Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 22 z 22

Temat: woreczki do gotowania w wodzie

  1. #16
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    rozumiem, że chodzi o płacz w stylu bpa? gdzie dowiedziono, że bpa jest szkodliwe w dużych dawkach(tak samo jak szkodliwe jest np. promieniowanie kosmiczne xD), szkoda że wpierdalając ryż z tych torebek, podgrzewając w plastikowych pojemnikach w mikrofali itd. w skrajnym przypadku dojdziemy do 1/50 bezpiecznej granicy, która nie zmienia absolutnie nic dla zdrowia

    no ale lepiej pierdolić, że "łolaboga, plasztik, umrzemy, bo siem gotuje, TAM JEST SZKODLIWY SKŁADNIK, JAK ONI MOGOM TO SPRZEDAWAC"
    ale przecież ziomal, nikt nie daje o to jebania xD
    po prostu chciała z certyfikatem nietoksycznosci, ale to plastik, więc takich nie znajdzie
    a jakby się tak kurwa zastanowić, to oddychanie jest rakotworcze, więc nie ma co dostawać pierdolca pzdr
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  2. #17
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Cytuj ProEda napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    robie tak, ale rozdziela mi sie czesto bialko od zoltka ;/ czasami wychodzi idealnie, a czasami niby robie to samo i lipa wrr
    no moze nabiore wprawy z czasem
    @ProEda ; a próbowałaś ze zrobieniem małego wiru w garnku? w sensie za pomocą łyżki wprowadzasz wodę w lekki ruch wirowy i wbijasz jajko w sam środek oka cyklona wtedy ta woda omiata elegancko białko w okół źółtka jakąś siłą odśrodkową czy inną i jest miud malina
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 31-10-2018, 21:06
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar w00z
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    Poznań
    Posty
    2,987
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @ProEda ; a próbowałaś ze zrobieniem małego wiru w garnku? w sensie za pomocą łyżki wprowadzasz wodę w lekki ruch wirowy i wbijasz jajko w sam środek oka cyklona wtedy ta woda omiata elegancko białko w okół źółtka jakąś siłą odśrodkową czy inną i jest miud malina
    to da się jakoś inaczej? xD;/
    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no nie wiem, może dlatego że ludzie to kurwy i "nie wypada" mi kurwa shitpostować na takim forum? xD, bo nie zostałoby to dobrze odebrane i zrozumiane, i rozjebałoby mi życie xD?
    to tak jakby kurwa papież miał tu konto i byś się go pytał na chuj mu ta anonimowość

  5. #19
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    no, bez wirka
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  6. #20
    Avatar ProEda
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Z bidy z nendzo
    Wiek
    24
    Posty
    2,040
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj udarr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @ProEda ; a próbowałaś ze zrobieniem małego wiru w garnku? w sensie za pomocą łyżki wprowadzasz wodę w lekki ruch wirowy i wbijasz jajko w sam środek oka cyklona wtedy ta woda omiata elegancko białko w okół źółtka jakąś siłą odśrodkową czy inną i jest miud malina
    czasami tak, choć efekty są podobne ;/ Chociaz w sumie ja chyba nie wkladam do oka, tylko tak przy brzegu, damn poprawie to:D jutro poprobuje
    Cytuj w00z napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    to da się jakoś inaczej? xD;/
    ja najczesciej biore taki mini rondelek wielkosci szklanki i malo wody wlewam i hyc jajko, tylko czesto za bardzo kipi bialko albo sie rozdziela wlasnie (nie wiem jakim cudem, tak malo miejsca tam -.-), a muszę najcześciej rondelek bo wscibskie oczy mnie obserwuja i nie pozwalaja na marnowanie wiecej wody na pare jajek :|
    no ale jak już wyjdzie to jest boskie, ech szkoda że trzeba trochę mniej ułomnym do tego być
    @udarr dół
    dobrze zakładasz, w nim nie robie wirku, tylko w wiekszych. Dzisiaj zrobilam w duzym i nawet zjadliwe wyszlo, tylko i tak do brzegu polecialo szybko xD;/ musze dopracować
    Ostatnio zmieniony przez ProEda : 01-11-2018, 14:38
    WHO?!
    WHO WHO WHO?!

  7. #21
    Avatar udarr
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    9,350
    Siła reputacji
    23

    Domyślny

    Imo w takim małym rondelku numer z okiem saurona może nie działać ale ja się nie znam, tylko kilka razy to robiłem i zazwyczaj było ok lub prawie ok
    Ostatnio zmieniony przez udarr : 01-11-2018, 09:58
    Teoria o nieskończonym rogu obfitości stanowi, iż nigdy nie zabraknie ci argumentów na poparcie tezy w którą z jakichkolwiek powodów chcesz wierzyć. /L.K.

  8. #22
    Avatar ayx~
    Data rejestracji
    2013
    Wiek
    29
    Posty
    5,462
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Jeżeli tu chodzi tylko o to żeby przez te kilka minut żółtko nie odpłynęło sobie od białka, to można spróbować z tymi większymi torebkami do zaparzania herbaty sypanej i gotować te kilka minut na wolnym ogniu, do dopracowania tylko ewentualna kolejność czynności. No i nie wspomnę o BRAKU WYDZIELANIA GÓWIEN na które SĄ BADANIA, chociaż może z celulozy też WYDZIELAJĄ SIĘ GÓWNA i SĄ BADANIA, bo analogicznie do plastikowych torebek nie widziałem żadnych innych niż te domniemane.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Sposoby gotowania ziemniaków.
    Przez dajmitemat w dziale Szkoła i nauka
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post: 27-05-2012, 20:40
  2. [9.1] [Jakiś BOT]Położenie rybek na wodzie
    Przez Xenhil w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 05-08-2011, 15:00
  3. [8.1]Chodzenie po wodzie
    Przez Rzulf w dziale Strefa developerska
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 23-03-2010, 00:10
  4. Czas gotowania!
    Przez Gray w dziale Niusy
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post: 04-08-2009, 10:52
  5. Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 30-11-2006, 22:08

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •