Reklama
Strona 2 z 3 PierwszaPierwsza 123 OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 31

Temat: Chemitrials.

  1. #16
    Avatar M4teu$z
    Data rejestracji
    2009
    Posty
    3,743
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co jest gorsze chemtrails czy szczepionki
    obaj sa najgorsi

  2. #17
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dowody panowie dowody pokażcie mi 100% dowód ba! nawet 90% a wam uwierzę.


    tak w niektórych środowiskach krąży przesąd iż chmury za samolotami to nie chmury za samolotami tylko samoloty opryskują całą kulę ziemską chemikaliami żeby zdepopulować ludzkość. Oczywiście nikt nie ma na to dowodu ale każdy wie że to legitnie potwierdzone info. Ja w tych teroiach spiskowych i innych chujach mujach siedzę chyba z 10 lat i też jak byłem młody i głupi to się jarałem wszystkim co przeczytałem w necie ale mi przeszło bo jak się w to wszystko zagłebisz to wszystkie te teorie dosłownie wszystkie są wynikiem działań rasy jaszczuroludzi zwanych reptilianami którzy żyją we wnętrzu ziemi w której jest drugie słońce xDDDDD Bez jednego pierdolonego wyjątku. Jaszczuroludzie i chemitriale to były te dwie teorie które najbardziej mi śmierdziały i od samego początku je wyśmiewałem. Zaraz mi pewnie ktoś powie że jestem masonem i że bronie inbteresów kościoła illuminati xD Podsumowując po 10 latach studiowania przeróżnych teorii spiskowych mogę wam powiedzieć że są bardzo ciekawe i można je włożyć raczej między bajki a uwierzcie mi znam chyba wszystkie a napewno wszystkie najpopularniejsze :)


    pozdrowienia z alpha draonis
    Teoria chemtrails i to że jesteśmy na chama masowo zatruwani zostało już tak bardzo udowodnione, że naprawdę tylko i wyłącznie ktoś bardzo zacietrzewiony, mało inteligenty, mało spostrzegawczy, lub po prostu wynajęty troll nadal może temu zaprzeczać.

    Mamy praktycznie wszystkie dowody, w tym te, że opryski potwierdzili ludzie z administracji USA, ludzie z NASA, ludzie, którzy przy tym pracowali, jak Kristen Meghan, potwierdzają to badania gleby i wody, potwierdził to minister Szyszko, a posłanka z Kukiz'15 reagując na apel zaniepokojonych obywateli wystosowała stosowną interpelację. Opryski takie były już w przeszłości przeprowadzane, co potwierdzają rządowe dokumenty, po latach odtajnione. Opryski powodują powstawanie zachmurzenia, jakiego nigdy wcześniej nie widzieliśmy, i powodują, że prognozy pogody wyglądają jakby robili je ludzie kompletnie się na tym nie znający. Tak jak w temacie o 911, w tym również widzimy niesamowicie wzmożoną aktywność tych samych ludzi, którzy łgali na poczekaniu i oszukiwali nas również tam i wtedy. Czego chcieć więcej? Problem jest tylko jeden" jeszcze zbyt mało osób o tym wie, a co gorsza, jeśli robią to wszechpotężni władcy tego świata, praktycznie nic nie możemy z tym zrobić....



    Jest oczywiste, że praktycznie na całym świecie do władzy rwie się skutecznie jedna opcja ideologiczno-narodowościowa. Jest również oczywiste, że każdy komu zamarzyła się władza w danym kraju musi uznawać władzę, która rządzi tym padołem od tysiącleci, jest wszechpotężna i pozbawiona jakichkolwiek skrupułów. Urwiesz się ze smyczy, to kula w łeb - vide Kennedy, lub huśtanko na lince - vide Lepper z naszego podwórka. Tu nie ma sentymentów, albo przyjmiesz rolę aktora odgrywającego rolę niby opcji do wyboru w danym kraju, albo giniesz. Dlatego wszyscy politycy milczą o zbrodni aka chemtrails, aka HAARP, aka depopulacja, aka 911, aka inne tam, lub też początkowo, celem zdobycia i udobruchania przebudzonego elektoratu, mówią troszeczkę prawdy, obiecują walkę z agendą, ze zbrodniarzami, by po wyborach wypiąć się 4 literami na wyborców i służyć swoim mocodawcom, swoim i naszym prawdziwym panom. Tak zrobił Trump, obiecał że doprowadzi do zaprzestania opryskiwania ludzi chemiczno-biologiczno-nano technologią, by potem służyć swoim izraelskim panom, aż ich anusy puchną od pieszczot. Tak samo robią nasze niby polskie rządy, politycy wszelkiej maści, z pozmienianymi nazwiskami dymający nas Polaków na wszelkie możliwe sposoby, udający, że się kłócą spierają, że ze sobą walczą. Ludzie zostali tak urobieni, i ustawieni na przetrwanie i bogacenie się, że są w stanie zaakceptować każdy kał spływający im do głów i na ich oczy, to takie smutne i prawdziwe.

    Jesteśmy w ciemnej pupuli i nic z tym nie zrobimy. Od 10 lat widzimy jak nas opryskują, jak jakieś bydło, i jedyne co robimy to pisanie na forach i grupach fejsbukowych. Totalna porażka. Powolutku, po cichutku nas wyżynają jak krówki i świnki, a wynajęci trolle dają elicie niezbędny czas, by doprowadzić szalone, bestialskie plany do końca. Także pożyjmy sobie jeszcze trochę, połudźmy się że ktokolwiek się o nas martwi, o nas dba. Już niedługo zostaniemy doszczętnie w większości wyrżnięci, a reszta zapędzona do zagród dla bydła, oznakowana i ostatecznie upodlona.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    NASZE PROBLEMY SIĘ SKOŃCZĄ GDY POKONAMY RASĘ JASZCZUROLUDZI KTÓRZY POTAJEMNIE RZĄDZĄ NASZYM ŚWIATEM MASTER TRZEBA ZNISZCZYĆ PRZYCZYNE A NIE WALCZYĆ ZE SKUTKAMI TO WSZYSTKO ICH WINA JASZCZUROLUDZI ONI NAS ZATRUWAJĄ!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDD

  5. #19
    Avatar Exteriuss
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    1,295
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    dowody panowie dowody pokażcie mi 100% dowód ba! nawet 90% a wam uwierzę.


    tak w niektórych środowiskach krąży przesąd iż chmury za samolotami to nie chmury za samolotami tylko samoloty opryskują całą kulę ziemską chemikaliami żeby zdepopulować ludzkość. Oczywiście nikt nie ma na to dowodu ale każdy wie że to legitnie potwierdzone info. Ja w tych teroiach spiskowych i innych chujach mujach siedzę chyba z 10 lat i też jak byłem młody i głupi to się jarałem wszystkim co przeczytałem w necie ale mi przeszło bo jak się w to wszystko zagłebisz to wszystkie te teorie dosłownie wszystkie są wynikiem działań rasy jaszczuroludzi zwanych reptilianami którzy żyją we wnętrzu ziemi w której jest drugie słońce xDDDDD Bez jednego pierdolonego wyjątku. Jaszczuroludzie i chemitriale to były te dwie teorie które najbardziej mi śmierdziały i od samego początku je wyśmiewałem. Zaraz mi pewnie ktoś powie że jestem masonem i że bronie inbteresów kościoła illuminati xD Podsumowując po 10 latach studiowania przeróżnych teorii spiskowych mogę wam powiedzieć że są bardzo ciekawe i można je włożyć raczej między bajki a uwierzcie mi znam chyba wszystkie a napewno wszystkie najpopularniejsze :)


    pozdrowienia z alpha draonis
    nie zapominaj ze ziemia jest płaska i jest w centrum wszechswiata nawet w przedszkolu to wiedzą
    Okręt wpada w mroczną toń,
    Nam nie straszny w bitwie zgon,
    W dłoni groźnie błyska broń,
    Śmierć już wieńczy naszą skroń,
    Kobiet miałem cały rój,
    Już nie dla mnie ziemski znój !

  6. #20
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj bogluto napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    NASZE PROBLEMY SIĘ SKOŃCZĄ GDY POKONAMY RASĘ JASZCZUROLUDZI KTÓRZY POTAJEMNIE RZĄDZĄ NASZYM ŚWIATEM MASTER TRZEBA ZNISZCZYĆ PRZYCZYNE A NIE WALCZYĆ ZE SKUTKAMI TO WSZYSTKO ICH WINA JASZCZUROLUDZI ONI NAS ZATRUWAJĄ!!!!!!!!!!!!!! xDDDDDD
    No i taka wlasnie dyskusja z wynajetymi trollami, zero odnoszenia sie do argumentow, filmu tez pewnie nawet nie obejrzales.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  7. #21
    Avatar Pies
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Natalinha z Ploeszti
    Wiek
    30
    Posty
    775
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Tak dokladnie z imprimatum peło illuminaci jako odnowa czyli modlaca sie do szatana czesc kodu.
    Trafiłem do pokoju okazań gdzie przez lustro weneckie usłyszałem: To nie ten pan. Ale jak to nie ten? Toż powiedziałeś że to ten pan jest pedofilem, miałeś tak powiedzieć.
    To jest stallinowski kraj takich zwyrodnialców, gdzie w jeden dzień z szanowanego człowieka potrafią zrobić śmiecia a ze śmiecia człowieka.

  8. #22
    Avatar Sativa
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Białystok
    Posty
    553
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Znam jednego jaszczuroludzia który się mi przyznał że nim jest i mi mówił, powiedział naprawdę że to prawda. Opowiadał mi że walczą cały czas z aniołami nieba i że oni chcą nam dobrze zrobić tak naprawdę eliminując nas że jak zginiemy będzie nam lepiej a aniołowie nieba chcą im w tym przeszkodzić.

  9. #23
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,185
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No i taka wlasnie dyskusja z wynajetymi trollami, zero odnoszenia sie do argumentow, filmu tez pewnie nawet nie obejrzales.
    widzę że znalazłeś kolejną teoprie spiskową podobno bogluto to wynajęty troll ale masz rację nie oglądałem tego filmiku bo widziałęm już takich jakieś 50 i nie mam ochoty słuchać kolejny raz tego samego :)

  10. #24
    Avatar Venzet
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wwa
    Posty
    1,592
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    a to nie przez zbyt dużą wilgotność powietrza? im wyższa tym bardziej widoczne ?
    "I don't get lucky..I make my own luck and it's bleeding you dry."

  11. #25
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a to nie przez zbyt dużą wilgotność powietrza? im wyższa tym bardziej widoczne ?
    Co według ciebie jest widoczne? Jaki wpływ na to ma duża wilgotność powietrza?

  12. #26
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny



    Hahaha, a niektorzy dalej beda negowac i udawac, ze nie ma problemu kiedy dowody sa na wyciagniecie reki xD
    Zdjecie z dzis rana, chemitrails, geoinzynieria golym okiem widac.

    Ostatnio zmieniony przez Master : 02-11-2018, 11:47
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  13. #27
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jak tam droga do bb???

  14. #28
    Avatar Berry
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Białystok
    Wiek
    32
    Posty
    10,854
    Siła reputacji
    26

    Domyślny

    Cytuj jaxi napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jak tam droga do bb???
    stoją na wyjeździe, uważaj kolego
    Cytuj Alex Hope napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Łapy precz od Diopa to po pierwsze, a o Maxi Gomeza już była walka zimą. Dobrze, że udało się go kupić. Jak WHU nie zajmie lepszego miejsca niż Cwelsea to jestem pedałem.
    ~15.06.19
    Cytuj Crus napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dobra, proszę zapisać tu i teraz, że jeżeli United pozwoli odejść Hendersonowi, bo hurr durr De Gea, to nigdy, przenigdy tego klubu już nie dotknę choćby kijem
    Pzdr
    ~14.02.20

  15. #29
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Podziękowali
    Bajooo

  16. #30
    Avatar Vailandur
    Data rejestracji
    2016
    Położenie
    Nie
    Posty
    7,524
    Siła reputacji
    14

    Domyślny

    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    Hahaha, a niektorzy dalej beda negowac i udawac, ze nie ma problemu kiedy dowody sa na wyciagniecie reki xD
    Zdjecie z dzis rana, chemitrails, geoinzynieria golym okiem widac.

    iks de

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •