Reklama
Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Telefon z allego

  1. #16
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co kurwa?

    Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj typie i nie wprowadzaj innych w blad. Allegro traktuje klientow jak Boga, klient ma zawsze racje i sprzedajacy ma w chuj przejebana sytuacje, jak nawet z winy kupujacego, on wystawi komentarz, to mozesz mu zwracac towar + pieniadze a allegro rzadko kiedy sie wstawi za tobą jako sprzedajacym...
    Co kurwa XD
    Napisz to po polsku po pierwsze
    Na jakiej podstawie niby sprzedajacy ma zwracac towar + pieniadze (?) XD Widze dlaczego ja i inne te programy niezla sieke z bani robia mlodocianym w tym kraju xD

    Ale co do tego pierwszego to w sumie fakt @moth ; dupa cicho jak sie nie znasz i w zyciu zadnej paczki nie zamowiles kalmuku XDD
    Ostatnio zmieniony przez Master : 23-10-2018, 15:43
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  2. #17
    Avatar Pies_Pluto
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    L.A.
    Posty
    1,297
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co kurwa?

    Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj typie i nie wprowadzaj innych w blad. Allegro traktuje klientow jak Boga, klient ma zawsze racje i sprzedajacy ma w chuj przejebana sytuacje, jak nawet z winy kupujacego, on wystawi komentarz, to mozesz mu zwracac towar + pieniadze a allegro rzadko kiedy sie wstawi za tobą jako sprzedajacym...

    #down
    Czego nie zrozumiales przyglupie.

    Kurwa, czyli nawet nie wiesz na jakiej podstawie i ja kto dziala, ale pierdolisz, bo wydaje ci sie, ze tak powinno byc?


    No no typowy torgowicz xD
    <bezbek>
    To nie ma sensu xDD
    w poprzednim temacie o stracie paczki klocil sie zebym nie pierdolil glupot ze nie ma szans na odzyskanie, ze sprawa latami ze nic nie zrobi, bo ON WIE BO PRACOWAL PRZY PACZKACH, chwile pozniej gosciu odzyskal hajs czy tam paczke, juz nie pamietam i z tego co pamietam byla warta kilkanascie k lub wiecej, i nagle ucichł, przez chwile myslalem ze to prowo i beka

    takze temat bezbeka, a raczej BEZMOZGA juz mamy zalatwiony, jedziemy dalej,

    chyba mi juz kompletnie odjebalo wariaty, bo jak zglosilem na allegro jak mnie ojebali na tel za 700 zl to allegro oddalo mi hajsik, a ostatnio mojego brata ojebali na czesci samochodowe za okolo 5 k rowniez przez allegro i jak zglosil to rowniez dostal hajsik a pozniej okazalo sie ze typek poszedl siedziec bo juz mial wielokrotne przewinienia tego typu ; //

    takzee jak ktos was opierdoli to najlepiej nigdzie tego nie zglaszac, zamknac sie w chaupie na cztery spusty i nikomu nie mowic BO I TAK NIC NIE WSKORACIE KURRRŁAAA, Z NIIMYY NIE WYYYGRAASZZ, ABYY PO SOONDAACHH CZLOWIEEEK SIE BEEDZIE CIOONGAAŁ
    </bezbek>

    <beka>
    krotki dowcip prowadzacego:
    -Co zrobic jak sie na czyms nie znasz, ale na forum pytajo?
    -wypowiedziec sie
    dobre nie?
    </beka>
    edit:
    chyba mi juz od HAARPA odjebalo, rozgryzlem allegro dpd nfz oraz poczte polska i master mi daje jakies znaki wszedzie, dzisiaj szedlem do domu i szybie samochodu byla narysowane serce
    Ostatnio zmieniony przez Pies_Pluto : 23-10-2018, 21:29
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ale na tkaim low ronie to ja bym zagral ehhhh

    Ale temu serverowi z takim rate to moge tylko narzygac guwnem do ryja i powiedziec NIE POLECAM pozdro

  3. Reklama
  4. #18
    Old-Era

    Domyślny

    mialem to samo, ojebano mnie na telefon za 1200 zl, napisalem do allegro, przynioslem papier ze zglosilem na policje i dostalem hajs spowrotem, cala sprawe na policji dalej toczylo allegro ja dostalem hajs i juz sie niczym nie musialem przejmowac

  5. #19
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,879
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Misiek 1993 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Co kurwa?

    Jak nie wiesz to sie nie wypowiadaj typie i nie wprowadzaj innych w blad. Allegro traktuje klientow jak Boga, klient ma zawsze racje i sprzedajacy ma w chuj przejebana sytuacje, jak nawet z winy kupujacego, on wystawi komentarz, to mozesz mu zwracac towar + pieniadze a allegro rzadko kiedy sie wstawi za tobą jako sprzedajacym...

    #down
    Czego nie zrozumiales przyglupie.

    Kurwa, czyli nawet nie wiesz na jakiej podstawie i ja kto dziala, ale pierdolisz, bo wydaje ci sie, ze tak powinno byc?


    No no typowy torgowicz xD
    Znaczy ogolnie to chodzilo o to, ze nie potrafisz sie wyslowic jak czlowiek bo jestes jebanym przyglupem, z ktorego tu kazdy ma beke, ale tak to to nic xD
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co? Gdzie? Jak? Czyli jaki telefon kupić! [CZYTAJ PIERWSZY POST!]
    Przez Ander Twenty w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 3940
    Ostatni post: 10-01-2016, 22:40
  2. Magnes w etui na telefon... MAGNES I TELEFON?!
    Przez KokoDzambo w dziale Urządzenia mobilne
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post: 06-11-2014, 22:44
  3. [Poradnik] [TibiaBot NG] Poradnik zakupu bota przez telefon.
    Przez art001 w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 10-11-2008, 16:48

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •