Reklama
Strona 1 z 4 123 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 1 do 10 z 33

Temat: 100-lecie niepodległości Polski

  1. #1
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny 100-lecie niepodległości Polski

    Witajcie Torgi

    Jak wszyscy wiecie w tą niedzielę będziemy świętować 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Macie jakieś plany odnośnie świętowania, czy po prostu spędzicie ten dzień jak typowy dzień wolny od pracy? Ja osobiście bardzo chciałbym pojechać do Warszawy na marsz niepodległości, ale akurat teraz kiepsko u mnie z pieniędzmi, do Warszawy mam dość daleko i nie mam po prostu kasy na dojazd w dwie strony, żarcie, zatrzymanie się gdzieś w hotelu na noc itd.
    Wy będziecie w Warszawie?

    Swoją drogą odnośnie marszu to nie rozumiem decyzji HGW zakazującej marszu narodowców. Przecież i tak od kilku lat na tym marszu nie było żadnych zadym i było względnie spokojnie. Zakaz sprawiłby, że wkurwieni narodowcy i tak wyszliby na ulicę i wtedy mielibyśmy dopiero zadymy narodowców z policjantami w Warszawie. Może HGW doskonale zdaje sobie z tego sprawę i jest to część planu PO na ośmieszenie środowisk prawicowych w Polsce?

    I skoro jeszcze jesteśmy w temacie, to muszę Wam powiedzieć, że nie wiem czemu wszędzie w mediach, a zwłaszcza z ust polityków opozycji słychać krytykę narodowców i nacjonalizmu, który jest porównywany no nazizmu/faszyzmu i przedstawiany jako jakaś zbrodnicza ideologia. Dla mnie normalny nacjonalizm to po prostu pogląd, w którym uważam, że to moja ojczyzna jest najważniejsza i tylko Polska się liczy, nic więcej. W sumie jak tak przeanalizuje swoje poglądy to uważam, że blisko mi do zwykłego, umiarkowanego nacjonalizmu, chociaż przyznam, że brzydzę się ONRem i nigdy tak jak oni nie założyłbym jednej tych brunatnych koszuli, w których wyglądają jak młodzieżówka NSDAP.

    Discuss

  2. #2
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,759
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    prawdopodobnie dzień ten nie bedzie się bardzo różnił od innych moich dni

  3. Reklama
  4. #3
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    będe pił wódeczke. ale jakbym mieszkał w wawie to poszedłbym na marsz.

  5. #4
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,319
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Bede paradowal w przebraniu slonia bo w niemczech zaczyna sie karnawal dokladnie o 11.11 godzinie dnia 11.11
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  6. #5
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja osobiście bardzo chciałbym pojechać do Warszawy na marsz niepodległości, ale akurat teraz kiepsko u mnie z pieniędzmi, do Warszawy mam dość daleko i nie mam po prostu kasy na dojazd w dwie strony, żarcie, zatrzymanie się gdzieś w hotelu na noc itd.
    Wy będziecie w Warszawie?
    Nigga pls.

    Całkowity koszt to 60zł, przynajmniej ja tyle płace, a do Warszawy mam 400 km. Wyjazd 6:00 autokarem, jeszcze przed południem jesteś w Warszawie, powrót tym samym autokarem koło 18 czy 19 (nie pamiętam), tyle. Nie trzeba żadnego noclegu, tylko 60 zł + food w plecaku.

    Na oficjalnej stronie Marszu albo na facebooku masz telefonu do organizatorów (na wypełnianie formularza już za późno), możesz jeszcze spróbować, jak będą mieli wolne miejsca to cię wezmę na ostatnią chwilę. Z mojego miasta jedzie 6 pełnych autokarów, ale to tylko z jednego organizatora, a jest ich ponoć więcej.

  7. #6
    Avatar Noru$
    Data rejestracji
    2008
    Wiek
    30
    Posty
    909
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    tez lece na marsz ;D

  8. #7

    Data rejestracji
    2007
    Położenie
    Sosnowiec
    Wiek
    30
    Posty
    570
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    Tez sie wybieram bedzie o nas glosno :]

  9. #8
    Avatar Wind
    Data rejestracji
    2014
    Wiek
    30
    Posty
    1,030
    Siła reputacji
    10

    Domyślny

    Cytuj Mandarke napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Nigga pls.

    Całkowity koszt to 60zł, przynajmniej ja tyle płace, a do Warszawy mam 400 km. Wyjazd 6:00 autokarem, jeszcze przed południem jesteś w Warszawie, powrót tym samym autokarem koło 18 czy 19 (nie pamiętam), tyle. Nie trzeba żadnego noclegu, tylko 60 zł + food w plecaku.

    Na oficjalnej stronie Marszu albo na facebooku masz telefonu do organizatorów (na wypełnianie formularza już za późno), możesz jeszcze spróbować, jak będą mieli wolne miejsca to cię wezmę na ostatnią chwilę. Z mojego miasta jedzie 6 pełnych autokarów, ale to tylko z jednego organizatora, a jest ich ponoć więcej.
    Hmmm

    Z mojego miasta wojewódzkiego bilet w jedną stronę FlixBusem do Warszawy to 60 zł. To masz już 120, z czego muszę jeszcze do mojego miasta wojewódzkiego dojechać z mniejszej miejscowości, gdzie bilet w jedną stronę kosztuje 15 zł. Za sam transport to już jest 150 zł. Nie wiem, gdybym rzeczywiście wziął swoje żarcie, nie nocował w Warszawie i bym się z kimś zabrał, to rzeczywiście wyszłoby dużo taniej, ale w moich przemyśleniach zakładałem powyższy transport + żarcie i spanie w stolicy, to pewnie 300+ by wyszło, a naprawdę teraz potrzebuje pieniędzy, więc... chuj, trudno się mówi. xd

  10. #9
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Wind napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Hmmm

    Z mojego miasta wojewódzkiego bilet w jedną stronę FlixBusem do Warszawy to 60 zł. To masz już 120, z czego muszę jeszcze do mojego miasta wojewódzkiego dojechać z mniejszej miejscowości, gdzie bilet w jedną stronę kosztuje 15 zł. Za sam transport to już jest 150 zł. Nie wiem, gdybym rzeczywiście wziął swoje żarcie, nie nocował w Warszawie i bym się z kimś zabrał, to rzeczywiście wyszłoby dużo taniej, ale w moich przemyśleniach zakładałem powyższy transport + żarcie i spanie w stolicy, to pewnie 300+ by wyszło, a naprawdę teraz potrzebuje pieniędzy, więc... chuj, trudno się mówi. xd
    Dla ścisłości - je nie jadę żadnym stałym połączeniem tylko specjalnie wynajętym na tą okazje autobusem od organizatora, w środku tylko osoby jadące specjalnie na marsz. Pewnie tak jest taniej. Wyjazd tak żebyśmy zdążyli na spokojnie, a powrót jak się skończy marsz, autobus specjalnie zaczeka ile będziemy potrzebowali czasu. Mam jeszcze to szczęście, że wyjazd jest 5 min z buta od mojego mieszkania.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 10-11-2018, 00:57

  11. #10
    Avatar matizioom
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    22
    Posty
    10,048
    Siła reputacji
    21

    Domyślny

    po chuj brac udzial w tym gownie??

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. 250 lecie tibii
    Przez jaxi w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post: 07-01-2022, 14:39
  2. Marsz Niepodległości 2013
    Przez Dre'ez w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 706
    Ostatni post: 19-11-2013, 00:59
  3. Marsz Niepodległości 2012
    Przez bubcoz w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post: 12-11-2012, 16:10
  4. Marsz Niepodległości - 11.11.11
    Przez Bongo_Wongo w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 682
    Ostatni post: 01-12-2011, 19:54

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •