Reklama
Strona 103 z 215 PierwszaPierwsza ... 35393101102103104105113153203 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1,531 do 1,545 z 3222

Temat: [Germany, USA, Australia, Brazil] Legendary MasterCores 7.4 is coming back

  1. #1531
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    on nie tylko się rookował, ale przy tym złorzeczył na cały świat, a jak go zapytałem o co chodzi, to w napadzie szału wygrażał, że nam wyczyści domki xD

  2. #1532

    Notoryczny Miotacz Postów ochmar jest teraz offline
    Avatar ochmar
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    1,281
    Siła reputacji
    7

    Domyślny

    Dobra, to jak już wszystko się wyjasniło, to ja proponuję teraz dać sobie po sdku w mordę i zacząć wrzucać ssy i filmiki z youtube'a bo bym obejrzał coś innego niż janusz trap

  3. Reklama
  4. #1533

    Notoryczny Miotacz Postów Yogurt jest teraz offline
    Avatar Yogurt
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    1,477
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Zodiakk napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jak jakis pierdolony jogurt wielki walczak tibijski (oczywiscie 30 lvl) drze pizde mimo ze jest na ts 3 godziny w tygodniu na jakiegos chlopa zamiast mu wytlumaczyc blad to xD
    Ale utkaj dziure zodiakk, bo pierdolisz straszne farmazony. Tak się składa, że nigdy pizdy na tsie nie darłem, bo jestem zrównoważony psychicznie i rozumiem, że to tylko i wyłącznie gierka. Nie mam zbyt wiele czasu na granie w dzień, bo mam rodzine, dziecko, ale jak przychodziłem wieczorem, to praktycznie zawsze gasiłem światło na tsie razem z tibijką i profesorkiem. A tłumaczyć nie pozwalaliście, bo za każdym razem jak tibijka próbował, to zaczynaliście pierdolić o analizie akcji i zaciętej płycie.

  5. #1534
    Avatar Pingwinq
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Wrocław
    Wiek
    29
    Posty
    5,279
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj ochmar napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    filmiki z youtube'a bo bym obejrzał coś innego niż janusz trap
    już niedługo, rs trap na 30 paladynie, cóż to był za masterplan w wykonaniu profesorka

  6. #1535
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    podsumowanie
    Orjan to złodziej bo zajebał GVBki, i do tego sie nie przyznawał, czyli centralna kradzież a nie "pożyczka"

    Tibia69 sie spłakał bo go team nie słuchał i dlatego zabił Lidera Evidencje znanego także jako GangSterr


    jak ty supportowałeś nysa team i piszesz takie rzeczy xD



    sorry gregory, ale nie uczyłeś nas robić trapów w hotelu carlin, bo trapy w hotelu były robione za czasów Emila aka Berserkera. podczas kiedy ty sie kisiłeś na parklane z ardexem

    Ty kurwa przyjebie akurat opuscilem tim w ktorym bylem pare lat bo poszedlem za dwoma typami z mazur ktorych jednego znalem moze z paru godzin na timspiku a drugiego z paru minut na tim spiku

    Nysa pojawil sie pozniej kiedy ja juz przestalem grac

  7. #1536
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    no tak było, wawik poszedł retired i nie supportował żadnej strony, a z nysy na forum to jeszcze się śmiał i go cisnął

  8. #1537
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    A ze przy okazji zebralo sie paru gosci z torga z ktorymi udalo sie skleic fajny timek to juz druga rzecz, ale nie mow ze ktos kurwa w tamtym czasie zajebalby jakiekolwiek itemy z charow byloby normalne. Kurwa na waspach lezalo z 1.5kk w plecakach na ziemi i kazdy jak cos bral to mowil glosno co bierze a tu jakis kurwanilsen opierdala chara jak tylko passy dostanie a te kurwy z trejda na tibijarza wskakuja bo tibijarz uwage zwrocil zlodziejowi

  9. #1538
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Jeszcze chuj mamiser chuj z toba bo ty tu nie grasz, ale kurwa gangol profesorek to bez kitu chuj wam w dupe za to co odpierdalacie

  10. #1539

    Data rejestracji
    2014
    Położenie
    Podlasie
    Wiek
    30
    Posty
    895
    Siła reputacji
    0

    Domyślny

    Do czego to doszlo , zeby regrupowac 3-4 teamy zeby wyjebac szwedow.
    Ale jestem za , naszczescie obedzie sie bez torg team
    potem podziekujcie xD

  11. #1540
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,871
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Vercon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A ze przy okazji zebralo sie paru gosci z torga z ktorymi udalo sie skleic fajny timek to juz druga rzecz, ale nie mow ze ktos kurwa w tamtym czasie zajebalby jakiekolwiek itemy z charow byloby normalne. Kurwa na waspach lezalo z 1.5kk w plecakach na ziemi i kazdy jak cos bral to mowil glosno co bierze a tu jakis kurwanilsen opierdala chara jak tylko passy dostanie a te kurwy z trejda na tibijarza wskakuja bo tibijarz uwage zwrocil zlodziejowi
    gościu co tam jakieś 1.5kk, jak potem to każdy miał passy do każdego, nieważne czy 40 czy 140 level, każdy miał wszędzie wjazd i nigdy nic się nie wydarzyło
    a dodam, że większość grała ze sobą pierwszy raz wtedy, niektórzy się nawet wcześniej nie lubili xD

  12. #1541
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    No tak bylo w ambuszach na ktore tak jechaliscie. Kazdy do kazdego mial wjazd na chary i u kazdego bylo kurwa tyle hajsu ze pol wenezueli by zylo w luksusie z pol roku a nikomu nie ginelo kurwa nawet 1gp

  13. #1542
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zreszta ja przypominam ze nawet pkujac z wami nadal mialem wjazd do paru ambushy. A tu kurwa typ co siedzi z dwa lata z wami dostaje passy, pierwsza rzecz to czysci dp a wy sie przypierdalacie do tibijarza ze to jego styl gry XD kurwa co

  14. #1543
    Boruciarz

    Domyślny

    ale golem wypierdalaj i nie wtracaj tu do aferki swojej marnej postaci bo tu jest temat od wyzywania orjana.

    jedziecie dalej.

  15. #1544
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Vercon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeszcze chuj mamiser chuj z toba bo ty tu nie grasz, ale kurwa gangol profesorek to bez kitu chuj wam w dupe za to co odpierdalacie
    ale nie wyzywaj gościu bo będe ci musiał najebać.


    Cytuj Vercon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    A tu kurwa typ co siedzi z dwa lata z wami dostaje passy, pierwsza rzecz to czysci dp a wy sie przypierdalacie do tibijarza ze to jego styl gry XD kurwa co
    ty ale orjan z nami nie siedział na spectrum XD, może kilka razy? ale na stałe nie siedział, tak samo jak yogurt, ale jak naprawde było trzeba to sie pojawiał.

    ja swoje zdanie wyraziłem że nic kurwa nie powinno zginąć i tyle. kutko na temat. nie ma kurwa złodziejstwa.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    gościu co tam jakieś 1.5kk, jak potem to każdy miał passy do każdego, nieważne czy 40 czy 140 level, każdy miał wszędzie wjazd i nigdy nic się nie wydarzyło
    a dodam, że większość grała ze sobą pierwszy raz wtedy
    byłobyło

  16. #1545
    Avatar Vercon
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    278
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Zesralbys sie

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Co będziecie jutro robić? Długi łikend coming
    Przez Koczek w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 83
    Ostatni post: 13-11-2022, 18:00
  2. Odpowiedzi: 38
    Ostatni post: 05-08-2019, 01:55
  3. [8.6] Iriana.net - RPG & PVP / Coming Soon!
    Przez Iriana w dziale Tematy serwerów
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post: 18-05-2011, 22:31

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •