Reklama
Strona 22 z 32 PierwszaPierwsza ... 122021222324 ... OstatniaOstatnia
Pokazuje wyniki od 316 do 330 z 480

Temat: Dyskusja polityczno-gospodarczo-ekonomiczna

  1. #316
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    Dajesz jeden przypadek gdzie ksiądz uderza dziecko i nie wiem co chcesz pokazać za bardzo. Tu masz na przykład jak nauczyciel sprzedaje plaskuna uczniowi, a ze nauczyciel to nad człowiek to reszta klasy (same chłopy) zamiast mu wyjebać w działo za to że uderzył dziecko to tylko się patrzą skonsternowani. W ogóle to w każdej szkole bije się dzieci i to nie tylko w Polsce ale też na zachodzi nauczyciele jak widać na filmie biją dzieci wszędzie i zawsze ja się wgl dziwię jak można na 7 godzin zostawić dziecko w szkole przecież to strach.

    https://www.youtube.com/watch?v=nRBph-_6CO8

    tak właśnie działa propaganda i manipulacja uogólnianie na jednym przypadku i nie chce tu bronić kościoła kościół ma dużo złego w sobie.

  2. #317
    Avatar Aureos
    Data rejestracji
    2009
    Wiek
    31
    Posty
    6,620
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj wąż napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    zawsze ja się wgl dziwię jak można na 7 godzin zostawić dziecko w szkole przecież to strach.
    Myślę że oglądanie polskiego youtuba uszkodzi mu psychikę w dużo większym stopniu niż 7h szkoły

  3. Reklama
  4. #318
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj wąż napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Dajesz jeden przypadek gdzie ksiądz uderza dziecko i nie wiem co chcesz pokazać za bardzo. Tu masz na przykład jak nauczyciel sprzedaje plaskuna uczniowi, a ze nauczyciel to nad człowiek to reszta klasy (same chłopy) zamiast mu wyjebać w działo za to że uderzył dziecko to tylko się patrzą skonsternowani. W ogóle to w każdej szkole bije się dzieci i to nie tylko w Polsce ale też na zachodzi nauczyciele jak widać na filmie biją dzieci wszędzie i zawsze ja się wgl dziwię jak można na 7 godzin zostawić dziecko w szkole przecież to strach.

    https://www.youtube.com/watch?v=nRBph-_6CO8

    tak właśnie działa propaganda i manipulacja uogólnianie na jednym przypadku i nie chce tu bronić kościoła kościół ma dużo złego w sobie.
    Trzeba oddzielić patologię od zachowań wychowawczych typu klaps itp. Sami pamiętacie ze szkoły jak dzieciaki potrafiły na głowę nauczycielowi wchodzić, a on nie widział co zrobić. Zapytajcie swoich rodziców, to mówią, ze jak dostali od nauczyciela linijką po łapach to bali się rodzicom pokazać, bo jeszcze od nich by dostali. Natomiast ja pamietam jak moja koleżanka pyskowała to nauczycieli, dostała opierdol, potem przychodziła jej matka i opierdalala nauczycielkę. W taki sposób nie wychowa się dziecka. Co innego jest klaps czy jakieś wytarganie za ucho i jakiś respekt do instytucji nauczyciela, a co innego bicie dziecka.

  5. #319
    Avatar wąż
    Data rejestracji
    2016
    Posty
    346
    Siła reputacji
    8

    Domyślny

    nie zrozumieliście o co mi chodzi ja tu nie mówię o nauczycielu i nauczycielach xD tylko o manipulacji w ogólnym tego słowa znaczeniu gościu wyżej wstawił randomowy filmik z neta i wyciąga z niego wnioski że w kościele bije się dzieci. Ja zrobiłem to samo tylko odnośnie nauczycieli tak sobie dla jaj. Chodzi mi o to że nie można określać całej grupy społecznej na podstawie jednego przypadku. Bardzo często jest tak że jeżeli w grupie jedna osoba zachowuje się skrajnie (dobrze lub źle) to resztę grupy ocenia się przez pryzmat tej osoby. Czaicie? Ja nic do nauczycieli nie mam przecież xDD i sam uważam że delikatne bicie dzieci jest swego rodzaju metodą wychowawczą. Chodziło mi tylko o pokazanie skrajnego zachowania ze strony nauczyciela taki filmik można znaleźć pewnie do każdej grupy społecznej lekarze, nauczyciele robotnik fizyczny cokolwiek, a to nie znaczy że każdą z tych grup można oceniać przez pryzmat jednego znalezionego filmu.

  6. #320
    Avatar Mandarke
    Data rejestracji
    2006
    Położenie
    Mielec
    Posty
    2,977
    Siła reputacji
    19

    Domyślny

    Ale jak nauczyciel da dziecku w twarz to jest to patologia, która po prostu może się zdarzyć w każdej grupie i nie jest to w żaden sposób reprezentatywne wobec tej czy innej grupy społecznej.

    Natomiast jak muslim bije żonę, ba, jak GWAŁCI ŻONĘ, to jest to po prostu Islam, to jest po prostu rzecz powszechnie występująca.

    Zresztą proszę sobie porównać motywy obu zachowań. Nauczyciel uderzył wyrostka, ponieważ ma nerwową pracę i to jest poniekąd uzasadnione, że po użeraniu się codziennie po 8 godzin z gówniarzerią mogą mu puścić nerwy. Nauczyciel uderza by przywrócić gnojka do porządku.

    W przypadku ciapatego natomiast, zrobił to on ze stoickim spokojem i uśmiechem na twarzy by "wysłać wiadomość", idealnie, że przy wszystkich świadkach. Wiadomość była taka: "od teraz jesteś moją szmatą i niewolnicą". Muzułmanin uderza by ustanowić swoją dominację nad kobietą.

    Poza tym co za porównanie, dać w twarz 17-letniemu gówniarzowi, który pewnie znając życie sobie zasłużył, których takich przewija się w życiu takiego nauczyciela tysiące, a dać w twarz swojej miłości, swojej ukochanie, swojej żonie w dniu jej ślubu przy wszystkich jej znajomych i całej rodzinie.

    Uderzenie nastoletniego wyrostka przez nauczyciela czy nawet przez księdza to jest tak maksymalnie 1% patologia w stosunku do uderzenia ukochanej podczas wesela przy wszystkich świadkach.

    Islam = Nazism.
    Ostatnio zmieniony przez Mandarke : 25-09-2018, 17:01

  7. #321
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Dodatkowo nauczyciel po takiej akcji ucisza cała klasę, a muslim dostaje owacje na stojąco

  8. #322
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    ucisza cała klasę
    bohater no, oby wiecej takich belferow

    Cytuj wampiirr napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    a muslim dostaje owacje na stojąco
    przynajmniej jest reakcja jakas a nie odwrot o 180 stopni lub wzrok w ziemie i przyspieszony krok

    p.s zartowalem zawsze trzeba sie przeciwstawiac przemocy
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

  9. #323

    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    396
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Smok_Galana napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    bohater no, oby wiecej takich belferow
    Ciekawe co wcześniej odjebali dla tego nauczyciela. Wątpię że codziennie napierdala uczniów bo by go wyjebali z roboty. Pamiętam jak kolega opowiadał historie z technikum (pato śmietanka z miasta i okolicznych wsi), typu szczanie do czajnika w pokoju nauczycielskim, gotowanie zupek chińskich na niemieckim, zastraszanie nauczycieli (trzymali nauczyciela za nogi na wiadukcie nad przejazdem kolejowym itp) żeby dostać 2 na koniec itp itd.

  10. #324
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,006
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    To niezłe wybielanie nauczyciela podając jakieś skrajnie patologiczne przykłady, jak ojciec bije dziecko czy żonę to pewnie dlatego że gdzieś tam w Polsce sa jakies niegrzeczne dzieciaki i pewnie zasłużyły, ale na pewno nie dzieje sie to codziennie bo ludzie by zwrocili uwage i go zamknęli, oh wait przemoc domowa to codzienność w wielu rodzinach

    Jeśli jedyną opcja na okielznanie uczniow jest przemoc wobec nich lub samemu stanie sie ofiarą przemocy to znaczy ze dana osoba sie nadaje na nauczyciela

  11. #325
    Avatar boryss
    Data rejestracji
    2011
    Położenie
    We daj reputka
    Wiek
    26
    Posty
    2,561
    Siła reputacji
    15

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    Jeśli jedyną opcja na okielznanie uczniow jest przemoc wobec nich lub samemu stanie sie ofiarą przemocy to znaczy ze dana osoba sie nadaje na nauczyciela
    o kurwa
    Czy ty kiedykolwiek słyszałeś o czymś takim jak tzw. zawodówki i wiesz co się tam odpierdala? xD
    Też bym w sumie nie wytrzymał, ale dlatego też nigdy bym nawet nie pomyślał o zostaniu nauczycielem

  12. #326
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    To jest tak jak ostatnio wzięli do jakiegos pytanie na śniadanie chyba bosaka i się go pytali czy popiera bicie dzieci. A on mówi nie, ale klaps to nie bicie. Czy ty Taidio nie chodziłes do szkoły? Czy nie pamiętasz chłopaków z klasy, którym nie dało rady w żaden sposób przemówić do rozumu? Szmata ich nie obchodziła, nagana ich nie obchodziła, dyrektor i nauczyciele go nie obchodzili, a rodzice to albo patola albo odwrotnie przychodzili i jeszcze opierdalali nauczycieli, ze moj synek/moja córcia taka kochana, a nauczyciel zły.

  13. #327
    Avatar Taidio
    Data rejestracji
    2009
    Położenie
    Sayonara
    Wiek
    29
    Posty
    21,006
    Siła reputacji
    29

    Domyślny

    No takie rzeczy tez sie w gimbazach dzialy z 13 letnimi dziecakami, jak nauczyciel jest sierota i nie wzbudza zadnego szacunku czy autorytetu to bedzie to wykorzystywane, tak samo w szkole jak i w dorosłym zyciu jako np szef pozwoli pracownikom za duzo to wejda mu na głowę, podobnie dzieci rodzicom itd., nie kazdy sie nadaje do kazdej roli/pracy

    No moze nie pamietam bo tak nie miałem ani razu, moze niepotrzebnie sie o skrajnej patologi wypowiadam nie mając z nią kontaktu
    Ostatnio zmieniony przez Taidio : 26-09-2018, 12:58

  14. #328

    Data rejestracji
    2013
    Położenie
    Białystok
    Posty
    396
    Siła reputacji
    11

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    To niezłe wybielanie nauczyciela podając jakieś skrajnie patologiczne przykłady, jak ojciec bije dziecko czy żonę to pewnie dlatego że gdzieś tam w Polsce sa jakies niegrzeczne dzieciaki i pewnie zasłużyły, ale na pewno nie dzieje sie to codziennie bo ludzie by zwrocili uwage i go zamknęli, oh wait przemoc domowa to codzienność w wielu rodzinach

    Jeśli jedyną opcja na okielznanie uczniow jest przemoc wobec nich lub samemu stanie sie ofiarą przemocy to znaczy ze dana osoba sie nadaje na nauczyciela
    Raczej chodziło mi o to że nie znamy kontekstu całej akcji :D może właśnie wcześniej była jakaś skrajna patologiczna akcja ze strony tych uczniów
    Ostatnio zmieniony przez Vertor : 26-09-2018, 14:34

  15. #329
    Avatar wampiirr
    Data rejestracji
    2007
    Posty
    5,864
    Siła reputacji
    20

    Domyślny

    Cytuj Taidio napisał Pokaż post
    Cytat został ukryty, ponieważ ignorujesz tego użytkownika. Pokaż cytat.
    No takie rzeczy tez sie w gimbazach dzialy z 13 letnimi dziecakami, jak nauczyciel jest sierota i nie wzbudza zadnego szacunku czy autorytetu to bedzie to wykorzystywane, tak samo w szkole jak i w dorosłym zyciu jako np szef pozwoli pracownikom za duzo to wejda mu na głowę, podobnie dzieci rodzicom itd., nie kazdy sie nadaje do kazdej roli/pracy

    No moze nie pamietam bo tak nie miałem ani razu, moze niepotrzebnie sie o skrajnej patologi wypowiadam nie mając z nią kontaktu
    No byc może o to chodzi, chodziłes do dobrej szkoły itd i nie widziales takich akcji. Być może zachowanie nauczyciela w tej sytuacji nie było adekwatne, ale nie potebialbym go bezmyślnie i bez zagłębienia się w to co się wydarzyło itp

  16. #330
    Avatar Smok_Galana
    Data rejestracji
    2010
    Położenie
    Oberschlesien
    Posty
    3,331
    Siła reputacji
    16

    Domyślny

    Smutne troche ale tak szczerze gdy pokolenie staje sie zniewiesciale (odbicie w kierunku tolerancji, popyt na kuluture zachodnia itp) wybieraja kierunki nie fizycznie zawodowo procent takich patologi jest mniejszy, i nie mowie tu o aktualnej podstawowce w ktorej jeszcze wybryki nastoletnie sa bardziej zrozumiane co nie zanczy akceptowalne.

    P.s i nie mowie ,ze to jedyny czynnik lecz wedlug mnie najwiekszy
    P.s.s sam 5 lat temu skonczylem szkole srednia z najgorsza renoma w miescie
    Zanim mnie obrazisz uświadom sobie że jestem psycholem.

Reklama

Informacje o temacie

Użytkownicy przeglądający temat

Aktualnie 1 użytkowników przegląda ten temat. (0 użytkowników i 1 gości)

Podobne tematy

  1. Dyskusja o relacjach damsko-męskich
    Przez Cebula w dziale O wszystkim i o niczym
    Odpowiedzi: 19068
    Ostatni post: 08-04-2024, 12:18
  2. e-sim gra ekonomiczna
    Przez LujParkowy w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 31-07-2017, 00:09
  3. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post: 13-11-2012, 22:39
  4. Gra ekonomiczna
    Przez PpK w dziale Inne gry
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post: 24-03-2012, 07:58
  5. Mity, regulamin - dyskusja.
    Przez Aqualek w dziale Tibia
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post: 12-08-2008, 10:27

Zakładki

Zakładki

Zasady postowania

  • Nie możesz pisać nowych tematów
  • Nie możesz pisać postów
  • Nie możesz używać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •