Reklama
Strona 2 z 32 PierwszaPierwsza 123412 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 16 do 30 z 480

Temat: Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna

  1. #16
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    I właśnie o tym pisałem jebany omija pytania trafnie zadane, a odpowie na jakiś trolloszajs ofkors no offence @Govinem ; nauczycielu wolnościowych nauk xD kurwa chyba zacznę organizować zawody w wytrwałości w dyskusji z boryną bo to zasługuje na nagrodę.
    boryna twierdzi że człowiek wolny nie może mieć takich poglądów xD i jest typowym lewakiem robakiem który twierdzi że ludzie są RÓWNI SOBIE XD, a nie ogarnia że my jesteśmy najlepsi.

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No ja tak nie uwazam ale myśl konserwatywna tak uważała przez lata, nie zdziwiłbym się gdyby wolnosciowiec Govinem również myślał podobnie
    XDDDDDDDDDDDD
    Ostatnio zmieniony przez Govinem : 12-09-2018, 17:05

  2. #17
    Boryna

    Domyślny

    Jadę tramwajem do piwnicy, odpisze Ci jak wrócę, sorry. No może mieć takie poglądy o ile nie będzie ich próbował narzucać społeczeństwu ( no i jak znajdzie typiare której się to spodoba). I jacy "my' jesteśmy najlepsi?

  3. Reklama
  4. #18
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    biali heteroseksualni mężczyźni z kontem na torgu

  5. #19
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jadę tramwajem do piwnicy, odpisze Ci jak wrócę, sorry. No może mieć takie poglądy o ile nie będzie ich próbował narzucać społeczeństwu ( no i jak znajdzie typiare której się to spodoba). I jacy "my' jesteśmy najlepsi?
    czyli pedalstwo idzie do kosza? boryna takich zmian poglądów po dawce z torga się nie spodziewałem.


    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    biali heteroseksualni mężczyźni z kontem na torgu
    z podkreśleniem na MĘŻCZYZN bo trzeba pamiętać pantofel to nie Mężczyzna to zwykły śmieć. elo

  6. #20
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    @Master ;, wyciągaj wnioski

  7. #21
    Avatar Koczek
    Data rejestracji
    2010
    Wiek
    32
    Posty
    10,381
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Aureos napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    https://www.businessinsider.com/bigg...es-2018-8?IR=T

    Fundacja Gatesów przekazała jak dotąd 36 miliardów dolarów na cele charytatywne

    A teraz pomyślmy czy w jakimkolwiek innym niż kapitalizm systemie byłoby to możliwe xd
    "Ludzie najpierw robią wszystko by zarobić, a potem te pieniądze wydają by zdrowie ratować"

    Ich szczepionki uzdrawiają Afrykańskie kraje również ich sterylizując, brawo fundacjo tak czymać!
    DZIABNIJ SIĘ ARIS

  8. #22
    Avatar jaxi
    Data rejestracji
    2010
    Posty
    5,280
    Siła reputacji
    17

    Domyślny

    pomoc afryce to niezły debilizm, miliardy pompowane w chatki z gówna i dalej nic się nie zmienia xD
    wstrzymać pomoc to jak to w naturze wśród zwierząt - zadziała mechanizm samoregulacji
    nadmiar murzynów zdechnie i po sprawie
    a poza tym mam nadzieję, że chińczycy bez skrupułów przejmą ten kontynent, aż czarni będą prosić białego pana, żeby powrócił
    pzdr


    oo sterylizują? bardzo dobrze pan gates

  9. #23
    Boryna

    Domyślny

    Dalej, możesz wypisać się ze społeczeństwa i wyruszyć do dżungli, stworzyć swoją utopię, zaprosić kolegów z antify i sobie tam żyć.
    Ale jaki to ma związek z patriotyzmem? Ja bardzo lubię żyć w społeczeństwie tylko twierdzę, że obowiązki wobec w społeczeństwa w żaden z sposób nie wynikają z takich kwestii jak "naród". Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.

    ale masz rodzinę, za którą mógłbyś zginąć (stwierdzam ze względu na studiowanie prawa, wątpie by gość mający 25 lat ogarnął na to szmal o ile nie pochodzi ze spadku) co m.in. oznacza patriotyzm. Budujesz coś za co jesteś odpowiedzialny i współpracujesz (prawdopodobnie) z Polakami także dalej nie masz pojęcia o tym, że jednak jesteś patriotą i co ważne nie każdy patriota chwali się tym, że nim jest na prawo i lewo. Pokrótce jakby za ciebie ten wniosek wyciągnąć z tego co tu napisałem to jeśli jesteś w stanie żyć w społeczeństwie to jesteś patriotą.
    Słucham? Myślę, że byłby w stanie zginać za niektórych członków rodziny czy przyjaciół ale nie ma to żadnego związku z ich czy moją narodowością.

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    czyli pedalstwo idzie do kosza? boryna takich zmian poglądów po dawce z torga się nie spodziewałem.

    Hm, znaczy się homoseksualiści wsadzali osoby hetero do więzień i poddawali ich zorganizowanym represjom chcąc narzucać im swój sposób życia? Bo ja słyszałem tylko o odwrotnych przypadkach.

    Następna sprawa to, to że odnosisz się zawsze do jebanych skrajnych przypadków np. nacjonaliści, przecież do kurwy nędzy tu nikt się nie zadeklarował jako nacjonalista, którego pewnie widzisz jak z obrazka w tv czyli 2x2, kominiarka, raca i szalik legii bądź innej drużyny piłkarskiej.
    @Master ; chyba kiedys deklarował się jako nacjonalista(xD) z tego co pamiętam. I myślę, że o nacjonalizmie wiem znacznie więcej od Ciebie, całkiem sporo literatury na temat czytałem, to jest jedna z najbardziej kretyńskich ideologii która doprowadziła do mnóstwo zbrodni i ludobójstw jak np. rzeź wołyńska.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 20:28

  10. #24
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    O to mam zamiar popełnić po przeczytaniu tego posta, weźmiesz za to odpowiedzialność lewaku?


    Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna-images-1-.jpg
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  11. #25
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Evidence napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    O to mam zamiar popełnić po przeczytaniu tego posta, weźmiesz za to odpowiedzialność lewaku?


    Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna-images-1-.jpg
    Ale Ty sobie zdajesz sprawę, że zapodajesz mi rewelacje jak z książki dla dzieci w podstawówce "jeśli wynosisz śmieci to jesteś patriotą"? Nawet jeśli istnienie niepodległej Polski jest mi totalnie obojętne?
    boryna twierdzi że człowiek wolny nie może mieć takich poglądów xD i jest typowym lewakiem robakiem który twierdzi że ludzie są RÓWNI SOBIE XD, a nie ogarnia że my jesteśmy najlepsi.
    U ludzi prawicy ta irracjonalna ocena własnej osoby i własnych możliwości to niestety dość popularna kwestia, często później jest przekładana na politykę zagraniczną no i wszyscy widzimy jak to wygląda.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 20:20

  12. #26
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    20,858
    Siła reputacji
    28

    Domyślny

    Przypominam.

    Typowi przedstawiciele prawicy wg Boryny: Hitler, Stalin, Breivik, Kim Dzong Il, Fidel Castro, Katarzyna Waśniewska, Mao Zedong, Władysław Gomułka, Che Guevara, Osama bin Laden, Elżbieta Batory, Trynkiewicz, Ali Agca.

    Przeciętni przedstawiciele lewicy: Einstein, Alan Turing, Maria Curie-Skłodowska, Mikołaj Kopernik, Pitagoras, Leonardo da Vinci, Matka Teresa z Kalkuty, Arystoteles, małpolud który wynalazł koło, Nikola Tesla, Boryna, Fryderyk Chopin (ten ostatni był również typowym uchodźcą).

    Pamiętajcie - jeżeli coś jest dobre, to jest lewicowe. Jeżeli coś jest lewicowe i nie jest dobre, to z pewnością jest prawicowe. To, że Lewandowski ma ksywę Lewy, a nie Prawy, to też nie jest przypadek.

  13. #27
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.
    co xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

  14. #28
    Boryna

    Domyślny

    Przedstawiciele prawicy wg Boryny: Ludzie którzy uważają tradycję, hierarchię, kult władzy, zinstytucjonalizowaną religię i inne takie za swój świat wartości.
    Przedstawiciele lewicy wg Boryny: Ludzie którzy uważają wolność, równość solidarność za swój świat wartości.

    Dlatego Jarosław Kaczyński czy Wojciech Jaruzelski czy o zgrozo Adolf Hitler(jak twierdzą niektórzy prawaccy publicyści) żadnymi lewicowcami nie są/nie byli.

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    co xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    E, no, a poczucie przynależności narodowej, nacjonalizmy itd to narodziły się kiedy jak nie w XVIII czy XIX wieku?
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 12-09-2018, 20:26

  15. #29
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    3
    Posty
    15,865
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    nom wcześniej nie było narodów, plemion, patriotyzmu, oczywiście nie było też "narodu wybranego", to wszystko są XIX-wieczne wymysły xDDDDDDDDDDDDDD

  16. #30
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    nom wcześniej nie było narodów, plemion, patriotyzmu, oczywiście nie było też "narodu wybranego", to wszystko są XIX-wieczne wymysły xDDDDDDDDDDDDDD
    Pojęcie narodu w takim rozumieniu jak dzisiaj powstało właśnie jakoś w tym okresie. Nacjonalizm także.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dyskusja o relacjach damsko-męskich
    Przez Cebula w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19059
    Ostatni post: 13-09-2023, 21:52
  2. e-sim gra ekonomiczna
    Przez LujParkowy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 31-07-2017, 00:09
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-11-2012, 22:39
  4. Gra ekonomiczna
    Przez PpK w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 24-03-2012, 07:58
  5. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •