Reklama
Strona 3 z 3 PierwszaPierwsza 123
Pokazuje wyniki od 31 do 37 z 37

Temat: Darkwarez - alternatywa

  1. #31
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    909
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    no ofc miał prawo, a ja mam prawo skrytykowac brak sensu
    jesli on nie lubi admina to nie znaczy ze caly serwis nie jest godny polecenia, szczególnie że napisał o tym dopiero po dopytaniu o co chodzi a nie od razu

    chociaz ogolnie to i tak kibicuję bo dobrych warezów zaczyna brakować i tylko patrzeć jak za parę lat zostanie tylko steam i netflix
    polecam duckduckgo btw
    gdzies jeszcze czytalem ze darkw podobno uzywa bazy hasel do innych stron i trzeba uwazac zeby nie miec taki samych hasel
    osobiscie i tak mam to w chuju, korzystam ale to tylko dla informacji

  2. #32
    Avatar Bender Rodriguez
    Data rejestracji
    2008
    Posty
    4,184
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Nie wiem o co ta spina gośiu powiedziałze nie poleca jakiejs stronki i nawet to uargumetował jak by tylko nie dodał że tworzy własny serwis to nikt by sie do tego nie przypierdolił ale każdy zapomniał o tym że miedzy innymi polecił cztery inne stronki. Kurwa aureos gdzie teraz jest twoja logika? Z resztą ty to zawsze byłeś lekko zdałniony.

  3. Reklama
  4. #33

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Stanowczo odradzam darkW!

    Tak się składa, że byłem użytkownikiem darkwarezu także gdy padł to zainteresowałem się tym darkw jako alternatywą.
    Niestety to forum to porażka po całej linii. W ciągu niecałych 2 lat była masa afer i przekrętów, jak na przykład ta kiedy to admin fenix zabalował download, a potem wyciekły screeny z działu dla modów. Na tych screenach było pełno przykładów GENIALNYCH pomysłów penixa jak np. odblokowywanie linków w download za diamenty, generowanie linków za diamenty, blokada downloadu (co właśnie zrobili), płatna rejestracja na forum, czy nawet pomysł z miesięcznym abonamentem na korzystanie z forum. Potem fenix wykręcił razem z moderatorem Matim kolejną aferę robiąc konspirę, że niby fenix odchodzi z adminowania na rzecz tajemniczego tigera, a oczywiście tym tigerem był Mati. Sprawa się rypła bo jeden użytkownik sprawdził za pomocą sprytnej sygnatury IP Matiego i tigera i wyszło czarno na białym że to ta sama osoba. W międzyczasie tej szopki z tigerem zorganizowali jeszcze zbiórkę żeby wycisnąć trochę kasy pod pretekstem zbierania na nowy silnik czy coś, no i jak się sprawa rypła to Mati zabrał połowę kasy a resztę wziął fenix. Potem to fenix odwalił przedstawienie i do dzisiaj w sumie nie wiadomo jak on się wybielił z tego przekrętu tigerowskiego. Była niedawno jeszcze afera związana z Oscarami 2019 w której manipulowali głosami i przy okazji zbanowali kilku użytkowników, bo przecież nic nie znaczący konkurs na forum to sprawa życia i śmieci. No bo fenix to nie mógł znieść faktu żeby ktokolwiek przyznał mu głos w kategorii dzbana roku; to też posty z takim głosem edytował i usuwał głos na siebie a i nawet zbanował właśnie kilka osób. Znowu moderator manio750 też manipulował tym głosowaniem, ale on co prawda pozwolił na kilka głosów na siebie w kategorii dzban roku ale nie pozwolił żeby w niej wygrał. To też m.in. aż specjalnie założył multikonto żeby zagłosować, edytował swój post z głosem po tygodniu od jego oddania, unieważnił kilka głosów i też sam zbanował 2 osoby. A na koniec to i tak, policzyli nawet te zmanipulowane głosy źle. xD
    Z innych akcji to można napomknąć też o tym, że obecnym programistom jest drugi admin joshi, który też jest właścicielem rapidu. Stąd też nakaz dodawania do wszystkim wstawek na forum linków do rapidu. Oczywiście fenix łże w zaparte że oni to tylko współpracują z rapidu i nie wiadomo czemu, ale nie chce się przyznać że joshi to właściciel rapidu.
    Fenix to też jest jakieś indywiduum i przykład nieszczęśliwszego dzieciństwa. Sam nie potrafi nic zrobić na tym forum tylko czeka ciągle na programistę z byle gównem. Przy okazji więc chodzi po całym forum i wykłóca się z użytkownikami, wyzywa ich, obraża i straszy banami. Do tego dochodzi właśnie to, że jego świętego forum nikt nie może skrytykować ani złego słowa powiedzieć bo inaczej lecą bany. Ostatnio więc wprowadzili akceptację postów i teraz fenix może spać spokojnie i robić co mu się podoba. Stanowiska na moderatorów to on też rozdaje po znajomościach i za lizanie wiadomej części ciała, a i był przypadek moderatora Bennego który to zapłacił mu za range moda. Ogólnie to pełno było patologii na tym forum, ale nie chce mi się pisać o wszystkim bo nawet liznąwszy trochę tego tematu już wyszedł mi całkiem spory post.

  5. #34
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,860
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Czy fenix w rl life nazywa sie kuba spiewak?

  6. #35
    Avatar viionc
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    30
    Posty
    4,835
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    koles nikt tu nie czyta takich dlugich postow

  7. #36

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    10
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Czy fenix w rl life nazywa sie kuba spiewak?
    Żarty żartami ale jakby ktoś się nie orientował - fenix to Adrian Pagowski mieszkający aktualnie w Niemcowie. Nawet przy płatnościach były te jego dane (teraz płatności przechodzą przez drugiego adm joshiego). Ogólnie fenix to ma syndrom takiego polaczka z zagranicy, który na forum pluje na Polskę i że zarobki małe i inne tego typu standardowe rzeczy, a sam pracował m. in. na budowie i zmywaku za granico. Przy okazji jego imienia to przypomniała mi się akcja z początku tego forum, jak imię Adrian było zastępowane słowem: "ogórek", bo ten osobnik to ma jakąś paranoję i specjalnie kazał zrobić taki dodatek żeby wulgaryzmy i właśnie jego imię było zastępowane słowem "ogórek". Dodatkowo nazwa forum którego nie lubił (bugwie) była zastępowana zdaniem: "twojastara<3". Nie muszę chyba wspominać, że ludzi cisnęli z tego bekę i specjalnie pisali o ogórkach.


    Cytuj viionc napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    koles nikt tu nie czyta takich dlugich postow
    No tak myślałem, dlatego nie rozpisywałem się nic więcej. xD

  8. #37

    Data rejestracji
    2020
    Posty
    11
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    rapidu.net padło No i darkw upadło jakieś spięcie między adminami ktoś z hajsem się zawinał
    W ich miejsce powstał darkbox.vip a hostingiem cieszącym się popularnością wsród upluderów jest wrzucajpliki.pl
    pijafka.pl ma się nadal dobrze a upadl gigant existe24
    uwazajcie na klon darkw.co na wykppku sie przechwalaja ze beda mistrzami i niebawem maja odpalic rejestracjie ale zalatuje scamem

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Ruch Narodowy - prawicowa alternatywa?
    Przez Dre'ez w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 154
    Ostatni post: 03-04-2013, 19:22
  2. Pomocy, bateria która jest alternatywą dla prądu
    Przez Katalonczyk w dziale Sprzęt i oprogramowanie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post: 14-12-2012, 19:44
  3. [Poradnik] Nowa alternatywa dla Hamachi - Relakks
    Przez Vadys w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 112
    Ostatni post: 23-12-2010, 19:09
  4. [Poradnik] Wapster AQQ - Alternatywa dla Gadu-Gadu
    Przez smakosz w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post: 28-10-2007, 20:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •