Reklama
Strona 4 z 32 PierwszaPierwsza ... 2345614 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 46 do 60 z 480

Temat: Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna

  1. #46
    Boryna

    Domyślny

    pamietaj że boryna mówi że komunizm to wolność XD
    ps. on w to WIERZY XDD
    Zaorałeś mnie ziomek, jak tam, co słychać u lewicowca Leopolda II?

    inaczej to czyli jak?
    Raczej jako poddani króla X czy Y/mieszkańcy jakiś terenów i poczucie przynależności narodowej istniało u niewielkiej części społeczeństwa.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 21:02

  2. #47
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny



    A tak wygląda ta cała dyskusja z boryną i mam nadzieje, że każdy wie po której stronie stoi xD
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  3. Reklama
  4. #48
    Avatar Master
    Data rejestracji
    2005
    Położenie
    Santa Motyka
    Wiek
    22
    Posty
    13,843
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    @Master ; chyba kiedys deklarował się jako nacjonalista(xD) z tego co pamiętam. I myślę, że o nacjonalizmie wiem znacznie więcej od Ciebie, całkiem sporo literatury na temat czytałem, to jest jedna z najbardziej kretyńskich ideologii która doprowadziła do mnóstwo zbrodni i ludobójstw jak np. rzeź wołyńska.
    Chyba cie pojebalo dzieciaku.

    Nie tagujcie mnie w tym temacie bo nie chce mi sie czytac wypowiedzi kolejnego schizofrenika serio, dla mnie to juz nie jest zabawne tylko przykre i tyle, z Psa tez wypadalo sie w pewnym momencie przestac smiac.
    Nastepne tagi bede reportowal.
    Cytuj Venzet napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ogólnie to przyjęte jest np. wśród prezesów i osób wysoko postawionych że zegarek na ich ręku powinien być równowartości jednej miesięcznej pensji, tak by odzwierciedlać jednocześnie status majątkowy danej osoby.
    Cytuj Zakon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    1 mam mieszkanie bez kredytu, 2 zarabiam pewnie 5x Twojej wyplaty, 3 pracuje z topowymi firmami finansowymi z UK bezposrednio wspolpracujac z bank of london, zamknij pizde

  5. #49
    Boryna

    Domyślny

    A tak wygląda ta cała dyskusja z boryną i mam nadzieje, że każdy wie po której stronie stoi xD
    Faktycznie, same głupoty piszę, póki co stwierdziłeś, że jestem patriotą bo zależy mi na niektórych członkach rodziny(?)
    Kolega Govinem z kolei pluje w twarz lewakom którzy zorganizowali ludobójstwo w Kongu Belgijskim tylko on chyba za bardzo nie wie co to było Kongo Belgijskie i o co w tym wszystkim chodzi.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 21:06

  6. #50
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Zaorałeś mnie ziomek, jak tam, co słychać u lewicowca Leopolda II?
    przecież ja nie jestem lewicowcem, ty za to jesteś wiec to twój towarzysz.


    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Raczej jako poddani króla X czy Y/mieszkańcy jakiś terenów i poczucie przynależności narodowej istniało u niewielkiej części społeczeństwa.
    naród popierał króla i miał wysokie poczucie przynależności narodowej. elo


    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Faktycznie, same głupoty pisze, póki co stwierdziłeś, że jestem patriotą bo zależy mi na niektórych członkach rodziny(?)
    Kolega Govinem z kolei pluje w twarz lewakom którzy zorganizowali ludobójstwo w Kongu Belgijskim tylko on chyba za bardzo nie wie co to było Kongo Belgijskie i o co w tym wszystkim chodzi.
    no nie wiem o co chodzi może mi wytłumaczysz, pierwszy raz zresztą chyba że wsiadasz znowu do pociągu XD

  7. #51
    Boryna

    Domyślny

    przecież ja nie jestem lewicowcem, ty za to jesteś wiec to twój towarzysz.
    xD

    naród popierał króla i miał wysokie poczucie przynależności narodowej. elo
    xD! Ty tak na serio? Jak chłopi pańszczyźniani to mieli "naród" gdzieś(trudno im się dziwić zresztą).
    no nie wiem o co chodzi może mi wytłumaczysz, pierwszy raz zresztą chyba że wsiadasz znowu do pociągu XD
    Kongo Belgijskie to była taka kolonia stanowiąca prywatną własność króla Belgii Leopolda II(potem przekazał ją Belgii z tego co pamiętam) no i tam Belgowie wymordowali kilka milionów ludzi w ramach swoich kolonialnych interesów. Historia tej kolonii wspomniana jest w takiej lekturze szkolnej, "Jądro ciemności", może pamiętasz. No a Ty jesteś największym dzbanem w tym temacie i stwierdziłeś, że to dzieło lewaków, gościu, weź się zawiń stąd czy coś
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 21:15

  8. #52
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Kongo Belgijskie to była taka kolonia stanowiąca prywatną własność króla Belgii Leopolda II(potem przekazał ją Belgii z tego co pamiętam) no i tam Belgowie wymordowali kilka milionów ludzi w ramach swoich kolonialnych interesów. Historia tej kolonii wspomniana jest w takiej lekturze szkolnej, "Jądro ciemności", może pamiętasz. No a Ty jesteś największym dzbanem w tym temacie i stwierdziłeś, że to dzieło lewaków, gościu, weź się zawiń stąd czy coś
    a co ty gościu zamordysto nie będziesz mi mówił gdzie mam iśc, równośc, zapomniałeś? to znaczy że ty jesteś dzbanem, chyba zapomniałeś jeszcze że jesteś wolnościowym komunistą i pijecie suchą wode xD
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 12-09-2018, 21:19

  9. #53
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a co ty gościu zamordysto nie będziesz mi mówił gdzie mam iśc, równośc, zapomniałeś? to znaczy że ty jesteś dzbanem, chyba zapomniałeś jeszcze że jesteś wolnościowym komunistą i pijecie suchą wode xD
    Weź już skończ bo sam wiesz, że zrobiłeś z siebie idiotę(nie pierwszy raz zresztą) i wyrzucasz z siebie losowe zdania których nie rozumiesz.

  10. #54
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Weź już skończ bo sam wiesz, że zrobiłeś z siebie idiotę(nie pierwszy raz zresztą) i wyrzucasz z siebie losowe zdania których nie rozumiesz.
    możesz to udowodnić chyba że dalej jesteś w pociągu.

  11. #55
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    E, przecież polski hymn to powstał w XVIII wieku, a nie średniowieczu i pojęcie narodu czy ojczyzny przed przed tymi czasami rozumiano zupełnie inaczej, do "narodu" nie zaliczono chłopów i uznawano się raczej za poddanych króla X czy Y niż członków danego narodu.
    Ale co ty pierdolisz xD
    Czyli powstanie polskiego hymnu było jednocześnie powstaniem patriotyzmu i pojęć takich jak ojczyzna? xD
    I nie wiem, co ty się jakichś chłopów czepiłeś. Przypominam, jaka była teza - nie, że "chłopi nie byli patriotami", tylko że "narody istnieją od dwustu lat". xDDDDDDDDDDDD
    Czyli wcześniej nie było Polski, Polaków, symboli narodowych itd. I nie było narodu żydowskiego przed Chrystusem, to wszystko prawacka propaganda. W ogóle, wytłumacz mi, jak to możliwe, że powstały państwa??
    A może ty sądzisz, że jeżeli coś zostało dokładniej zdefiniowane i opisane w XVIII wieku, to znaczy, że wcześniej nie istniało? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD! Ty tak na serio? Jak chłopi pańszczyźniani to mieli "naród" gdzieś(trudno im się dziwić zresztą).
    - naród nie istniał
    - chłopi mieli naród w poważaniu
    chyba coś tu nie gra xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

    I mówiąc jeszcze o patriotyzmie - o co chodzi z tą "dumą narodową"? Jak można być dumnym z czegoś czego nie dokonało się osobiście? Przecież nacjoideologie są już u podstaw kompletnie alogiczne.
    Masz ojca, który jest mistrzem świata w szachach, prezydentem, albo noblistą. Jesteś z niego dumny. A nie, czekaj, przecież nie możesz być dumny, bo nie dokonałeś tego osobiście. xD
    Ciekawe to, wobec faktu, jak wcześniej z dumą pisałeś o rzekomych lewakach-noblistach. xD

  12. #56
    Boryna

    Domyślny

    Tak ignorując kolegę wyżej Govinem to jest świetne case study co prawicowa propaganda ostatnich lat robi ludziom z mózgiem - przekonanie, że za całe zło świata odpowiada lewica, wyzywanie co chwilę kogoś od lewaków i brak pojęcia o czymkolwiek. Podejrzewam, że biedny Govinem może zejść na zawał otrzymując niusa, że np. lewica stanowiła spory odsetek wśród Powstańców Warszawskich.
    Ale co ty pierdolisz xD
    Czyli powstanie polskiego hymnu było jednocześnie powstaniem patriotyzmu i pojęć takich jak ojczyzna? xD
    I nie wiem, co ty się jakichś chłopów czepiłeś. Przypominam, jaka była teza - nie, że "chłopi nie byli patriotami", tylko że "narody istnieją od dwustu lat". xDDDDDDDDDDDD
    Czyli wcześniej nie było Polski, Polaków, symboli narodowych itd. I nie było narodu żydowskiego przed Chrystusem, to wszystko prawacka propaganda. W ogóle, wytłumacz mi, jak to możliwe, że powstały państwa??
    A może ty sądzisz, że jeżeli coś zostało zdefiniowane i opisane w XVIII wieku, to wcześniej nie istniało? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    Narody w takim kształcie jak rozumiane dzisiaj istnieją właśnie od tego XVIII czy XIX wieku. Co do powstania państwa, rotfl, od kiedy poczucie przynależności narodowej jest konieczne do istnienia państwa? Mało było państw wielonarodowych w historii?
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 21:30

  13. #57
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak ignorując kolegę wyżej
    aha to niezła dyskusja xD
    widzę że znowu spowodowałem error i program się zapętlił, chłopu pańszczyźnianemu borynie czacha już dymi

  14. #58
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Temat: Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna
    Idź już stąd, proszę, książkę jakąś przeczytaj.


    towarzyszu co to za redbag? xD wystarczyło przeczytać manifest komunistyczny i już 3 miechy wysiadasz z pociągu.


    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Tak ignorując kolegę wyżej Govinem to jest świetne case study co prawicowa propaganda ostatnich lat robi ludziom z mózgiem - przekonanie, że za całe zło świata odpowiada lewica, wyzywanie co chwilę kogoś od lewaków i brak pojęcia o czymkolwiek. Podejrzewam, że biedny Govinem może zejść na zawał otrzymując niusa, że np. lewica stanowiła spory odsetek wśród Powstańców Warszawskich.
    z rozkazu stalina? przecież stalin według ciebie to prawicowiec xD, może to jednak byli prawicowcy a nie lewica?
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 12-09-2018, 21:32

  15. #59
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    aha to niezła dyskusja xD
    widzę że znowu spowodowałem error i program się zapętlił, chłopu pańszczyźnianemu borynie czacha już dymi
    Ale o czym ja mam gadać z typem który twierdzi, że król Belgii Leopold II był lewakiem, a kiedyś wypisywał, że Platforma Obywatelska to partia o charakterze komunistycznym? xD Przecież ten gość pojęcia o niczym nie ma. Muszę mu znaleźc w końcu cytaty z Marksa gdzie filozof wypowiada się o autorytaryzmie i wizji władzy no i się w końcu może zamknie.

    Masz ojca, który jest mistrzem świata w szachach, prezydentem, albo noblistą. Jesteś z niego dumny. A nie, czekaj, przecież nie możesz być dumny, bo nie dokonałeś tego osobiście. xD
    Ciekawe to, wobec faktu, jak wcześniej z dumą pisałeś o rzekomych lewakach-noblistach. xD
    No trochę nie czaję jak można być dumnym z czegoś do czego się nie przyłożyło ręki. I nie wiem gdzie napisałem, że odczuwam jakąś dumę, czuję się lepszy z powodu lewicowych noblistów? Pięknie o "dumie narodowej" pisał Schopenhauer
    Najmniej wartościowym natomiast rodzajem dumy jest duma narodowa. Kto bowiem nią się odznacza, ten zdradza brak cech indywidualnych, z których mógłby być dumny, bo w przeciwnym wypadku nie odwoływałby się do czegoś, co podziela z tyloma milionami ludzi. Kto ma wybitne zalety osobiste, ten raczej dostrzeże braki własnego narodu, ponieważ ma je nieustannie przed oczyma. Każdy jednak żałosny dureń, który nie posiada nic na świecie, z czego mógłby być dumny, chwyta się ostatniej deski ratunku, jaką jest duma z przynależności do danego akurat narodu; odżywa wtedy i z wdzięczności gotów jest bronić πυξ κιΚ ΝιΞ [rękami i nogami] wszystkich wad i głupstw, jakie naród ten cechują".
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 21:35

  16. #60
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,877
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Narody w takim kształcie jak rozumiane dzisiaj istnieją właśnie od tego XVIII czy XIX wieku. Co do powstania państwa, rotfl, od kiedy poczucie przynależności narodowej jest konieczne do istnienia państwa? Mało było państw wielonarodowych w historii?
    ja nie pytam czy jest konieczne, tylko jak powstały, po co i dlaczego
    dlaczego domeną każdego lewaka jest niezrozumienie pytań, które się im zadaje? xD

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dyskusja o relacjach damsko-męskich
    Przez Cebula w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19059
    Ostatni post: 13-09-2023, 21:52
  2. e-sim gra ekonomiczna
    Przez LujParkowy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 31-07-2017, 00:09
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-11-2012, 22:39
  4. Gra ekonomiczna
    Przez PpK w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 24-03-2012, 07:58
  5. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •