Reklama
Strona 18 z 45 PierwszaPierwsza ... 8161718192028 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 256 do 270 z 675

Temat: Worlds 2018 - League of Legends

  1. #256
    Avatar Filia the Dragon
    Data rejestracji
    2004
    Posty
    11,564
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    GRALI JAK NIGDY PRZEGRALI JAK ZAWSZE cusz tak to już bywa
    Może za rok akurat będzie dobre losowanie, pasujący układ gwiazd i drużyna bez tego chujowego adc to ameryka nie przyniesie se wstydu na pierwszym etapie turnieju





  2. #257

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Akurat tłumaczenie Krasuli w meczu C9 vs Fnatic, jeżeli Fnatic przegra jest oczywiste. Importy z EU, co prawda te same importy carrneły 3 gierki w grupie i WYŁĄCZNIE dzięki temu C9 wyszło z grupy (takiego nasrania do mordy Crownowi od Svena i Jensena to nei było chyba w ŻADNEJ grze tych worldsów), ale to nie zmienia faktu, że jak C9 już przegra to wyłącznie za sprawą europejskich importów (gdyby mieli 5 z NA to łatwy win)
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  3. Reklama
  4. #258

    Notoryczny Miotacz Postów Xioniz jest teraz offline
    Avatar Xioniz
    Data rejestracji
    2005
    Posty
    1,208
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Krasula napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    TL robi 3-3 w grupie z KT i EDG - maryjka nie daje szansy na tiebreaker i wyjście z grupy, bo przyszli mistrzowie świata akurat wtedy, akurat w tej grze dali się losowo złapać na midzie
    gówno2 robi ten sam score w grupie z 3 gównami - maryjka oczywiście zsyla cud z nieba i jakiś wildcard pokonuje se FW

    wielka szkoda, bo TL jest o klasę wyżej niż c9, które jest na tyle dobre, że nasralo do ryja rng. c9 na Europę oczywiście wystarczy, ale raczej nie zawojuja wiele z quality drużynami, a myślę że tl w bo5 mieli szansę na mistrzostwo. unlucky
    TL ciężka grupa i wgl brak szczęścia od Maryjki XD przecież wygrał 3 gierki unlucky.
    Tylko, że z tych 3 wygranych to 2 były na jakiś MAD, które generalnie najgorsza drużyna wordlsow 0-6, Wiec można jej wgl nie liczyć. To oznacza, że TL na 4 poważne meczyki wygrało uwaga - 1 i to tylko dlatego, że grali ten ostatni mecz z teamkiem, który miał już zagwarantowane wyjście z grupy, więc mieli wyjebane.

  5. #259
    Avatar GaryTroy
    Data rejestracji
    2006
    Wiek
    31
    Posty
    5,830
    Siła reputacji
    22

    Domyślny

    Cytuj Xioniz napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    TL ciężka grupa i wgl brak szczęścia od Maryjki XD przecież wygrał 3 gierki unlucky.
    Tylko, że z tych 3 wygranych to 2 były na jakiś MAD, które generalnie najgorsza drużyna wordlsow 0-6, Wiec można jej wgl nie liczyć. To oznacza, że TL na 4 poważne meczyki wygrało uwaga - 1 i to tylko dlatego, że grali ten ostatni mecz z teamkiem, który miał już zagwarantowane wyjście z grupy, więc mieli wyjebane.
    xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Impossible Is Nothing

  6. #260

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Masz @Krasula ; swój najlepszy teamek w NA i zdanie na temat ich najlepszych graczy od komentatorów CN.

    Przecież to jest kurwa gorzej niż wildcard team, jak to się tu dostało



    Ten Olleh i Pobelter są takimi klaunami, że to tylko pokazuje jak słabe jest NA skoro dostali sie z 1 seeda grając jak jakieś animalsy z platyny eune :DD.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  7. #261

    Data rejestracji
    2016
    Posty
    456
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    100 pedofili po turnieju 4Head

  8. #262
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    fnatic > g2 > gówno > dlugo nic > dowolny klub z na

  9. #263
    Avatar Nextpro
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    9,699
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Wczoraj przeglądając tv znalazłem powtórkę edg vs tl, obejrzałem 5 minut i chyba trafiłem na zły moment bo pobelter z ollehem dali się wyłapać po 2 razy kompletnie losowo, ale w sumie ze strony edg było to samo chwilę później ale no nie wiem jak można to coś w ogóle porównywać chociażby do G2 które całkiem solidnie taktycznie i dojrzale

  10. #264
    Avatar alien
    Data rejestracji
    2003
    Położenie
    Gliwice
    Wiek
    33
    Posty
    7,296
    Siła reputacji
    25

    Domyślny

    mi tam szkoda piotrka penga troche prawde mowiac ;/ ale kolejnym sezonie steve kupuje fakera i znowu nie wyjda z grupy

  11. #265
    orjannilsen1

    Domyślny

    Cytuj alien napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    mi tam szkoda piotrka penga troche prawde mowiac ;/ ale kolejnym sezonie steve kupuje fakera i znowu nie wyjda z grupy
    nie zakwalifikują się bo Piotrek będzie za cięzki dla Fakera i odjebie ich jakieś golden state warriors xD

  12. #266
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    ale żenada xDDD Po co w ogóle te teamki grają, jak platynowe soloq

  13. #267
    Avatar Avillon
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Olsztyn
    Wiek
    31
    Posty
    1,879
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    drugi najsilniejszy team NA XD

  14. #268

    Data rejestracji
    2006
    Posty
    2,188
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    A właśnie @Krasula ; jeszcze jedno pytanko.

    Skoro TL jest takie dobre, ale Pobelter nie dał rady unieść psychicznie to:
    1. Czy nie uważasz, że w takim razie może być brak dobrych graczy w NA, skoro najlepsi nie są w stanie unieść KURWA NICZEGO XDD na worldsach? Przeciez już od zarania dziejów wychodziło ZAWSZE jak GWIAZDY NA LCS DAJĄ DUPY na każdych worldsach. Reginald? Zastąpiony Bjergsenem- i co powiesz, że Bjergsen grał dobrze bo grał soloq NA i nie można mówić, że to europejczyk bo gra w NA więc origin region nie ma znaczenia? To dlaczego Reginald był jakimś zwierzęciem na każdych worldsach i TSM nie było w stanie absolutnie nic wygrać bo gość w porównaniu do ludzi w worldsów grał jak jakiś silver? To samo Dyrus :DDDD albo reszta tych klaunów na szczycie z Pobelterem w tym roku.
    2. Twoje argumenty typu Olleh i Pobelter orali w NA LCS tylko nie unieśli psychicznie to jest o kant dupy rozbić. Rozpierdalali w NA LCS bo NA LCS to gówno. Za każdym razem na worldsach wychodzi, że jak sobie radzisz w jakichś NA LCS (hi Reginald) to nie oznacza, że nie zostaniesz zmiażdżony przez każdego przeciwnika na midize. Dokładnie tak samo jest w przypadku Pobelter i Olleha. Oni nie są w stanie podjąć żadnej rywalizacji na tym poziomie, bo są TRAGICZNI, a nie jakaś presja psychiczna. Zobacz ostatnią grę. Przecież to co wrzuciłem, wszystko jest z ostatniej gry. I co tutaj już nie było presji psychicznej wyniku i Pobelter oraz Olleh zagrali dorbze? :DDD Nie, dlaej grali TRAGICZNIE tylko akurat im DL carrnął gierkę, może nie zależało im na tiebreaku o 1st seed w grupie, nie wiem. Jednak w tej grze ta dwójka RÓWNIEŻ BYŁA TRAGICZNA.
    3. Jensen i Sven to są typowe importu z EU- zgadzam się, są typowymi importami i typowo carrują za mordę ten zdecydowanie najsłabszy region. Nie wiem z czego to wynika, pewnie z kultury europejskiej vs NA i tego, że im się po prostu chcę i jak widać im wychodzi. Już podałem wyżej przykłady, że gracze z NA nie dająsobie rady oprócz nielicznych wyjątków na najwyższym poziomie worldsów i zostaje im corocznie srane do ryja. Przypominam, że Jensen przed unbanem był porównywany do Fakera i mówiono, że w soloq jest lepszy od niego - potem musiał się ograc na scenie bo nie szło najlepiej i teraz rozpierdolił Crowna na midzie jak jakieś gunwo, nigdy nie wiedziałem takiej dominacja. Sven też piękne akcje i jak origin region nie ma nic do rzeczy to moje pytanie- dlaczego NA bierze tyle importów chyba jako jedyny region i dwa dlaczego origin NA playerzy typu Pobelter są absolutnie dominowani przez każdego przeciwnika na worldsów.

    Już nawet nie trzeba się śmiać z 100T XDDDDD, bo dzisiaj przegrali walkę 3v5 na Fnatic XDDDDDD gdize mieli przy początku fightu wsyzscy 100% hp i wszystko dostępne. Po prostu to już nawet nie wiem czy platyny z eune dałyby się ograć 3v5 jak to zrobiło 100T. Ten team to już jest po prostu porażką tego turnieju i świetnym podsumowaniem występów NA.

    A c9 będę dopingował, bo uważam, że ten team jest bardziej europejski niż amerykański, z tego względu, że gracze europejscy go ciągną. Najśmieszniejsze jest to, że NA ma tyle hajsu na sprowadzenie tych importów bo pewnie płaci najlepiej, a i tak każdy prawie import tam przychodzący jak się spotka z tym zjebanym reżimem treningowym i śmieszną solokolejką to za rok okazuje się największym gównem i zrównuje poziomem do tej całego degrengolady.
    Cytuj Zeimer napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Można (zalegalizować niewolnictwo), ale wtedy wszelkim lewakom pękłaby żyłka i byłaby tak potężna nagonka w mediach "Korwin chce przywrócić niewolnictwo", że nie warto o tym wspominać.
    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolny Człowiek może (zostać niewolnikiem). jeżeli chce to co ja zrobię.

  15. #269

    Ekspert: Sprzęt i oprogramowanie
    Mistrzu dragon jest teraz offline
    Avatar Mistrzu dragon
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    20 cm od klawiatury
    Posty
    1,857
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    wiadomo ze do NA idzie sie tylko po to zeby zarobic latwy szmalec, temu wiekszosc graczy tam to importy
    Powyższy post może być sarkastyczny oraz zawierać śladowe ilości orzechów arachidowych.

  16. #270
    Avatar mflca
    Data rejestracji
    2012
    Posty
    1,718
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    pięknie fnatic, najlepszy western teamek od czasów fnatic 2015

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. lol worlds 2018
    Przez Krasula w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post: 08-10-2018, 08:35
  2. League of Legends Typujemy mecze - WORLDS
    Przez Trickhor w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 288
    Ostatni post: 05-10-2013, 13:48
  3. [problem] Two Worlds (jedynka) multi
    Przez StickMan w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 14-02-2013, 18:31
  4. Preview game worlds?
    Przez betonekke w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post: 10-06-2012, 18:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •