Strona 2 z 2 PierwszaPierwsza 12
Pokazuje wyniki od 11 do 18 z 18

Temat: POKEMON FIRE/RED CHELLENGE

Data rejestracji
    Nov 2005
    Położenie
    Wrocław
    Siła reputacji
    22

Domyślny

Są też romy przerobione robiące wszystko o wiele trudniejsze, tylko trzeba poszukać. Ja u siebie gdzieś na komputerze jeszcze mam romy z Black White 2, gdzie wszystkie poziomy są wyższe, AI jest mądrzejsze, pozmieniane są lokacje spawnów i składy trenerów, no ogólnie nuzlocke na tym to jest pierdolone 0/10, sama gra bez nuzlocke'a to jak nuzlocke xD

Także możesz poszukać czegoś takiego dla FR/LG, pewnie są gdzieś
    Cytuj Master napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ja chce zostac pantoflem
    serio jak nie zostane to elo zycie w wieku 35 lat alkoholizm i najpewniej zawiniecie sie 3 razy w okol jakiegos drzewka przy szybkiej drodze albo dedek na wysokosci 3-6k metrow takze szczerze mowiac nie wzgardzilbym zostaniem mokrom cipom zapiszcie te slowa

.postbitlegacy .usertitle Rahilux jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jan 2016
    Położenie
    Khorinis
    Siła reputacji
    4

Domyślny

Potionów nie używałem w ogóle, polegałem troche na berry bardziej jeśli chodzi o statusy.
    A grę ukończyłem easy bo miałem kadabre, blazikena i aggrona

rozpierdol totalny
    Cytuj Poncjusz_Piłat napisał Pokaż post
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka

Data rejestracji
    Jun 2016
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Pokemon fire red omega / pokemon yet another fire red hack możesz obadać jeśli chodzi o zmienione poki / trenerów itd

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

dzieki planuje troche inaczej zrobic > mam roma gdzie nie ma pokebalow w sklepach, ale zostaly zamienione itemy na ziemii w wiekszosci na balle oprocz tm'ow wiec bedzie tych balli ograniczona ilosc. W tym romie tez znika pokemon gdy jego hp dojdzie do 0 co jest fajne. oprocz tego usune ze sklepow itemy typu antidote i potiony. Pozmieniam sam gymy i elite four , rivala. Dodam na kazdym roadzie 1 trenera ktory bedzie mial 6 poków i lvle o ok. 2 wyzsze niz trenerzy obok niego z jakimis dobrymi move'sami.

pozatym w tym romie sa tez dodane pokemony z 1 generacji ktore nie wystepowaly w 1 (np. bellsprout) z rzadkim wystepowaniem, wiec tego juz nie musze zmieniac.
    no i kazdy trener gymu bedzie mial 6 pokow (moze brockowi dam 4 tylko). Z elite four chyba zrobie wlasnie tak ze dam kazdemu po jednym legendarnym zapdos/articuno/moltres/mew/mewto akurat 5 ich jest na elite four + rywala :) > u rywala np. idzie zamienic alakazama na mewto i izi

takiemu lansowi bym podjebal jednego dragonaira i dal charizarda i ptaka legendarnego. Z agathy zrobic takiego bardziej psychicznego trenera czyli usunac golbata,arboka, jednego gengara bo ma 2 > zostaje gengar , haunter i do tego dodac jakies 3 psychiczne pokemony np. alakazam i mew byl by tu dobry tylko moze troche za silny > lance bedzie slabszy niz agatha?

nwm zobaczymy moze wyjdzie hujowo ale co tam xD
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 28-09-2018, 18:54

Data rejestracji
    Sep 2018
    Siła reputacji
    0

Domyślny

jak zrobie to wam wrzuce roma xD chodz i tak pewnie nikt nie zagra

.postbitlegacy .usertitle Rahilux jest teraz offline
    Data rejestracji
    Jan 2016
    Położenie
    Khorinis
    Siła reputacji
    4

Domyślny

ale kurwa

zmienianie mistrzom mroku / smoków typy pokemonów
    to takie intowanie pod publike

weź już lepiej lansowi daj altarie z super speedem i jakimiś dragon dance i czymś mocnym

jak już robisz hacka to weź to zrób porządnie tak by nie rozpierdalać komuś strategii xD.

btw

weź podwyższ lvl capy a sam zagram (nwm o 2-3 w zależności od leaderka)
    ja jestem gotów wrócić szerzyć chrześcijaństwo vortexem
    Wgl uwazam za normalne to, ze jak laska definitywnie nie chce ci dac dupy to zwalasz sobie na nią konia jej reka

Data rejestracji
    Jun 2007
    Siła reputacji
    12

Domyślny

a moge zrobic 2 rywala i nazwac go pies?

oczywiscie w romie co zrobie podwyzszone zostana lvl capy ;) tez jakos bardzo go nie zmienie, tych trenerow nowych to 1 na droge/pietro jaskini wiec moze ich bedzie z 50 nowych ? jakos tak. i nie koniecznie np. trener nowy w viridian forest bedzie mial robaki tylko co innego (np. 3 robaki i 3 inne poki)
    tak samo brokowi pierdolne napewno vulpixa bo pamietam ze w bajce mial xD do tego moze ryhorn

misty bez problemu 4 poki wodne :) wartotle,gyarados,tentacool i jeszcze 1

czasu wolnego duzo nie mam wiec troche to potrwa :)
    Ostatnio zmieniony przez Gayaku : 28-09-2018, 20:10

Data rejestracji
    Jun 2016
    Siła reputacji
    0

Domyślny

Nie lepiej najzwyczajniej w świecie pobrać hacki typu pokemon fire red omega albo yet another fire red hack wszystko co chcecie już tam jest - nowe startery, nowe poki z innych generacji (w tym 1 chyba 1-3 gena ewentualnie 4, w 2 na 100% jest unova), pozmieniane poki u kazdego npc tych zwykłych jak i e4 i liderów.

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania