Reklama
Strona 3 z 24 PierwszaPierwsza 1234513 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 31 do 45 z 359

Temat: NBA

  1. #31
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    od tablicy to rzucają lamusy, może jeszcze zapytasz czy lepiej rzucać z dołu czy z góry?

  2. #32
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    twuj stary od dołu rzuca, jak nie masz nic konstruktywnego do napisania to proszę zostawić temat :)

  3. Reklama
  4. #33
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    od tablicy to raczej każdy przestał rzucać tak mniej więcej w 4-5 klasie podstawówki, więc proszę nie trollować

  5. #34
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    gościu ja się pytam, a nie stwierdzam jka się powinno rzucać

  6. #35
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Mnie właśnie nie jara oglądanie NBA absolutnie. Owszem, otoczka wokół meczów jest zajebista, a sami gracze to dziki i przechuje, no ale brakuje mi w tych spotkaniach jakiejkolwiek agresywniejszej obrony... Chodziłem dość długo na mecze mojego ziomka, co to sobie gra w basket w 2 lidze w ŁKSie i jeśli chodzi o zaciętość w grze, walkę i agresję właśnie, to kurwa takie NBA nie ma podejścia xD
    Spotyka się taki łódzki klub sportowy z jakimś innym wypizdowem na chujowym parkiecie chujowej łódzkiej hali sportowej, obie drużyny od początku bronią na całym i tam ludzie tłuką się ze sobą, żeby w ogóle móc dostać podanie xD zapierdalają w ataku i w obronie i tam jest prawdziwa rywalizacja, a jak oglądam sobie takich dwumetrowych koksów truchtających w defensywie, no to jakoś nie umiem brać tego na poważnie.
    Może dlatego, że sam grałem i szlag mnie trafia jak widzę 100% wyłożenia lachy na zasady, które kiedyś mi wpajano
    No nie umiem się jarać jakimś "zajebistym mega wjazdem" zakończonym paczką z wykręconym 360, jak typa nikt nawet naprawdę nie bronił, no nie i już xD
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 14-01-2019, 18:38

  7. #36
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    mysle ze najchujowszy team nba by rozjebal jakis lodzki team tak 100-2

  8. #37
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    No co Ty nie powiesz xD Przecież nie mówię, że nie, amerykanie wielokrotnie gwałcili europę, co nie zmienia faktu, że prezentują zupełnie odmienny styl gry, który mnie się po prostu nie podoba.

    @
    [y]QYVojM69vmA[/y]
    Nie chce mi się po kolei opisywać tutaj każdej akcji, ale masz truchtanie w obronie 2 metry od atakującego gracza, brak pomocy lub totalnie spóźniona pomoc w obronie, zero zastawienia po rzucie, w efekcie czego jakiś nygas po prostu sobie wyskakuje dziesięć metrów nad parkiet i dobija piłkę do kosza, jakby to była siatkówka, zawodnicy wjeżdżają sobie w trumnę, jakby tam nikogo nie było - bo trzech przeciwników spóźnionych, rzuty z dystansu i półdystansu na wyjebce - nawet nie próbują przeciwnikom przeszkadzać.
    Oni są niesamowici w ataku i dlatego tak gniotą, ale jeśli chodzi o defensywę, to grają na wyjebce i wygląda to tak, jakby wpuścić na parkiet dzieciaczki 2-3 latka max. I mnie to wkurwia, bo zdecydowanie ujmuje to ich zajebistym akcjom ofensywnym.

    To trochę tak, jakby w futbolu zajebać rakietę z woleja w samo okno z 40 metrów. Piękna brama, nawet jeśli bramkarz nie ruszy się miejsca, ale jeszcze lepsza, kiedy wyciągnie się jak Buffon, muśnie piłkę palcami, ale jednak nie sięgnie
    Ostatnio zmieniony przez Astinus : 14-01-2019, 19:53

  9. #38
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Akurat obrona na calym boisku jest useless w chuj xD Po co mam za nim biegac pod jego koszem czy nawet na srodku boiska skoro i tak nic z tej pozycji nie jest mi w stanie zrobic? Tylko marnuje energie przy tym, ale generalnie to obrona jest najwieksza bolaczka aktualnie w nba. Tez czasami mnie po prostu nudzi patrzenie jak biegaja i rzucaja/robia wsady. Druga sprawa to dla casualowego widza trudniej ogarnac prace w obronie, pozycje zawodnikow i robienie miejsca dla asow, ktorzy wykrecaja co mecz po 30+pkt. Czasy sie zmienili, koniec ery wielkich centrow. Kiedys gdy nie rzucali tyle za 3 pkt, a bardziej grali pod koszem po prostu widac bylo jak sie przepychaja i podobalo sie widzom gdy jakis Shaq z lokcia na pyrke komus dawal.
    Co do rzucania to w podstawowce uczyli nas np. podczas dwutaktu zawsze o tablice w rog namalowanego kwadratu, wtedy praktycznie 100% celnosci nawet jak troche obok rzucisz. Wydaje mi sie, że ze wzgledu na wzrost latwiej malemu tak rzucac. Teraz jak gramy to duzo zalezy od pozycji i obroncy, ktory na mnie siedzi. Jak jestes pod koszem mniej wiecej 45 stopni to dalej od tablicy easy pkt xD Jak rzucasz za 3 pkt czy nawet poldystans to na chuj rzucac w tablice i dodatkowo martwic sie czy dobrze sie odbije, czy nie zakreci smigla na obreczy i wypadnie

  10. #39
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Bo jak dobrze cały team przykryje, to przejmujesz piłkę pod koszem przeciwnika i nie chodzi o to, co on z tej pozycji moelze Ci zrobić, tylko co Ty możesz zrobić jemu xD
    To jak mówić, że w piłce nożnej wysoki pressing jest bez sensu xD

  11. #40
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Mordeczko to tak nie działa xD Pewnie na jedno twoje przejecie piłki pod jego koszem czy gdzies na polowie, bedzie 5 koszow przeciwnika. Jak sie rozstawicie na całym boisku to po prostu duzo latwiej jest was minac, jedna zaslona gdzies na srodku i juz typo ma wolna droge do kosza i nikt go nie zatrzyma bo twoi gdzies sobie lataja nie wiadomo gdzie i po co. Druga sprawa, nie da sie biegac tyle czasu na full pizdzie i wytrzymac do konca. Krycie na calym jest dobre pod koniec gdy zalezy Ci na czasie i musisz ryzykowac bo nie wygrasz grajac normalny defense i dajac przeciwnikowi te 20 sec na chodzenie z pilka albo po prostu musicie faulowac dlatego obstawiacie na calym.

  12. #41
    Boruciarz

    Domyślny

    ten sport jest po prostu od podwalin źle napisany i akurat w sam raz murzyński. mozliwosci odbioru piłki są wrecz marginalne i dlatego ta idiotyczna dyscylina kuleje. jeden z najglupszych sportow zaraz obok skoków i siatkówki

  13. #42
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Troche zle na to patrzysz, w tym sporcie nie chodzi o zabranie przeciwnikowi pilki, ale o to zeby utrudnic mu trafienie do kosza, zaslonic mu widok, wystawic lape zeby mial trudniej trafic i zepchac go do pozycji, w ktorej gorzej mu sie rzuca. W obronie dobrze zagrales jak twoj przeciwnik ma 1/11 z gry, jak on nie trafia ---> twoi zbieraja pod koszem = profit. Gdyby mozna bylo wyrywac pilki graczom to bysmy widziali 10 dzikow na boisku bo po co biegac i byc szybkim jak mozna zabrac komus pilke. Oczywiscie sam bym wolal zeby obronca mial troche wieksze prawa, ale bez przesady.

  14. #43
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Cytuj Ryba napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mordeczko to tak nie działa xD Pewnie na jedno twoje przejecie piłki pod jego koszem czy gdzies na polowie, bedzie 5 koszow przeciwnika. Jak sie rozstawicie na całym boisku to po prostu duzo latwiej jest was minac, jedna zaslona gdzies na srodku i juz typo ma wolna droge do kosza i nikt go nie zatrzyma bo twoi gdzies sobie lataja nie wiadomo gdzie i po co. Druga sprawa, nie da sie biegac tyle czasu na full pizdzie i wytrzymac do konca. Krycie na calym jest dobre pod koniec gdy zalezy Ci na czasie i musisz ryzykowac bo nie wygrasz grajac normalny defense i dajac przeciwnikowi te 20 sec na chodzenie z pilka albo po prostu musicie faulowac dlatego obstawiacie na calym.
    Kurcze, gościu, grałem w to 6 lat, 3 lata chodzę na mecze II ligi, gdzie nadal gra mój ziomek, zdarza mi się zahaczyć w tv o jakiś mecz ekstraklasy. Szkoda, że nie powiedziałeś żadnemu z trenerów wszystkich tych drużyn, że krycie na całym jest useless, nie musiałbym zapierdalać (zdarzało się, że i cały mecz) ani ja, ani reszta tych zawodników.

  15. #44
    Avatar Ryba
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    673
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Nigdy nie byłem na meczu II ligi wiec nie wiem jak tam jest, ale kiedys dosyc regularnie ogladalem NBA (teraz raczej skroty meczow i artykuły czytam) sporadycznie obejrze jakis mecz PLK w TV albo Eurolige i nigdy nie widziałem zeby zawodnicy kryli na całym boisku przez cały mecz. Sam w czasach szkolncyh chodzilem na treningi i chyba ostatnim razem gry kryłem na całe przez cały mecz bylo na WF w 4-5 podstawowce xD Juz wtedy nas uczyli atak, obrona i na zawodach tez nigdy nie widziałem takiego grania.
    Oczywisice koncowki kwart zeby przycisnac przeciwnika na koniec to normalne czy tam w IV gdy przegrywasz i musisz cos zrobic zeby przelamac jakos wynik.
    Nie wyobrazam sobie krycia na calym takiego OKC gdzie po prostu taki Westbrook robilby chyba staty po 70 pkt na mecz bo 1vs1 nie da sie go pokryc i by mijal jak pacholki obroncow i wbiegal sobie na pusty kosz.
    W II lidze watpie zeby biegali zawodnicy, ktorzy sa w chuj lepsi od innych na boisku i nikt w meczu nie moglby pokryc tego zawodnika i by mial sily biegac tak caly mecz bo pewnie przesakakuje do wyzszej ligi. Dodatkowo z tego co kojarze zasady obrony sa inne niz w NBA, na wiecej sobie moga pozwolic obroncy i pewnie sedziowie na takich meczach na wiecej pozwalaja to moze lataliscie po calym boisku i fajnie bylo.
    My sami jak gramy to faul jest wtedy gdy bezposrednio wplynelo to na rzut, zajebales mu w reke czy cos, a jakies lokcie i przepychanki to norma, ale w Lidze, w ktorej faworyzowany jest atak i biegaja kosmici bo boisku krycie na calym boisku jest chujowa opcja i tyle.

  16. #45
    Avatar Astinus
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Łódź
    Wiek
    29
    Posty
    5,066
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Skoro są w stanie wytrenować zawodników zajebistych w ataku, to mogliby ich również wytrenować do obrony. Ale tam mają na to wyjebane, bo to nie jest widowiskowe no i po prostu tak się tam nie gra, to zrozumiałe. Tylko ja nie mówię, że powinni kryć cały czas na całym, bo krycie ustawia się pod przeciwnika - np. jeśli będą mieli zajebistych asów-mijaczy, co penetrują Ci trumnę jak chcą, to wtedy stawiasz sobie strefę i zmuszasz ich do rzucania z dystansu - może na tym polu będą słabsi. A amerykanie i na tym polu mają wyłożoną lachę, bo bronią tylko kilku pierwszych piłek, później większość zawodników równie dobrze mogłaby zajebać rzut spod jajek, bo obrońca ma wyjebane ;p
    Także chodzi mi o to, że niech kryją sobie od połowy czy nawet od swojej trójki (tam wcale nie grają koksy, co linię 3pkt traktują jak my osobiste, a gdzie tam), whatever, ale niech w grę defensywną wkładają więcej serca, bo imo widowisko traci na takim braku zaangażowania w tę część gry.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. NBA 2K14
    Przez Tazz w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 16-04-2014, 21:04
  2. Nba 2k13
    Przez Grimekk w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post: 22-01-2013, 20:48
  3. NBA 2k12 - temat ogólny
    Przez Tlenik w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post: 05-12-2011, 23:24

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •