a za wyjatkiem tego co napisalem to serial bardzo fajny, trzyma w napieciu i fajnie namalowane zycie nocne Warszawy (nie zebym wiedzial jak wyglada w rzeczywistosci, ale ten obraz mi sie podobal).

Data rejestracji
    Nov 2018
    Siła reputacji
    0

Domyślny

jestem bardzo ciekawa, jak wypadł serial. książka mnie zachwyciła, więc mam nadzieję, że z serialem będzie tak samo!

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania