Reklama
Strona 12 z 32 PierwszaPierwsza ... 2101112131422 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 166 do 180 z 480

Temat: Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna

  1. #166
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Delusjanth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na to chyba nie ma szansa w tym ani następnym życiu. On chyba jest jak taki typowy polityk w telewizji, który na daną rzecz odpowiada czymś w ogóle z tą rzeczą niezwiązanym. Chłopak chyba nie ma pomysłu jak zrealizować "swoje" idee, więc udaje, że nie widzi tej części posta.
    Spoko, odpiszę. Czy kolega Delusjanth wyjaśni mi w końcu na czym polegają związki lewicy z faszyzmem skoro tak śmiał się z jednego z moich postów? Bo ja te związki to widzę tak, że lewacy tradycyjnie pierwsi lądowali w obozach. @Delusjanth ;
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 13-09-2018, 16:36

  2. #167
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    xD
    No, w końcu po długich dyskusjach chyba pojąłeś o co mi chodziło i może przestaniesz nazywać PiS prawicową partią.
    No i sądziłem, że trochę mądrzejszy jesteś bo podstawy politologii i innych nauk o historii idei nazwałeś moimi urojeniami.
    protip: nigdy nie nazywałem PiSu prawicową partią xD PiS to są zwykli populiści, zresztą tak samo jak PO
    a urojeniami nazwałem twoje dyrdymały o tym, że "ale prawacy coś tam, coś tam, ple ple ple", czego nawet nie czytam, bo jeśli dyskutujesz ze mną, to odnoś się do tego, co ja piszę, a nie do tego, co usłyszałeś od jakiegoś seby pod blokiem, bo guwno mnie to obchodzi, zresztą tak samo jak twój żal tym spowodowany

    Cytuj Delusjanth napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Na to chyba nie ma szansa w tym ani następnym życiu. On chyba jest jak taki typowy polityk w telewizji, który na daną rzecz odpowiada czymś w ogóle z tą rzeczą niezwiązanym. Chłopak chyba nie ma pomysłu jak zrealizować "swoje" idee, więc udaje, że nie widzi tej części posta.
    no dokładnie tak to wygląda
    jedyne postulaty boryny to "żeby ludzie byli dla siebie dobrzy" i "żeby nie było biedy i wszystkim się żyło dostatnio" xD

    on sam nie wie, o co mu chodzi, to jest dyskusja dokładnie jak z psem xD
    "ale co ci konkretnie kodowcy zrobili?" "kręcą afery kurwy jebane makarony pierdolone kodowcy tusek szmata od ruska" xD i tak w kółko
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 13-09-2018, 16:42

  3. Reklama
  4. #168
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    jedyne postulaty boryny to "żeby ludzie byli dla siebie dobrzy" i "żeby nie było biedy i wszystkim się żyło dostatnio" xD
    tak myślałem, że skądś kojarzę borynkę, "program" identyczny xD
    Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna-220px-krzysztof_kononowicz.jpg

    "I ŻEBY NIE BYŁO NICZEGO!"

  5. #169
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    tak myślałem, że skądś kojarzę borynkę, "program" identyczny xD
    Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna-220px-krzysztof_kononowicz.jpg

    "I ŻEBY NIE BYŁO NICZEGO!"
    Ja bym chciał żeby wszyscy przeszli na homoseksualizm i żeby zapanował w końcu homoterror na którym społeczeństwo ogromnie ucierpi, a którego Janusz Wons tak się obawia...

    a tak na poważnie, bez trolla, to jestem coś na kształt lewicowego libertarianina

    a urojeniami nazwałem twoje dyrdymały o tym, że "ale prawacy coś tam, coś tam, ple ple ple", czego nawet nie czytam, bo jeśli dyskutujesz ze mną, to odnoś się do tego, co ja piszę, a nie do tego, co usłyszałeś od jakiegoś seby pod blokiem, bo guwno mnie to obchodzi, zresztą tak samo jak twój żal tym spowodowany
    No spoko tylko jeśli twierdzisz, że ilość fake newsów i propagandy jest taka sama w polskim internecie z lewej i z prawej strony no to niestety, oboje dobrze wiemy, że nie jest to prawda.
    Ostatnio zmieniony przez Boryna : 13-09-2018, 16:50

  6. #170
    Avatar Janusz_Wons
    Data rejestracji
    2017
    Posty
    2,101
    Siła reputacji
    9

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a którego Janusz Wons tak się obawia...
    widzisz dzbanie, ja tam samo nie należę do żadnego nurtu jak tbijarz, bo ludzi inteligentni nie potrzebują kurwa prądu, żeby iść do przodu przez życie
    co do homoseksualistów, to jest bardzo tolerancyjny i do tych normalnych, którzy nie drą japy i nie opierdalają publicznie cyrku, nic nie mam i ich szanuję, czyli tak samo jak każdego innego człowieka, który nie robi po prostu takich rzeczy

    to nie moja wina, że ty od razu każdego bierzesz za wroga i jak się z tobą nie zgadza i próbuje podjąć jakąkolwiek logiczną dyskusję, to ty go stawiasz jako opozycję swoich poglądów i tego słynnego "prawaka", czyli dla ciebie "złego człowieka", bo każdy, kto ma inne poglądy niż ja jest "be", czyli jak dziecko w podstawówce

    tak głośno skandujesz swoich puste hasła i frazesy, że nawet nie widzisz, kiedy ktoś nie dyskredytuje twoich poglądów, tylko twoje rozumowanie i skąd się one biorą oraz ile mają sensu twoje definicje, których nikt poza tobą nie używa

  7. #171
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bo ludzi inteligentni nie potrzebują kurwa prądu, żeby iść do przodu przez życie
    to uczucie gdy myslales ze z ust janusza wonsa nie padnie nic mądrego a jednak pada

    btw od teraz za takie obvious trollposty
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Ja bym chciał żeby wszyscy przeszli na homoseksualizm i żeby zapanował w końcu homoterror na którym społeczeństwo ogromnie ucierpi
    wrzucam jakieś 30/50 bo to jest śmieszne do pewnej granicy a ona już dawno za nami
    rozumiem żywa dyskusja ale niech ten temat ma chociaż jakikolwiek poziom skoro ileś tam osób mimo wszystko ma coś do powiedzenia
    Ostatnio zmieniony przez Aureos : 13-09-2018, 19:43

  8. #172
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    Cytuj Janusz_Wons napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    widzisz dzbanie, ja tam samo nie należę do żadnego nurtu jak tbijarz, bo ludzi inteligentni nie potrzebują kurwa prądu, żeby iść do przodu przez życie
    co do homoseksualistów, to jest bardzo tolerancyjny i do tych normalnych, którzy nie drą japy i nie opierdalają publicznie cyrku, nic nie mam i ich szanuję, czyli tak samo jak każdego innego człowieka, który nie robi po prostu takich rzeczy

    to nie moja wina, że ty od razu każdego bierzesz za wroga i jak się z tobą nie zgadza i próbuje podjąć jakąkolwiek logiczną dyskusję, to ty go stawiasz jako opozycję swoich poglądów i tego słynnego "prawaka", czyli dla ciebie "złego człowieka", bo każdy, kto ma inne poglądy niż ja jest "be", czyli jak dziecko w podstawówce

    tak głośno skandujesz swoich puste hasła i frazesy, że nawet nie widzisz, kiedy ktoś nie dyskredytuje twoich poglądów, tylko twoje rozumowanie i skąd się one biorą oraz ile mają sensu twoje definicje, których nikt poza tobą nie używa
    No tak to jest, przy czym w przypadku boryny ciężko jest w ogóle mówić o "poglądach". To bardziej wiara, w sensie religijnym, w jakiś dziwny dogmat o wspaniałej lewicy.
    Żadnych konkretnych poglądów na konkretny temat nie jest w stanie przedstawić, wszystko się kończy na "lewica to wspaniały świat pięknych wartości" i "a prawacy to gadajo, że coś tam teges" + wyciąganie nagle jakichś tez z dupy, niezwiązanych z tematem, i przypisywanie ich rozmówcy.
    Ja zdaję sobie sprawę, że on tu włazi tylko po to, żeby wkurwiać i robić gnój, natomiast cała reszta nie jest bynajmniej trollingiem i co do tego jestem pewien.
    Nawet pamiętam jak kiedyś, dawno temu gdy jeszcze pisał względnie "normalnie", w dyskusjach damsko męskich zaczął nagle coś z dupy wypisywać o prawackiej propagandzie i winie cesarza Wilhelma xD I to w odniesieniu do typa, który zwyczajnie gadał od rzeczy i wyśmiewali go tam wszyscy, łącznie z tymi złymi "prawakami" jak @Master ; i moja skromna osoba xD
    Wtedy po raz pierwszy objawiły się symptomy wypranego mózgu, a dzisiaj widać, że to postępuje i zaczyna wyglądać jak bełkot i zacięta płyta psa. Podejrzewam że większość jego postów to w ogóle jest żywcem skopiowana z jakiejś strony dla "wolnomyślicieli" (czyli ludzi myślących powoli), które stanowią dla niego najwyższy autorytet i źródło tych "aksjomatów".
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 13-09-2018, 17:46

  9. #173
    Avatar Evidence
    Data rejestracji
    2014
    Posty
    3,806
    Siła reputacji
    13

    Domyślny

    @up
    poprawka dla lewo-wolnościowców
    Cytuj Filia the Dragon napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Wolność słowa i dyskusji nie polega na tym, że można pisać wszystko o wszystkich.
    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Przypomnę, że "narody" istnieją od jakiś mniej więcej 200 lat.[...]
    Dlatego, że to całkiem naturalne żeby przekładać interes własnej grupy nad inne.[...]
    Komunizm czy socjalizm to takie ustroje gdzie mieszkańcy mają realny wpływ na politykę czy ekonomię.[...]

  10. #174
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Vertor napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.


    Lewica = elitaryzm

    Najlepszy przykład pierwszy z brzegu: Boryna.

  11. #175
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,010
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    Idę z psem na wystawę do galerii sztuki nowoczesnej.
    - Tu nie wolno z psami - mówi ochroniarz.
    - To nie jest pies - odpowiadam. - To jest performance.
    - A, to przepraszam.
    Idziemy z psem dalej. Oglądamy rzeźbę Smefra centaura. Pół koń, pół Smerf.
    - Zawsze się zastanawiałem - mówię do psa - komu kibicują centaury w czasie rodeo.
    - Srać mi się chce - odpowiada pies.
    - Trzeba było srać przed wejściem.
    - Wtedy mi się nie chciało.
    Idziemy dalej. Oglądam jakąś kobietę, która stoi po kolana w basenie z moczem i wykrzykuje alfabet od tyłu.
    - Z, Y, X - krzyczy. - U, V, W.
    Mój pies kręci się w kółko i węszy nosem po ziemi.
    - Fajfus - mówię do niego. - Fajfus, nie sraj tutaj.
    - Kiedy mnie ciśnie - odpowiada i zaczyna srać na podłogę.
    Jakiś człowiek podchodzi i przygląda się temu, co wychodzi mojemu psu z dupy.
    - To jest interesująca propozycja - mówi.
    Ktoś inny też podchodzi i patrzy.
    - To jest świeże - mówi.
    Podchodzi jakaś kobieta z kieliszkiem wina w ręku, cała na czarno.
    - Odważne - mówi.
    - Ja państwa bardzo przepraszam - mówię do nich.
    - Jak się nazywa ta instalacja? - pyta kobieta. - Gówno - odpowiadam, zatykając palcami nos.
    - Mocne.
    Ktoś z galerii podchodzi i wtyka w psią srakę tabliczkę z napisem "Gówno, 2015". Podchodzi fotograf i robi zdjęcie. Pojawia się ktoś z kamerą i mikrofonem. Prosi mojego psa o wywiad.
    - Coż, zawsze kontestowałem opresyjne dla mojego gatunku rozwiązania przestrzenne w środowisku miejskim - mówi mój pies.
    - A pan jest kuratorem - pyta reporter. - Co pan sądzi o pracy swojego podopiecznego.
    - Sądzę, że to gówno - odpowiadam.
    - Brutalnie prawdziwe - mówi kobieta z winem.
    - Ostentacyjnie szczere - mówi fotograf.
    - U, T, S - krzyczy kobieta w basenie z moczem.

  12. #176
    Boryna

    Domyślny

    Mandrejk zawsze daje jakościowy content, skąd Ty to Mandrejk wziąłeś?

  13. #177
    Avatar Tibiarz
    Data rejestracji
    2008
    Położenie
    Tibiantis
    Wiek
    4
    Posty
    16,026
    Siła reputacji
    27

    Domyślny

    @Taidio ;
    trochę pokręciłeś, to nie był pies, tylko jakiś zwierzak i nie srał w muzeum, tylko na środku pokoju na mitingu, a podziwiała nie pani z winem, tylko boryna z kolegami #truestory
    ale reszta się zgadza

    wiadomo, że ta tzw. "sztuka nowoczesna" czy "alternatywna" to jest jebane dno dna (coś jak kac wawa), przede wszystkim sztuka się wzięła z potrzeby piękna, a gdzie w tym kurwa jest jakiekolwiek piękno? xD żeby jeszcze ta goła typiara ładna była...
    a na serio, to idiotami nie są tutaj "twórcy", bo oni jeszcze na tym zarobią, tylko "odbiorcy" tej sztuki guwnianej i ci, którzy płacą za te performensy (pan płaci, pani płaci i ja płacę)
    wystarczyłoby nie dawać takiemu kulturalnemu śmietnikowi atencji
    @Janusz_Wons ; proszę wytłumaczyć
    Ostatnio zmieniony przez Tibiarz : 13-09-2018, 18:45

  14. #178
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Cytuj Boryna napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Mandrejk zawsze daje jakościowy content, skąd Ty to Mandrejk wziąłeś?
    Z Uniwersytetu Youtube im. Mariusza MAX Kolonko.

    Ale rozumiem, że z treścią filmiki się nie zgadzasz, twój elitaryzm się kłania.

  15. #179
    Avatar Govinem
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Borówka
    Posty
    1,244
    Siła reputacji
    18

    Domyślny

    Cytuj tibia77 napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    wiadomo, że ta tzw. "sztuka nowoczesna" czy "alternatywna" to jest jebane dno dna (coś jak kac wawa), przede wszystkim sztuka się wzięła z potrzeby piękna, a gdzie w tym kurwa jest jakiekolwiek piękno? xD żeby jeszcze ta goła typiara ładna była...
    przecież ta ich "sztuka" nie istnieje bez dotacji rządowych, taka jest prawda nikt tego gówna nie chce oglądać tylko te małpy same siebie klepią po ramionach jakie to jest fajne mimo że każdy człowiek wie że to zwykłe gówno, ale jeżeli skrytykujesz te gówno to taki gównoartysta powie ci że się nie znasz XD

  16. #180
    Boryna

    Domyślny

    Cytuj Govinem napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    przecież ta ich "sztuka" nie istnieje bez dotacji rządowych, taka jest prawda nikt tego gówna nie chce oglądać tylko te małpy same siebie klepią po ramionach jakie to jest fajne mimo że każdy człowiek wie że to zwykłe gówno, ale jeżeli skrytykujesz te gówno to taki gównoartysta powie ci że się nie znasz XD
    Prawdopodobnie still wie więcej od Ciebie o historii świata ale to nie jest wysoko postawiona poprzeczka...

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 3 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 3 gości)

Podobne tematy

  1. Dyskusja o relacjach damsko-męskich
    Przez Cebula w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19068
    Ostatni post: 08-04-2024, 12:18
  2. e-sim gra ekonomiczna
    Przez LujParkowy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 31-07-2017, 00:09
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-11-2012, 22:39
  4. Gra ekonomiczna
    Przez PpK w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 24-03-2012, 07:58
  5. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •