Reklama
Strona 1 z 2 12 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 15 z 19

Temat: Telefon z allego

  1. #1
    Avatar Rafał85
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    442
    Siła reputacji
    16

    Domyślny Telefon z allego

    Siema, pisałem tu jakiś czas o telefonie który kupiłem ma allegro, w skrócie sprawa wygląda następująco, sprzedawca drobnym druczkiem dopisał, że towar jest wysyłany z UK i czas oczekiwania na przesyłkę, nieźle się wkurzyłem, dzisiaj mija 22 dzień roboczy i nie ma ani telefonu ani odzewu od sprzedawcy, co doradzicie iść już z tym na policję czy jest jakieś inne rozwiązanie?

  2. #2
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Czas dostawy 5-20 dni roboczych liczone od dnia nadania/wysyłki przesyłki.
    To najpierw sie dowiedz czy w ogole zostalo to nadane.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #3

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie Przemo jest teraz offline
    Avatar Przemo
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Łódź
    Posty
    3,598
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    Towar prawdopodobnie nie idzie wcale z UK, tylko z Chin. Masa takich pośredników na Allegro obecnie, więc trzeba uważać co się kupuje.
    Potrzebujesz pomocy z komputerem, laptopem? Coś nie działa, szukasz nowego PCta? Pisz PW lub mnie mentionuj.

  5. #4
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Poza tym skontaktowales sie ze sprzedawca?
    Zlozyles reklamacje? Pytales co jest z zamowieniem?
    Z czym Ty generalnie chcesz isc na policje? xD Jak pojdziesz i powiesz, ze no panie oficerze bo telefon tutaj halo mial przyjsc 2 dni temu, a jeszcze nie przyszedl to Cie wysmieja.

    Also kupowanie telefonu z chin przez jakiegos posrednika z 10 komentarzami na allegro hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm mmm
    A pozniej dziwia sie, ze typy metoda na wnuczka zarobili 10 baniek na starszych ludziach xD Jak na pierwszy rzut oka widac, ze typ jakies podjeby z aliexpress sprzedaje xD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 22-10-2018, 11:02
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  6. #5
    Avatar Rafał85
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    442
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    No niby wyśmieją ale już tracę cierpliwość, w ostatni piątek dostałem maila, że przesyłka dojdzie do mnie w ciągu 2 dni roboczych oczywiście nie doszła, na poczcie też byłem i też nic, dostałem numer do śledzenia przesyłki który nie działa.

  7. #6
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Rafał85 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No niby wyśmieją ale już tracę cierpliwość, w ostatni piątek dostałem maila, że przesyłka dojdzie do mnie w ciągu 2 dni roboczych oczywiście nie doszła, na poczcie też byłem i też nic, dostałem numer do śledzenia przesyłki który nie działa.
    Popros ich o skan nadania.
    Tak to w sumie chuj wie co z taka sprawa, nie dosc, ze podjeba z chin to jeszcze posrednik pewnie z siedziba w uk, a towar wystawiany na allegro z terminem wysylki 20 dni.
    gl ogolnie w odzyskiwaniu hajsu lub towaru moze @moth ; wiec co sie robi wtedy, ale on chyba prawilniak deale robi bezposrednio ze skosnymi
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  8. #7
    Avatar Rafał85
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    442
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    A podróbkę bym rozpoznał?

  9. #8
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,323
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A co to za telefon
    Niekoniecznie jakas podróbka, po prostu prosto od Chińczyków taniej, gość jest pośrednikiem i na tym se zarabia, telefon może być w 100% ok o ile dojdzie xD

  10. #9
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    smieszne jestescie polaczki :D pluja wam na mordy a wy wycieracie ze deszcz, zglaszasz do allegro, ze zostales oszukany, albo najlepiej na psiarnie i na allegro ze zostales okradziony, i odzyskujesz hajs i to by bylo na tyle, jak beda sie cos pluli to mowisz ze termin minal i ze zgodnie z informacja ktora otrzymales i masz je zabezpieczone jako dowody to przesylka podobno zostala nadana i minal termin jej dostawy wiec skoro oni nie wywiazali sie z umowy to chcesz zwrot hajsu i maja placic i masz wyjebane bo jesli ktos handluje na allegro to chujcie to czy to chinczyk afgan czy inny koziojebca, handluje na legalnym serwisie, nie na bazarze i ma przestrzegac zasad, jak wrazie allegro bedzie sie cos plulo to napisz, powiem ci jak im dojebac ostatecznie, bo na to wszystko sa paragrafy
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  11. #10
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smieszne jestescie polaczki :D pluja wam na mordy a wy wycieracie ze deszcz, zglaszasz do allegro, ze zostales oszukany, albo najlepiej na psiarnie i na allegro ze zostales okradziony, i odzyskujesz hajs i to by bylo na tyle, jak beda sie cos pluli to mowisz ze termin minal i ze zgodnie z informacja ktora otrzymales i masz je zabezpieczone jako dowody to przesylka podobno zostala nadana i minal termin jej dostawy wiec skoro oni nie wywiazali sie z umowy to chcesz zwrot hajsu i maja placic i masz wyjebane bo jesli ktos handluje na allegro to chujcie to czy to chinczyk afgan czy inny koziojebca, handluje na legalnym serwisie, nie na bazarze i ma przestrzegac zasad, jak wrazie allegro bedzie sie cos plulo to napisz, powiem ci jak im dojebac ostatecznie, bo na to wszystko sa paragrafy
    To bys mu te paragrafy napisal, wyslalby im maila i sprawa zalatwiona chyba nie? xD

    Ale nie chuj tam lepiej dac rade "wez im sie poodgrazaj napisz im ze kurwom som a jak cos to ja hehe pomoge"
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  12. #11
    Avatar moth
    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Gdańsk
    Wiek
    38
    Posty
    15,366
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    po prostu czekaj na przesyłkę, zgłaszanie na policje w większości przypadków chuj ci da, szansa na odzyskanie hajsu jest znikoma. tym bardziej zgłaszanie do allegro nic nie da, allegro ma wyjebane w klientów, plują wszystkim w morde, i sprzedającym i kupującym po równi.
    jeśli płaciłeś kartą to wtedy zgłaszasz to do wystawcy karty i masz bardzo dużą szansę na odzyskanie hajsu.

    btw. jeśli dostaniesz telefon to prawdopodobnie będzie to refurb(telefon z odzysku, składane w piwnicy jakiegoś chińczyka z 15 innych popsutych).

    tak wygląda codzienność na allegro.



    Cytuj Pies_Pluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    smieszne jestescie polaczki :D pluja wam na mordy a wy wycieracie ze deszcz, zglaszasz do allegro, ze zostales oszukany, albo najlepiej na psiarnie i na allegro ze zostales okradziony, i odzyskujesz hajs i to by bylo na tyle, jak beda sie cos pluli to mowisz ze termin minal i ze zgodnie z informacja ktora otrzymales i masz je zabezpieczone jako dowody to przesylka podobno zostala nadana i minal termin jej dostawy wiec skoro oni nie wywiazali sie z umowy to chcesz zwrot hajsu i maja placic i masz wyjebane bo jesli ktos handluje na allegro to chujcie to czy to chinczyk afgan czy inny koziojebca, handluje na legalnym serwisie, nie na bazarze i ma przestrzegac zasad, jak wrazie allegro bedzie sie cos plulo to napisz, powiem ci jak im dojebac ostatecznie, bo na to wszystko sa paragrafy
    xD


    btw. sprawdzaleś numer przesyłki na jakiś stronach typu 17track czy inne alipaczki?
    Ostatnio zmieniony przez moth : 22-10-2018, 16:46

  13. #12

    Data rejestracji
    2018
    Posty
    1
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Allegro ma to do siebie ze nie zostawi Cie z tym i rozstrzygnie sprawe ze sprzedajacym

  14. #13
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    UP:
    no ofc ze tak ,ale wez im to wytlumacz xDDD ja zglaszalem na allegro i wicie co ?
    uwaga:
    uwaga:
    Allegro oddalo mi pieniadze, nie do wiary co?


    Wy macie po prostu najebane w glowach jak typowe polaczki po maratonie TVNU xDDDD Jeszcze nigdy mnie nikt nie wyjebal bo sie nie pierdolilem z nimi w tancu.
    w poprzednim temacie jak typa wyjebali na paczke tez mu wszyscy pisaliscie NJE MA SZANZZZ, z NIMI NIE WYGRARZZZ, SZKODA ZACHODU blablabla, tylko ja mu pisalem zeby sie z nimi nie pierdolil no i typ odzyskal hajs,

    I teraz mowie to samo, najpierw na allegro zglaszasz, jak allegro bedzie co sie plulo to idziesz na psiarnie ze zostales OKRADZIONY,
    tak kurwa O
    K
    R
    A
    D
    Z
    I
    O
    N
    Y
    bo nie ma roznicy czy podpierdole wam telefon czy portfel na srodku ulicy, czy nie wysle wam telefonu przez miesiac, za ktory ZAPLACILISCIE, kradziez to kradziez polaczki, musicie byc jankesami, maja sie was bac na allegro i na psiarni kurwa jak wchodzicie na psiarnie to dyzurny ma na bacznosc wstawac i pytac w czym moze poimoc w obawie ze napiszecie pismo i skarge za pomoca swojego radcy prawnego jebane biedaki
    Ostatnio zmieniony przez Pies_Pluto : 23-10-2018, 14:05
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  15. #14
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Nie bylo chyba w historii torga wiekszego bezbeka. Zazwyczaj odczuwam zenade, czasem smutek, ale tym razem to taka pustka jakby beznadzieja zwiastujaca nadchodzacy koniec. Bardzo trudne uczucie, takie wrecz uderzajace...
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  16. #15

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    161
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj moth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    po prostu czekaj na przesyłkę, zgłaszanie na policje w większości przypadków chuj ci da, szansa na odzyskanie hajsu jest znikoma. tym bardziej zgłaszanie do allegro nic nie da, allegro ma wyjebane w klientów, plują wszystkim w morde, i sprzedającym i kupującym po równi.
    jeśli płaciłeś kartą to wtedy zgłaszasz to do wystawcy karty i masz bardzo dużą szansę na odzyskanie hajsu.

    btw. jeśli dostaniesz telefon to prawdopodobnie będzie to refurb(telefon z odzysku, składane w piwnicy jakiegoś chińczyka z 15 innych popsutych).

    tak wygląda codzienność na allegro.
    Co kurwa?

    Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj typie i nie wprowadzaj innych w blad. Allegro traktuje klientow jak Boga, klient ma zawsze racje i sprzedajacy ma w chuj przejebana sytuacje, jak nawet z winy kupujacego, on wystawi komentarz, to mozesz mu zwracac towar + pieniadze a allegro rzadko kiedy sie wstawi za tobą jako sprzedajacym...

    #down
    Czego nie zrozumiales przyglupie.

    Kurwa, czyli nawet nie wiesz na jakiej podstawie i ja kto dziala, ale pierdolisz, bo wydaje ci sie, ze tak powinno byc?


    No no typowy torgowicz xD
    Ostatnio zmieniony przez Misiek 1993 : 23-10-2018, 15:47

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co? Gdzie? Jak? Czyli jaki telefon kupić! [CZYTAJ PIERWSZY POST!]
    Przez Ander Twenty w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 3940
    Ostatni post: 10-01-2016, 22:40
  2. Magnes w etui na telefon... MAGNES I TELEFON?!
    Przez KokoDzambo w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 06-11-2014, 22:44
  3. [Poradnik] [TibiaBot NG] Poradnik zakupu bota przez telefon.
    Przez art001 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 10-11-2008, 16:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •