Reklama
Pokazuje wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: Rozklejanie ulotek

  1. #1
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny Rozklejanie ulotek

    Moj ziomek sprzedaje płyty winylowe, które ciągnie z Niemiec. Teraz myśli, żeby spróbować rozklejać takie ulotki „zrywki” z numerami telefonu w Polsce po blokach, osiedlach itp. Wiadomo, ze w Polsce są gorsze płyty, a Janusze nic za darmo nie oddają, ale można spróbować.
    Moje pytanie jest takie: jak najlepiej działać z tymi ulotkami, żeby dojść do ludzi? Widziałem ludzie wieszają na latarniach, oczywiście słupy ogłoszeniowe i tablice korkowe na klatkach. Ale właśnie jak najlepiej to ogarniać na klatkach, żeby sprzątaczki nie zrywały itp. Bo słyszałem, ze niby dobrze w piątek popołudniu, to sobota niedziela będzie wisiało, a w poniedziałek zerwa. Macie jakieś pro tipy?

  2. #2
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,313
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    ale wypierdalaj z tymi ulotkami, nikt tego nie chce. nawet nie wiem jak te kurwy sie na klatki dostają ale jakby dorwał to jednemu z drugim bym nogi z dupy pourywał. i nikt mi nie powie że tak nie jest.

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Na pewno kurwy zapierdalaliscie z ulotkami A 0,5gr sztuka, wiec mówcie kurwa szybko

  5. #4
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Specjalistą w reklamie nie jestem, choć cośtam wiem, i ulotki to chyba najgorsza forma reklamy obecnie w jakimkolwiek biznesie xD Może i ma zastosowanie w niektórych przypadkach, ale na pewno nie w ten sposób, że zapierdalasz po klatkach schodowych.

  6. #5
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To w jaki sposób dotrzeć do starszych osób? Oczywiście niektórzy używają internetu i Facebooka, ale jaka jest szansa, ze na ciebie wpadną? Chodzi o to, ze babcia czyta słup czy tablice z ogłoszeniami i myśli „kurwa mam te płyty jakieś stare to sprzedam i chuj”

  7. #6
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Ty chcesz je za darmo w tym robaczywym kraju zbierac? xD

  8. #7
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To w jaki sposób dotrzeć do starszych osób? Oczywiście niektórzy używają internetu i Facebooka, ale jaka jest szansa, ze na ciebie wpadną? Chodzi o to, ze babcia czyta słup czy tablice z ogłoszeniami i myśli „kurwa mam te płyty jakieś stare to sprzedam i chuj”
    Nie napisałeś, że chcesz dotrzeć do starszych osób. Myślisz że dziadki mają winyle w domu? Ja nie znam żadnej starszej osoby, która ma. No ale możliwe że się myle.

  9. #8

    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    29
    Posty
    810
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Tu się widze jakiś amerikan drim wpierdolił że kolega odkupi od zgredow winyle i wykurwi na ali. Jak jakieś mieli to wyjebali dawno na śmietnik chyba że liczysz na okazję że po przejechaniu połowy Polski trafisz na exclusive lp psa z uska. Nikt nie chce żadnych jebanych ulotek czytać, starzy ludzie i tak już mają problemy że wzrokiem to mają wypierdolone w twoje ulotki. Zbędna makulatura, jakbyś mi najebał tego do skrzynki to wsadził bym ci to do dupy. Pozdrawiam

  10. #9
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,383
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    zamiast te ulotki jakoś kolportować to chyba już lepiej na jakiś stronach z ogłoszeniami lokalnymi pisać o skupie winyli czy innym badziewiem myślę że prędzej trafisz.
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  11. #10
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Po pierwsze nie mówię obamerixan dream tylko kupić płytę są 10 zł a czasami sprzedac za 20-30-40. Tak starzy ludzie maja winyle, bo kiedyś kurwa byli młodzi
    3 chodzi żeby dotrzeć do ludzi, którzy nie maja w planie tego sprzedac, ale mogliby, gdyby ktoś im podpowiedział

    I nie pierdolcie, se nie czytają ulotek, bo sam widziałem jak stojo przy słupie i czytają, bo i tak nie maja co robić. Ale widzę typowi idioci, którzy swoją miara mierzą dziadków 70 letnich...

  12. #11
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Przecież na olx jest w chuj takich płyt za grosze. Np tutaj, 120 płyt po 1zł sztuka

    https://www.olx.pl/oferta/plyty-winy...tml#aade48eef9

  13. #12
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Ale takie płyty za złotówkę to nawet tego nie św warte. Poza tym nie chodzi mi o to, pytałem się jak z tymi ulotkami działać (zrywkami) dzięki anyway.
    Dotrzeć do ludzi, którzy maja na sprzedaż to co ja chce kupić, ale nie myślą o tym, żeby to sprzedac

  14. #13
    Avatar Pelikan
    Data rejestracji
    2011
    Posty
    2,288
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    wsadzaj między drzwi a ścianę

  15. #14
    Avatar Pumpkin
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    3,034
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    ja mam żółtego dinala na winylu jak chces to Ci mogę za 500 zł sprzedać
    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Leki które aktualnie mają wartość 200zł, po refundacji płacimy 50 zł, a za Korwina będą kosztowały 10zł. Bardziej tak

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    (...)bo był honorowym rycerzem w porównaniu do tego gościa, który oddał bez walki zamek.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •